Coronavirus فلوریدا: کلانتر ولز: “ما نمی دستگیری مردم برای رفتن به ساحل’

یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس مطبوعاتی به احتمال زیاد خواهد بود که آخرین فرد در نشست خبری در حالی که به گفته مقامات شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در نظر گرفتن یک سفر به برادنتون بیچ احتمالا نمی خواهد با شما پایان در دستبند, اما شما هنوز هم باید آن را انجام دهد به گفته مقامات شهرستان که بسته Manatee County سواحل شروع در اوایل صبح روز جمعه نگرانی در مورد کوروناویروس.

و برای اکثر آنها نیست.

همه حساب اولین روز از ساحل تعطیلی در منطقه یک موفقیت بوده اند. مردم مطابق با این اقدامات در جای خود قرار داده به تعطیل این شهرستان را در سواحل عمومی به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 گفت: شهرستان سخنگوی نیکلاس Azzara در جمعه کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در محترم Patricia M. شیشه ای اتاق های شهرستان ساختمان اداری در 2 p. m.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

و در حالی که این ممنوعیت تا حد زیادی متکی بر ساکنان به خود اجرای آن باقی مانده است یک اقدام مهم برای ایمنی در طول این زمان نامشخص به گفته مقامات شهرستان.

“اولین و مهمترین من می خواهم برای اطمینان از تمام شهروندان از گاو دریایی شهرستان است که ما نه به صورت محلی بر روی سواحل تلاش برای دستگیری افرادی که نشان می دهد وجود دارد و شاید نه دریافت پیام. ما در حال درخواست برای رعایت داوطلبانه” گفت: گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه در روز جمعه در نشست خبری.

این کنفرانس خبری بود که تنها به تعداد محدودی از مردم به دلیل نگرانی در مورد این ویروس به احتمال زیاد خواهد گذشته خود را در شخص توجیهی در حالی که با توجه به Azzara که گفت که این شهرستان در حال کار بر روی راه های مختلف برای دریافت رسانه ها درگیر حرکت رو به جلو.

شهرستان, کارکنان, آیا, اما, اعزام کد مأموران به سواحل و همچنین آثار عمومی و پارک های کارکنان برای کمک به دریافت این پیام و منحل کردن هر جمعیت از مردم که ممکن است نشان می دهد و جمع آوری شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

اما دستگیری مردم برای رفتن به ساحل نیست اولویت با توجه به چاه.

“بنابراین من می خواهم که روشن است که ما نه در خارج وجود دارد تلاش برای زندانی کردن مردم برای پیاده روی در ساحل. که هدف نیست. من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم این چیزی است که ما در خارج وجود دارد انجام” گفت: چاه که هم زمان در این کنفرانس برای برطرف کردن یک شایعه شده است که وزوز در اطراف رسانه های اجتماعی در مورد فرماندار تصویب قانون رزمی. در این زمان ولز گفته شده است وجود دارد هیچ بحث و تبادل نظر با فرماندار در مورد انجام آن در گاو دریایی شهرستان.

در حالی که در سواحل بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر پارک ها و مناطق حفاظت شده باقی می ماند باز است. گاو دریایی شهرستان مدیر Cheri Coryea همچنین گفت که هیچ برنامه ای برای تعلیق MCAT یا حمل و نقل عمومی در این زمان.

خدمات حیوانات, اما به روی عموم بسته است در حال حاضر. اما ملاقات هنوز در حال پذیرش با توجه به گاو دریایی شهرستان امنیت عمومی مدیر یعقوب ثور که گفت که این مهم است که به یاد داشته باشید که زمانی که شما در قرنطینه و یا تمرین های اجتماعی فاصله شما هنوز هم می تواند اتخاذ و پرورش سگ و گربه و دیگر حیوانات در طول بحران.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ثور نیز گفت که در نور از شهرستان ساختمان های دولتی بسته بودن آنها خود را گسترش داده اند 311 خدمات با استفاده از سایر کارکنان از مناطق در بخش های مختلف به طوری که آنها می توانید پاسخ به سوالات به عنوان بسیاری که ممکن است. علاوه بر افزایش ظرفیت خود را برای تماس های اورژانس نیز توسعه یک COVID-19 آموزش آنلاین برای اولین پاسخ دهندگان در جامعه در حالی که اضافه کردن اضافی غربالگری سوالات خود را به 911 اعزام مرکز.

برای اطلاعات بیشتر https://www.mymanatee.org/ یا متن ManateeReady به 888-777 برای شهرستان به روز رسانی.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>