Coronavirus فلوریدا: بسته شدن مدارس در سراسر کشور

ساراسوتا و گاو دریایی مدارس مجموعه, رزومه, مارس 30.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

موجب فلوریدا وزارت آموزش و پرورش مدارس سراسر فلوریدا اعلام کرد تعطیلی جمعه را امتحان کنید و شامل coronavirus.

این تعطیلی بیشتر خواهد شد upend زندگی روزانه در یک وضعیت که در آن تعدادی از coronavirus موارد همچنان به تشدید سرعت منجر به یک آبشار از رویداد لغو این هفته و فرماندار توصیه در برابر هر گونه تجمع جرم.

دولت و مقامات آموزش و پرورش تا به حال دلسرد مناطق از بسته شدن مدارس در روز قبل از آن به جای ارائه جهت به پاکسازی کلاس درس اگر یک فرد در معرض ویروس شده بود در مرکز. اما کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران معکوس که بخشنامه اواخر بعد از ظهر جمعه در یک کنفرانس تلفنی با منطقه superintendents.

“ما مطلع شده است که دانش آموزان به نگهداری از مدرسه به خانه هفته پس از رخصتی بهار” ساراسوتا مدارس سرپرست Mitsi زاهدان گفت: در یک ایمیل به رهبران منطقه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

همه فعالیت های فوق برنامه نیز لغو خواهد شد اما کارکنان ممکن است به نام به کار هفته مارس 23. سازمان حفاظت محیط زیست نیز توصیه می شود که هر یک از کارکنان یا دانش آموزانی که در سفر خارج از کشور و یا در یک سفر دریایی مورد نیاز خود جدا برای 14 روز. نهفته کارکنان نیاز به استفاده از در دسترس ترک در طول زمان خود را قرنطینه.

قبل از اعلام گاو دریایی عضو هیئت مدیره مدرسه اسکات امیدوار است روز جمعه گفت که مدرسه تعطیل می کند “اگر اما زمانی که.” ساراسوتا عضو هیئت مدیره مدرسه Bridget زیگلر دیدم این حرکت به عنوان قریب الوقوع بیش از حد.

“چیزهایی که ما هرگز تصور در حال وقوع” زیگلر گفت.

چند روز گذشته دیده می شود کشت تهاجمی اقدامات انجام شده در سراسر کشور شامل این ویروس از رویدادهای مهم بودن به لغو ممنوعیت بزرگ تجمعات عمومی در بسیاری از ایالت و ایالت تعطیلی مدارس.

مدارس برخی از مهم ترین جماعت امتیاز در هر جامعه ارائه یک فرصت برای این ویروس به گسترش است. به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا صعود بسته شدن مدارس می تواند کمک به مهار شیوع. اما این یک تصمیم دشوار است که upend خانواده روال و فشار جوامع است.

“Coronavirus همه گیر است که با داشتن یک تاثیر بی سابقه ای در جامعه ما و در سراسر جهان پس از آن تعجب آور نیست که آن را در حال حاضر به طور مستقیم تأثیر مدارس ما” گفت: گاو دریایی سرپرست سینتیا ساندرز. “ما در حال شارژ با ایمنی و امنیت از ما دانش آموزان و کارکنان بنابراین ما هم در تمام پروتکل ها و روش های تایید شده توسط CDC, فلوریدا, وزارت بهداشت, ما فرماندار و کمیسر آموزش و پرورش است. من می دانم که ما دانش آموزان و کارکنان و جامعه خواهد رفت تا برای دیدار با چالش های قبل از ما.”

با مدارس در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان شکستن بهار هفته آینده مدارس به طور موثر به بسته در کوتاه مدت به هر حال. سازمان حفاظت محیط زیست به منظور به سادگی گسترش رخصتی بهار برای یک هفته دیگر در هر دو شهرستان و در بسیاری دیگر از مناطق آموزش و پرورش حداقل در حال حاضر.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر coronavirus راهنمای فلوریدا روز شنبه با بیان اینکه مدارس باید “در نظر گرفتن گسترش بهار می شکند.”

دولت ایالت جو Gruters R-ساراسوتا گفت: او از مدرسه تعطیل.

“این احتمالا آنچه بسیاری از مردم می خواهید به انجام,” او گفت: “… آن را به من تسلی است که بچه ها واقعا نهفته آنجا توسط این ویروس اما زمانی که بچه ها به مدرسه بروند و آنها به بازگشت به خانه های خود ما را مجبور به انجام همه چیز ما می تواند به صاف که ویروس منحنی بنابراین من فکر می کنم آن را یک ایده خوب است.”

دولت Rep. مارگارت خوب, D-ساراسوتا گفت: فلوریدا “یک فرصت واقعی و یک پنجره کوچک برای کند کردن روند گسترش این ویروس” اما مقامات در نظر گرفتن تاثیر مدارس بسته شدن.

“ما باید اطمینان حاصل شود که خانواده ها خواهد شد که مبارزه با مهد کودک و با تغذیه فرزندان خود در طول این زمان دریافت حمایت آنها نیاز به” خوب گفت.

x-im/htmlembedhtml#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

لیست متحده در سراسر کشور الزامی تعطیلی در پاسخ به این بیماری همه گیر به سرعت در حال رشد در طول روز فقط از یک تعداد انگشت شماری صبح روز جمعه به بیش از 15 اواخر روز.

قبل از سازمان حفاظت محیط زیست, توصیه, نخل, ساحل, Broward میامی-Dade و مسئولان مدرسه در روز جمعه گفت که مدارس وجود دارد بسته خواهد شد برای حداقل دو هفته.

آموزش و پرورش در هفته نوشت که از اوایل بعد از ظهر جمعه “حداقل 21,900 مدارس بسته شده در حال برنامه ریزی برای بستن و یا بسته شد و بعد از بازگشایی موثر بر حداقل 15 میلیون دانش آموز.”

شهر نیویورک است که بحث بستن بزرگترین منطقه مدرسه در این کشور است.

فلوریدا 67 عمومی, مدارس, یکی برای هر شهرستان و بسیاری از مدارس خصوصی است.

DeSantis روز پنجشنبه گفت که دولت های محلی و سازمان های خصوصی باید “به شدت در نظر گرفتن محدود کردن یا به تعویق انداختن تجمع جمعی.” سی دی راهنمای فلوریدا منتشر شد پنج شنبه نیز توصیه لغو “همایش بزرگ” از 250 نفر و یا بیشتر.

با داشتن صدها و در بسیاری از موارد هزاران نفر از کودکان مدرسه تجمع در همان ساختمان به نظر می رسد برای تشکیل یک گردهمایی بزرگ.

اما بسته شدن مدارس است نه تصمیم گیری آسان است. پدر و مادر را مجبور خواهد کرد برای پیدا کردن فرزند, مراقبت از چیزی است که دولت Rep. خواهد رابینسون R-ساراسوتا گفت: نگران کننده است به خصوص برای حرفه ای پزشکی.

“من در گفتگو با محلی مدیران بیمارستان در مورد احتمال بسته شدن مدارس و تاثیر آن را بر سلامت خود مراقبت کارگران بیمار درمان و نداشتن توانایی برای مراقبت از کودکان” رابینسون گفت. “این یک مسئله جدی است که ممکن است ما باید با هم کار کنند را حل کند.”

ساراسوتا مدرسه عضو هیئت مدیره جین گودوین گفت: مسئولان مدرسه هستند کاملا آگاه از مشکلات این است که بسته شدن مدرسه می تواند محل در خانواده های کم درآمد اما این منطقه محدود بود در چه مقدار از آن می تواند برای رسیدگی به آن نیاز دارد.

“ما نمی توانیم ارائه, ‘آه ما مراقبت از بچه خود را,'” گودوین گفت.

گودوین تردید از این ایده که مناطق می تواند پیاده سازی آموزش آنلاین به منظور به حداقل رساندن تاثیر آموزش از بسته شدن مدارس برای هفته ها.

“آموزش از راه دور کار نمی کند برای بسیاری از کودکان” گودوین گفت. “این همه برای تلفن های موبایل واقعا خوب است و به نظر می رسد خوب بر روی کاغذ اما آن چیزی است که با این نسخهها کار خوبی برای بچه ها در K-12.”

ساراسوتا رئیس هیئت مدیره مدرسه کارولین Zucker گفت: وظیفه انتقال به آموزش آنلاین اساسا یک شبه به حال شده است به دست آورد در آن زمان به منطقه رفت و در بهار ، در اوایل این هفته مقامات منطقه تا به حال با هدف اطمینان حاصل شود که دانش آموزان همه به حال دسترسی به آموزش آنلاین ابزار از طریق توزیع تلفن همراه تلفن همراه نقاط مهم و نظرسنجی آنلاین برای تعیین نیاز دارید.

“کارکنان ما در حال کار بر روی آن غیر ممکن است” شکر گفت.

نگرانی بر سر اینکه چگونه دانش آموزانی که با تکیه بر این منطقه به صورت رایگان و کاهش قیمت وعده های غذایی به حال شده است به طور کامل گوشت را به عنوان از اعلام این خبر بعد از ظهر جمعه.

چون در حال حمایت به صورت ولسوالی گرفتن در یک نقش مشابه به وجود طوفان و مدارس به کار گیرند به عنوان پناهگاه است.

امیدوار است که همچنین یک اپیدمیولوژی می خواستم برای دیدن گاو دریایی را یک رویکرد ترکیبی – بسته شدن برخی از مدارس اما نگه داشتن دیگران باز به خصوص در محله های با سطح بالایی از فقر که در آن پدر و مادر تکیه مدارس مهد کودک و تغذیه.

او گفت: مدارس در چنین مکان هایی می تواند در نهایت عامل به عنوان پناهگاه ارائه مراقبت از کودکان, مواد غذایی و یک محل امن برای کودکان از فقر است.

“به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد, آن را در واقع ممکن است بهتر است برای کودکان در مدرسه” امید گفت. “اگر شما کمپرسی 50,000 کودکان بر روی جامعه و شما لازم نیست دسترسی به مهد کودک پس از آن چه اتفاق افتاد؟”

پس از اعلام, امید, گفت:, آن را حس برای کل دولت به عنوان یکی عمل می کنند اما نگرانی های خود را باقی می ماند.

“من امیدوارم که کسی به فکر کردن در مورد تغذیه و مراقبت از کودکان و… تنها راه ما نگه داشتن این بچه سالم است و اگر آنها را تغذیه و مراقبت.”

فلوریدا وزارت بهداشت تا به حال شمارش 46 مورد از coronavirus در دولت است. تعداد موارد همچنان به رشد در یک کلیپ سریع به تست بیشتر انجام شده است.

DOH پنج شنبه اعلام کرد که دو مرد در ساراسوتا کانتی تشخیص داده شد با این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>