Coronavirus فلوریدا: مدارس بریس برای کاهش بودجه

تاثیر COVID19 در بودجه آموزش و پرورش در فلوریدا باقی مانده است دیده شود اما با درآمد مالیاتی کاهش و اتحادیه در حال آماده سازی به صورت چشمگیر کاهش بودجه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در این سال شروع به دنبال مانند یک مناسب و معقول سال به یک مربی در فلوریدا.

دولت نمایندگان مجلس با تصویب 500 میلیون دلار به طرح افزایش معلم پرداخت حذف بحث برانگیز پاداش و افزایش پایه دانش آموز کمک های مالی.

حتی فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت بزرگترین اتحادیه معلمان که اغلب در تقابل با حزب جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه به اقدامات ضعف ستایش است.

“این یک برنامه کامل اما یک شروع خوب” یک FEA آزادی مطبوعات اعلام کرد.

بود که قبل از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شد تمام عیار همه گیر باعث کسب و کار به صنعت گردشگری را تعطیل و درآمد مالیاتی که در بودجه فلوریدا مدارس به نازل شدن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حال حاضر با هیچ روشن برای پایان دادن به بحران بهداشت و درمان در چشم رهبران مدرسه در حال نیروبخش برای کاهش و بسیاری از تصمیم گیری های دشوار در ماه های پیش رو ، “عدم قطعیت” است که این کلمه از روز را به عنوان رهبران در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان ها و مناطق دیگر سعی کنید برای ساختن بودجه خود را برای 2020-21.

رهبران محلی که از ترس حتی bleakest روز از رکود بزرگ ممکن است رنگ تیره و تار به اندازه کافی تصویر برای چه آمده است.

“این چیزی است که بسیار متفاوت از” ساراسوتا سرپرست Mitsi کورکوران گفت.

کورکوران گفت که او امیدوار است این منطقه خواهد شد مجبور به کاهش موقعیت و یا کاهش نیروی انسانی اما او کارکنان خود گفت: در حال حاضر در نظر گرفتن یک نگاه در برنامه ها و موقعیت های که نیست “کاملا ضروری است.”

“برای 2020-21 بیایید نگاهی به تمام کسانی که برنامه های اضافی که هزینه پول به ما,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

مقایسه رکود بزرگ

آن را در زمان یک دهه برای مناطق به طور چشمگیر کاهش بودجه پس از سقوط اقتصادی سال 2008 است.

در طول رکود اقتصادی در ساراسوتا مدارس, ثبت نام سقوط از 1300 دانش آموزان و منطقه عملیاتی بودجه کاهش یافته است از $406 میلیون در سال 2007 به $342 میلیون در سال 2012.

با وجود حدود 28 میلیون نفر در فدرال محرک, بودجه, منطقه بود مجبور به کاهش حدود 600 مواضع از جمله حدود 430 آموزشی کارکنان با توجه به Al eric topol منطقه است معاون سابق رئیس امور مالی. بخشی از آن را می توان به کاهش در ثبت نام و رشد در مدارس و کوپن برنامه های.

در حالی که آن را خیلی زود به بگویید که چگونه توسعه یافته اقتصادی از درد این بیماری همه گیر خواهد بود, نشانه های اولیه خوب نیست.

بیشتر مردم در زمینه بیکاری در سراسر کشور در دو هفته گذشته نسبت به از دست شغل خود را از سال 2008 تا 2010 و حتی در اعماق گذشته رکود اقتصادی دولت هنوز یک مقصد توریستی.

“نرخ بیکاری در حال رفتن به رفتن را از طریق سقف در اینجا به زودی” کورکوران گفت. “در طول رکود اقتصادی پارک نیست, بسته, هتل ها نیست بسته شده است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

فلوریدا به ازای هر دانش آموز کمک های مالی فرمول و کلاس حداقل اندازه مورد نیاز اطمینان حاصل شود که کلاس نمی تواند به سر می برند اگر قانونگذاران مجبور به کاهش بودجه آموزش و پرورش. اما با بخش عمده ای از هزینه های عملیاتی رفتن به حقوق و دستمزد و مزایای آن غیر ممکن است برای معلمان و کارکنان منطقه را به فشار هر گونه کاهش بودجه.

در طول رکود اقتصادی هر دو ساراسوتا و گاو دریایی تحمیل معلم furloughs کاهش به منافع و معلمان رفت سال بدون افزایش می دهد.

“که واقعا خشن رفتن را از طریق” گفت: ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه معاون رئیس Shirley Brown. “پشت برش سخت بود. شما می خواهید به انجام در حال کاهش است که به دور از درس و این که یک چیز سخت به. وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.”

مالیات بر املاک در آینده کوتاه ؟

در حالی که دولت به شدت متکی بر فروش و مالیات بر درآمد به صندوق مناطق محلی و مالیات بر املاک و بزرگترین واحد جریان درآمد برای ساراسوتا حسابداری برای حدود نیمی از این منطقه را از بودجه سال گذشته است.

تاثیر COVID19 در ارزش مسکن باقی مانده است دیده می شود, اما معاملات در حال کاهش است. Realtor.com گزارش داد که تعدادی از لیست جدید کاهش 34 درصد در هفته گذشته در مقایسه با زمانی که به این زمان در سال گذشته است.

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی جمع آوری یک اضافی میل در اموال مالیات به صندوق کمک به مدارس است. اگر ارزش خانه رها کردن معلمان به احتمال زیاد برای دیدن است که مکمل های غذایی را کاهش دهد. درآمد حاصل از مالیات اضافی در ساراسوتا بشدت کاهش یافته است در طول رکود اقتصادی از $60.5 میلیون در 2007-08 به $40.5 میلیون در 2012-13.

مدارس نمی خواهد احساس فشار از افت پتانسیل در خانه ارزش این سال پس از مالکان پرداخت خواهد شد مالیات بر اساس Jan. 1 ارزش خانه خود را اما اعضای هیئت مدیره مدرسه در ساراسوتا و گاو دریایی پیش بینی بیشتر مردم قادر به پرداخت مالیات اموال خود را در پاییز و می گویند این مناطق باید تغییر بیشتر به ذخایر و کاهش بودجه عملياتي در حال حاضر.

“من می خواهم برای کاهش کمی در این سال تا سال آینده ما را مجبور به قطع به همان اندازه” ساراسوتا عضو هیئت مدیره مدرسه اریک رابینسون گفت.

دولت پاسخ

رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R – Bradenton, صدا, خوش بینانه, روز پنج شنبه, صدور یک یادداشت است که گفت: دولت ذخایر بالاتر از حد انتظار درآمد در ماه های ژانویه و فوریه و 12 میلیارد دلار در فدرال بودجه محرک “باید کمک به کاهش نگرانی در مورد قابل توجهی کاهش بودجه به 2020-21 سال مالی بودجه است.”

سناتور. جو Gruters R – ساراسوتا شد و به همین ترتیب امیدوار است که فلوریدا آب و هوا خواهد مالی بدون تاثیر عمده کاهش بودجه.

“ما اساسا نشسته بر 9 میلیارد دلار ما می توانیم از طریق” Gruters گفت: با اشاره به ذخایر دولت فدرال و بودجه اختصاص داده شده برای بودجه دولت ثبات. “فلوریدا بودن تا از لحاظ مالی مسئول این معنی است که ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند جذب این ضربه است.”

گاو دریایی عضو هیئت مدیره مدرسه اسکات امید را رد کرد و این پیام اطمینان بخش از Gruters و Galvano گفته قانونگذاران و مدرسه تخته های مورد نیاز برای تصمیم گیری های دشوار در حال حاضر به جای ضربه زدن به پس انداز.

“بنابراین ما در حال رفتن به خالی کردن تمام ذخایر ما و استفاده از پول محرک و حرکت رو به جلو با این بودجه که در آن ما پول دست به همه؟” امید گفت. “و آه هیچ یک در حال کار است.”

و با وجود این قانونگذاران’ خوش بینی کورکوران گفت: آسیاب شایعه اطراف بالقوه کاهش می گذرد ،

“من می شنوم (قانونگذاران) در حال رفتن به رفتن به یک جلسه ویژه که یک میلیارد و نیم در مدرسه پرداخت گذارد که سلامت روانی تخصیص 25 میلیون دلار ممکن است در بلوک سفت,” او گفت:.

تامی تیلور مدیر امور مالی برای گاو دریایی مدرسه منطقه گفت: رکود بزرگ تدریس ولسوالی به ساخت بودجه است که تکیه بر یک بار تزریق پول نقد و ذخایر. او گفت: “پرتگاه مالی” پس از آن صندوق های خشک ایجاد مجموعه جدیدی از مشکلات است.

حتی با فشار به تنظیم هزینه به صورت ناشناخته تاثیر کورکوران گفت که او می خواهد برای ادامه و با احتیاط. یکی از درس های او در زمان دور از رکود بزرگ بود برای دریافت بیش از حد تهاجمی در برش موقعیت خیلی زود به ویژه هنگامی که بهبود اقتصادی ممکن است کشش در سال است.

“ما ساخته شده است برخی بسیار قوی اظهارات در شرایط کاهش در آغاز که به ما کمک کرد” او گفت:. “اما پس از آن شما به یک دیوار و فقط وجود در هیچ جای دیگری برای رفتن.”

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>