Coronavirus فلوریدا: تست مدرسه لغو و تعطیلی تمدید

مدارس بسته باقی خواهد ماند و حداقل تا 15 آوریل و آزمایش های دولت و نمرات مدرسه لغو شده است برای 2019-20 سال تحصیلی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به حالت تعلیق در پایان سال تست در فلوریدا K-12 مدرسه و تمدید ایالت تعطیلی مدارس تا 15 آوریل در روز سه شنبه, با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

فلوریدا استانداردهای ارزیابی تست استفاده می شود برای تعیین نمرات مدرسه, دانشجو, ارتقاء و برخی جریان بودجه — برنامه ریزی شده برای شروع مارس 1, فقط دو روز بعد از مدرسه بود که با توجه به رزومه. فرماندار اطلاعیه نه تنها لغو آزمون های دولتی بلکه نمرات مدرسه و پدر و مادر می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند فرزند خود را به تکرار درجه آنها در حال حاضر در.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی رئیس هیئت مدیره مدرسه کارولین Zucker گفت: تصمیم گیری ساخته شده حس اما پرسش های بسیاری باقی مانده است.

“من فکر می کنم که یک چیز خوب است. من فقط نمی دانند که چگونه آن را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار بچه ها که در حال فارغ التحصیل شدن. ما کاملا نمی دانند که چگونه آنها می رویم به آن را انجام دهد و در عین حال” شکر گفت و افزود که او “خنده دار احساس” مدارس بسته خواهد شد باقی مانده از سال تحصیلی.

گاو دریایی عضو هیئت مدیره مدرسه اسکات امید گفت: این منطقه شده بود و آماده برای بالا بردن آن درجه به دنبال پس از ‘A’ بر اساس اواسط سال تمرین نمرات آزمون اما او گفت که او با موافقت فرماندار تصمیم گیری است.

DeSantis گفت: دولت می تواند رسیدن به یک تصمیم در مورد تعطیلی مدارس باقی مانده از سال تحصیلی در برخی از نقطه در این هفته. کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران اعلام کرد بسته شدن مدارس تا 15 آوریل در پاسخ به یک سوال پس از فرماندار سخنان را در یک کنفرانس مطبوعاتی و وزارت آموزش و پرورش تایید تمدید تعطیلی در آزادی مطبوعات.

سازمان حفاظت محیط زیست آخرین بخشنامه همچنین پرسش در مورد زمان برای پیدا کردن یک سرپرست جدید در ساراسوتا.

قبلا در این روز اکثریت ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه گفت: آنها متعهد به پیدا کردن یک سرپرست جدید ژوئیه. موقت سرپرست Mitsi کورکوران نیز این منطقه را Chief Financial Officer, اما دولت به تعویق افتاد و تمام جلسات هیئت مدیره مدرسه از طریق 30 ژوئن و جلسات تنها ممکن است برنامه ریزی شده برای مقاصد اضطراری و باید برگزار خواهد شد تقریبا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در حالی که تصمیم نهایی در اختتامیه مدرسه باقی مانده از سال است که در انتظار بسیاری از علائم نشان می دهد دولت در حال آماده شدن برای یک تغییر عمده فروشی نسبت به آموزش از راه دور برای بقیه سال تحصیلی.

DeSantis گفت: مدارس مجاز به تغییر مسیر unspent 2019-20 بودجه به سمت خرید کامپیوترهای تبلت و خدمات اینترنت برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید. DOE مطبوعاتی گفت: کورکوران ممکن است کاهش تعداد ساعات آموزشی مورد نیاز به منظور تطبیق برای تعطیلی.

کورکوران با اشاره به تلاش های در حال حاضر در برخی از استان ها در سراسر کشور که در آن رانندگان اتوبوس مدرسه در حال ارائه درس به دانش آموزان در کلاس های مهد کودک از طریق پنجم و دانش آموزان در مدرسه راهنمایی و دبیرستان در حال گرفتن انتقال بر روی یادگیری آنلاین.

فرماندار همچنین گفت: مناطق می تواند با استفاده از unspent مدارس امن و سلامت روان تخصیص به مجازی خدمات بهداشت روان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

به عنوان مدارس دنده تا برای مطلب آموزش آنلاین طرفداران برای کودکان معلول شده اند هشدار می داد که بسیاری از سیستم عامل آموزش آنلاین مناسب برای کودکان با ناتوانی های یادگیری.

“شما نمی توانید همیشه چشم پوشیدن از تبعیض قوانین” گفت: استفانی لانگر میامی مبتنی بر حقوق معلولین وکیل. “شما نمی توانید فقط تظاهر مردم ندارد و معلولیت برای این دوره از زمان است.”

او در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه فرماندار گفت: مدارس باید در رابطه با پدر و مادر به ارائه جایگزین برنامه های یادگیری برای دانش آموزان با فردی برنامه های آموزش و پرورش. پدر و مادر نیز می تواند انتخاب کردن برای به تاخیر انداختن خدمات تا ماه های تابستان.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>