Coronavirus فلوریدا: شانس دوم-آخرین فرصت دارد اضطراری و توزیع مواد غذایی

کسانی که نیاز به دریافت یک گرم و یا سرد ناهار و همچنین به عنوان اقلام از SCLO شربت خانه مواد غذایی در صورت نیاز.

احتمال دوم-آخرین فرصت (SCLO) جامعه حمایت سازمان برگزار شد, اضطراری, مواد غذایی سادگی در ظهر روز چهارشنبه در مرکز آن در مارتین لوتر کینگ جونیور راه و Dixie Ave. در ساراسوتا.

SCLO بنیانگذار مارس Glasco و ارتش کوچک از داوطلبان همراه یک کمک مالی از 100 وعده های غذایی از ساراسوتا رستوران لا Mucca رقاصه با کمک از یک گروه از اهداکنندگان در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید برای تامین سادگی. کسانی که نیاز به دریافت یک گرم و یا سرد ناهار و همچنین به عنوان اقلام از SCLO شربت خانه مواد غذایی در صورت نیاز.

Glasco گفت که او سازماندهی مواد غذایی فروشگاه هر زمان که او به اندازه کافی دریافت کمک های مالی قادر به جمع آوری کامل وعده های غذایی. روز چهارشنبه بیش از یک صد نفر از دریافت کمک در نیم ساعت اول.

کسانی که علاقه مند در کمک به شانس دوم-آخرین فرصت ماموریت می تواند رها کردن کمک های پولی و مواد غذایی یا لباس هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در سال 1933 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و یا با تماس با 941-360-8660.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>