Coronavirus فلوریدا: تقلا برای کسب و کار کوچک محرک وام آغاز می شود

میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در حال انتظار برای درخواست وام از $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه که در محل قرار داده شد برای کمک به آنها حفظ کارگران و پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

بانکداران و صاحبان کسب و کار در روز جمعه شروع یک خط تیره دیوانه برای $349 میلیارد دلار وام اضطراری حمایت دولت فدرال به عنوان بخشی از واشنگتن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اندازه و سرعت این برنامه که توسط آمریکا اداره کسب و کار کوچک همه اما تضمین سردرگمی است.

“SBA به 23 میلیارد دلار در سال گذشته گفت:” الکس سانچز رئیس فلوریدا انجمن بانکداران. “سال گذشته است. ما درخواست آنها را به خارج $350 میلیارد دلار در دو هفته. نمی کند که آن را می گویند؟”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

شورشی کول استاد امور مالی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک پیش بینی “حماسه شکست.”

“وجود دارد هیچ وضوح. هیچ تعاریف” کول گفت. “دستورالعمل حداقل است. بانک ها در حال بالا بردن جهنم در این مورد.”

Megabank تعقیب تصمیم به شروع به پردازش برنامه جمعه به جزئیات اطراف عجله ابتکار عمل شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه های منتقل شده به سرعت در حال. برای مثال در یکی از آخرین لحظه تغییر نرخ بهره در وام شروع به پریدن کرد از 0.5 ٪ به 1٪.

حداقل نرخ آسان است به درک. بسیاری از بخش های دیگر این برنامه — از جمله کسانی که واجد شرایط هستند و چه مقدار از آنها می توانید به قرض گرفتن و چقدر بخشوده خواهد شد توسط دولت فدرال — باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است.

“این هرج و مرج” سانچز. “ما در حال انتظار برای راهنمایی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

حتی پس از سانچز گفت: فلوریدا بانکداران reassigned کارگران به تمرکز بر روی وام های که نشات گرفته توسط وام دهندگان و حمایت SBA.

در دره بانک, کارکنان انتظار می رود به کار از طریق آخر هفته برای پردازش برنامه های کاربردی برای چک حفاظت از برنامه.

“ما گرفته ام همه دست در عرشه رویکرد” گفت: Jeff Klink, South Florida منطقه ای رئیس جمهور از دره بانک یک کسب و کار وام با پنج شعبه در پالم بیچ شهرستان و 12 دفتر در سطح ایالت.

SBA باز برنامه های کاربردی وام جمعه. کارفرمایان با 500 کارگر می تواند درخواست برای تا $10 میلیون. وام می تواند بخشیده شود اگر وام گیرندگان نگه داشتن حداقل سه چهارم از کارگران خود را برای دو ماه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

بهره از صاحبان کسب و کار شده است ، بانک مرکزی آمریکا اجرایی برایان Moynihan گفت CNBC جمعه که مالی غول دریافت کرده بود از 10 ، 000 برنامه های کاربردی.

نه در میان کسانی که هزاران نفر هستند که بانک مرکزی آمریکا مشتریان فرانک و دبورا Scida. آنها آموخته جمعه آنها نمی تواند اعمال می شود با وجود یک ارتباط با بانک که شامل چک کردن حساب اما هیچ وام و یا کارت های اعتباری است.

“من گفت:” آیا من واجد شرایط?'” فرانک Scida روز جمعه گفت. “گفتند: شما را به اعتبار ارتباط با بانک در قالب یک وام مسکن وام و یا کارت اعتباری.’ من فقط فکر می کنم این بسیار ناعادلانه است.”

این Scidas کار املاک و مستغلات کسب و کار در بوکا ریتون و امیدوار بود به قرض گرفتن پول برای پرداخت کارکنان خود را.

“کسب و کار ما است زمین به توقف” Scida گفت. “ما فکر کردیم که این امر جزر و مد ما بیش تا زمانی که مردم شروع به دنبال در خانه دوباره.”

مرحله دوم از چک حفاظت از برنامه باز می شود در مارس 10, زمانی که تنها مالکان و پیمانکاران مستقل می تواند درخواست برای وام.

چک برنامه حفاظت از بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته. این ابتکار به دنبال دفع کردن یک رکود عمیق ساده مصوبات وام به 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور. وام گیرندگان با پر کردن دو صفحه برنامه های کاربردی و جعبه چک به سوگند اطلاعات آنها در حال ارسال است و راستگو.

افسوس که حقیقت ممکن است یک مصدوم در جنگ جهانی نامرئی ویروس. سیل پول نقد در حال توزیع سرعت با حداقل نظارت است هرگز یک دستور برای صدا وام.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار عظیم از تقلب” کول گفت.

در سوال دیگری در مورد برنامه کول شگفتی اگر وام را بریزد پایین به کوچک و ساده لوح ، بزرگ ادراک کارفرمایان صرف هفته استراتژیسازی با حسابداران صحبت کردن خود را به بانک و گرفتن وام خود برنامه های کاربردی آماده به فایل اولین چیزی که جمعه است.

اما کول پیش بینی میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک نمی شود چرا که آنها نمی دانند که در مورد این برنامه و یا نمی خواهد درک شرایط از جمله تیره بخشش ارائه.

در ضمن کول گفت: بانک ها در حال شک و تردید در مورد محقر اختصاصی مورد نیاز است. وام دهندگان به یاد داشته باشید که جریمه پس از رکود بزرگ هنگامی که تنظیم کننده تبدیل توجه خود را به کیفیت از وام های ساخته شده در دوران قبل از حباب.

“بانک ها مانند فیل” کول گفت. “آنها به یاد داشته باشید.”

که نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر ناظران.

“حقیقت این است که با وجود به خوبی معنی کنگره قصد این وام در یک میدان مین برای وام دهندگان” پل Kupiec, یک کارشناس بانکی در آمریکا سازمانی موسسه گفت: آمریکا بانک تجارت انتشار.

“اگر بانک ها با عجله به هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک امداد وام آنها را قرار داده و خود را در معرض خطر بزرگ روبرو دولت جریمه در آینده” Kupiec گفت. “بانک ها دیده می شود این اتفاق می افتد و شما می توانید شرط می بندم که آنها مشتاق هستند برای دیدن تکرار عملکرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>