Coronavirus: فلوریدا دوم در کشور برای پیش بینی زیان کار

متحده مانند نوادا و فلوریدا که به شدت بستگی به گردشگری خواهد بود سخت ترین ضربه coronavirus مربوط به از دست دادن شغل در این سال در حالی که روستایی متحده خواهد بود ترین عایق.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

متحده مانند نوادا و فلوریدا که به شدت بستگی به گردشگری خواهد بود سخت ترین ضربه coronavirus مربوط به از دست دادن شغل در این سال در حالی که روستایی متحده خواهد بود ترین عایق با توجه به تجزیه و تحلیل توسط IHS Markit.

“همه 50 ایالت را تجربه رد” در اشتغال می گوید IHS منطقه ای اقتصاددان کارل Kuykendall. اما او افزود: “ایالات متحده است که تکیه زیادی در سفر در حال رفتن به ضربه بسیار سخت است.”

میانه ساخت پایگاه را نیز می توان با چکش به عنوان مصرف کننده تقاضا برای اتومبیل و سایر محصولات wilts و برخی از کارخانه ها بسته باقی می ماند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر او می گوید. می گوید که تجربه بالاتر از نرخ ابتلا به عفونت می تواند تاخیر بیشتر ساکنان همچنان به سر خم کردن در خانه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

IHSprojected درصد افت در اشتغال برای هر دولت در سال 2020 به جای کل زیان کار است که به احتمال زیاد بالاتر در پرجمعیت تر متحده است. پیش بینی حساب برای شیرجه رفتن به وقوع نگه می دارد و رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر توقیف تا اواخر بهار و یا اوایل تابستان anthen تدریجی دوباره بجای اول برگشتن بقیه سال به عنوان بسیاری از تجار بازگشایی شده است. در عین حال IHS پیش بینی هنوز هم برگ اشتغال در پایان سال 2020 در زیر سطح خود را از یک سال پیش از آن در هر دولت است.

پول خود را مهم است:پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه بود و انتظار می رود به گزارش 3.5 میلیون اولیه برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از tallying یک رکورد 3.3 میلیون قبل از هفته است. چنین ادعای نمایندگی از دقیق ترین فشار سنج از اخراج در سراسر کشور و شامل خرابی برای هر دولت است.

قطره در اشتغال که IHS است و پیش بینی, اما, شامل اخراج و همچنین کاهش استخدام و منعکس کننده این واقعیت است که کاهش کار ممکن است انتخاب کنید تا بخار در برخی از کشورها بیش از چند ماه آینده و در دیگران است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

بزرگترین بینی COVID-19 دست دادن شغل

در اینجا پنج کشور با بیشترین پیش بینی کاهش اشتغال در این سال با توجه به IHS:

نوادا

برآورد اشتغال کاهش: 9.8%.

Payman در اوقات فراغت و مهمان نوازی را تا یک چهارم از تمام مشاغل بیش از دو برابر ایالات متحده به طور متوسط IHS می گوید. نوادا کازینو-هتل ها از جمله کسانی که در لاس وگاس در حال بسته شده است. بسیاری از آمریکایی ها ترس از آلوده شدن در هواپیما باید دوری پرواز و می تواند انجام این کار برای برخی از زمان حتی پس از آنها رزومه فعالیت های دیگر.

فلوریدا

برآورد اشتغال کاهش: 7.9%.

دولت آفتاب مشابه بستگی دارد در سراسر جهان, جاذبه های توریستی مانند سواحل و دیزنی جهان. دولت همچنین می تواند توسط یک آستین ، سهم coronavirus موارد به دلیل جمعیت زیادی از ساکنان پایین نگه داشتن هزینه های مصرف کننده دیگر و کاهش rehiring از رستوران, خرده فروشی, و دیگر کارگران Kuykendall می گوید.

پنسیلوانیا

برآورد اشتغال کاهش: 7.5%.

با وجود صنعت فولاد کاهش تولید هنوز هم باعث می شود تا 9.3 درصد از اشتغال بیش از 10 ٪ در ایالات متحده به طور متوسط. همچنین روابط نزدیک با شهر نیویورک ترک فیلادلفیا در معرض سرایت اثر از که کانون شیوع Kuykendall می گوید.

کارولینای جنوبی

برآورد اشتغال کاهش: 7.3%.

تولید و برجسته اولی در کارخانه اسپارتان و بوئینگ کارخانه مونتاژ در شمال چارلستون حساب برای 11.7 درصد از اشتغال نزدیک به 40 درصد بیشتر از ایالات متحده به طور متوسط. دولت نیز بستگی به گردشگری در مقصد محبوب مانند چارلستون گل تلفونی ساحل و هیلتون ،

میشیگان

برآورد اشتغال کاهش: 7.2%.

بزرگ خودروسازان باید بیشتر خود را تعطیل ایالات متحده گیاهان برای جلوگیری از سرایت ویروس. ساخت حساب برای 14.3 درصد از اشتغال نزدیک به 70 درصد بیشتر از U. S. متوسط است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

کمترین پیش بینی COVID-19 شغل قطره

در اینجا پنج کشور با پیش بینی کمترین قطره در اشتغال در سال 2020:

داکوتای جنوبی

برآورد کاهش در اشتغال: 3.5%.

مانند دیگر روستایی متحده آن پراکنده جمعیت کاهش می دهد ساکنان’ خطرات ناشی از ابتلا به ویروس اجازه می دهد برای بیشتر هزینه های مصرف کننده در طول شیوع بیماری و بهبودی سریع تر Kuykendall می گوید. و سهم خود را از اوقات فراغت و مهمان نوازی شغل است 3 ٪ پایین تر از در ایالات متحده به طور متوسط.

نبراسکا

برآورد اشتغال کاهش: 3.8%.

یکی دیگر از روستایی دولت با کاهش خطرات بهداشتی سهم خود را از گردشگری شغل است که 18 درصد کمتر از میانگین ملی است. و آن بخشی از دارایی و بیمه مشاغل است که می توان از راه دور و به طور کلی کمتر تحت تاثیر شیوع این است که 28 درصد بالاتر از متوسط است. مزارع تا حد زیادی محافظت از اثرات این ویروس Kuykendall می گوید و تقاضا برای مواد غذایی و مواد غذایی افزایش یافته است و در طول شیوع

آیووا

برآورد اشتغال کاهش: 4.4%.

یکی دیگر از روستایی دولت با سنگین اتکا هنوز قوی بخش کشاورزی و تعداد نسبتا کمی از اوقات فراغت و مهمان نوازی کارگران است. دولت جای تعجب سهم بالایی از تولید کنندگان اما به طور کلی آسیاب TysonFoods, Deere & Co.و دیگر کارخانه ها باقی مانده اند باز است.

آلاسکا

برآورد اشتغال کاهش: 4.7%.

تا حد زیادی روستایی سهم دولت از دولت فدرال کارگران بیش از دو برابر ایالات متحده به طور متوسط کمک به حفاظت از دولت از اخراج به عنوان دولت رمپ تا هزینه برای مبارزه با اثرات اقتصادی از ویروس.

غرب ویرجینیا

برآورد اشتغال کاهش: 4.8%.

مانند آلاسکا روستایی دولت غیر منتظره ای بالا و به اشتراک گذاری فدرال کارگران از جمله FBI کارکنان که توسط ویروس تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>