Coronavirus فلوریدا: شیفت به آموزش آنلاین ممکن است ترک بچه های فقیر پشت

با 61 درصد از دولت فرزندان واجد شرایط برای کمک های فدرال, سوالات در مورد اثربخشی آموزش آنلاین فراوانند میان خطر COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در ناهنجار مقابل ایوان Solis قبیله صفحه اصلی آن یک نبرد مداوم شنیده می شود.

Eminem بازی از یک تلفن همراه بلندگو در رقابت با yipping Chihuahuas, یک جیغ نوزاد سه دختر و یک mutt که بارکس در هر غریبه که می شود بیش از حد نزدیک به بچه ها.

آماندا Solis, 40 و مکرر نکات برای دختران به “بازگشت به ایوان” ثابت پچ پچ در میان سه پسر نوجوان و تلویزیون در اتاق نشیمن اضافه کردن به دین است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این برادنتون دوبلکس با 10 نفر بسته بندی شده به دو واحد است که در آن “آموزش از راه دور” را آغاز مارس 30 با مدارس باقی مانده بسته با توجه به کوروناویروس.

Solis برادران جاناتان 15 و شاون 13 در میان میلیون ها نفر از دانش آموزان خواهد شد که خوکچه هندی در یک عجله برنامه ریزی شده در سراسر کشور آزمایش به عنوان مدارس سوئیچ برای آموزش آنلاین به مدت یک شب.

آماندا Solis به شک و تردید خود را.

دوبلکس بهتر است از اتاق متل خانواده زندگی می کردند در چند سال اما سر و صدا, تنگ فضا و تعداد مطلق از مردم ایجاد نمی کند مساعد محیط یادگیری. روز جمعه خانواده قدرت قطع شد.

“آنها نمی خوای یاد تلخه,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

جاناتان عاشق فناوری و می خواهد یک دانشمند و یک روز اما او گفت که او به ندرت مواجه می شوند یادگیری آنلاین در کلاس های هسته ای در پادشاه دبیرستان.

“آنها تنها استفاده از رایانه هنگامی که ما را به FSA,” او گفت: با اشاره به فلوریدا استانداردهای ارزیابی تست.

مدارس در سراسر فلوریدا در حال اجرای آموزش آنلاین به عنوان یک جایگزین برای فرد در یادگیری به عنوان مدارس هستند به احتمال زیاد به بسته باقی می ماند برای هفته ها با توجه به کوروناویروس. به عنوان بحران تکامل یافته است مقامات منطقه باید بشود تا برای تعویض آماده سازی برای توزیع لپ تاپ و تلفن همراه نقاط مهم برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید.

اما در یک وضعیت که در آن 61 درصد کودکان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا عجله برای دریافت آنلاین بیشتر در مورد اپتیک بيشتر در مورد آموزش و پرورش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

منطقه مدرسه ممکن است ارائه یک لپ تاپ, اینترنت رایگان و یک جریان ثابت از درس از گواهی وزارت امور خارجه معلمان است. اما در صورتی که کودک در خانه زندگی بسیار پر هرج و مرج است که شانس آنها را در واقع آموزش از راه دور هستند که واجد شرایط به عنوان یک “رایگان و مناسب عمومی آموزش و پرورش؟”

“کودکان و نوجوانان که با حمایت خانواده ها و پدر و مادر درگیر در آموزش و پرورش خود را خوب خواهد شد” گاو دریایی شهرستان عضو هیئت مدیره مدرسه چارلی کندی گفت. “اما این است که به مجموعه ای از تعداد زیادی از بچه ها پشت همین دلیل است که من نمی دانم چرا ما در حال رفتن به این همه مشکل به حرکت همه چیز آنلاین. DOE (فلوریدا وزارت آموزش و پرورش) است و تنها در تلاش برای بررسی این جعبه که در میان این بحران ما در حال رفتن به نگه داشتن آموزش و پرورش در رفتن.”

تلاش برای کمک به خانواده های کم درآمد

دولت و مقامات محلی شده است سریع به اذعان کرد که خانواده های کم درآمد خواهد شد نیاز به کمک.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مناطق مجاز به استفاده از وجوه unspent برای 2019-20 سال تحصیلی در فن آوری برای اطمینان از بچه ها می توانید آنلاین دریافت کنید. اینترنت ارائه دهندگان خدمات در حال ارائه ماه از دسترسی به اینترنت رایگان به خانواده های کم درآمد. رانندگان اتوبوس مدرسه در حال رها کردن بسته ها از کار برای دانش آموزان در برخی از مناطق, در حالی که معلمان راه اندازی ویدئو نهفته زوم حساب به طوری که آنها می تواند آموزش از راه دور.

حتی اگر تمام این تلاش ها بی وقفه کار می کنند بزرگترین مانع برای یادگیری آنلاین نیست تکنولوژی — این امتیاز است. محله پر از کالج آموزش بزرگسالان, اقامت در خانه مادران دسترسی به اینترنت و آرام فضاهای یادگیری ممکن است آماده برای انتقال.

اما در ساراسوتا مسکن سازمان خواص در نیوزیلند ميانه سن 15 اکثر پدر و مادر و هفته گذشته, سیاه پوست, ویلیامز 40 سال ساکن این پروژه اشاره کرد و به همسایه پس از همسایه فاقد دسترسی به اینترنت است.

آن را تنها سه روز به رخصتی بهار و به عنوان ویلیامز تماشا ترافیک پا از کودکان در خارج از خانه او او خسته فقط به فکر مدارس در حال تعطیل هفته.

با وجود درخواست از سیاستمداران و صاحب نظران و رسانه های اجتماعی scolds به “اجتماعی فاصله” پسران مسابقه دوچرخه خاک, کودکان و نوجوانان بازی بسکتبال و گروه meandered پایین خیابان.

“بسیاری از این کودکان در خارج از سمت چپ در تمام طول روز در حالی که پدر و مادر خود را در محل کار هستند” او گفت:. “برای این بچه ها (آموزش آنلاین) است رفتن به واقعا سخت است.”

و به مدارس, نزدیک, بسیاری از سازمان ها به طور معمول در خدمت این جوامع را توقیف و همچنین.

هفته گذشته میشل Stears مدیر مورد با اقتدار نشسته در یک تریلر پر کردن یک نظرسنجی آنلاین از ساراسوتا کانتی منطقه مدرسه با نام از خانواده ها که نیاز به دستگاه و یا خدمات اینترنت به فرزند خود آغاز شده با آموزش آنلاین.

Stears’ هدف این است که به طور معمول برای کمک به مدرسه منطقه با همکاری نزدیک با خانواده. اما coronavirus تغییر کرده است که. او تریلر — مجهز به 16 کامپیوتر, ایستگاه های که در آن او کمک می کند تا بچه ها با مدرسه کار — خالی خواهد بود در هفته های آینده. پسران و دختران باشگاه تعطیل شده همراه با دختران, Inc. و کودکان برای اولین بار.

“این امر می تواند یک چیز اگر ما در یک موقعیت را به همه آنها را در حتی در گروه های کوچک” Stears گفت. “و یا رفتن به خانه های خود را به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند اما ما نمی خواهد بود قادر به انجام هر دو.”

دولتی راهنمایی

مدارس در فلوریدا ملزم به ارائه 720 ساعت آموزش برای دانش آموزان در کلاس سوم و زیر و 900 ساعت چهارم از طریق 12 درجه است. بدون درنگ در بینایی به غیر منتظره تعطیلی مسئولان مدرسه با آن مواجه هستند انتخاب — کمتر از تعداد مورد نیاز از ساعت, برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در تابستان و یا جایگزین کلاس های درس سنتی از راه دور یادگیری است.

فلوریدا را منتشر کرده است هر گونه رسمی راهنمایی در مورد اینکه آیا ولسوالی های که رول سیستم عامل آموزش آنلاین می توانید با استفاده از این برنامه برای اجتناب از نیاز به را تشکیل می دهند زمان از دست رفته.

اما دولت تنها مجاز مناطق به گسترش خود را در سال تحصیلی تا تاریخ 30 ژوئن و یک یادداشت را از سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر مناطق فقط باید انجام دهید که در صورت لزوم. که پنجره ممکن است به اندازه کافی زمان به حساب برای تمام ساعت های از دست رفته. جدید آنلاین, سیستم عامل, مهم نیست چقدر عجله توسعه یافته خواهد شد به احتمال زیاد جایگزین فرد آموزش.

“شده است وجود دارد بسیار جدی فشار برای دریافت این رفتن گفت:” ساراسوتا عضو هیئت مدیره مدرسه Bridget زیگلر. “آن را به روشنی تاکید کرد که دانش آموزان ما هنوز هم ارائه یک کیفیت آموزش و پرورش است.”

برخی از مناطق را با شمردن آنلاین یادگیری برای سال. Gwinnett County مدارس در گرجستان تجربه با ابزار آنلاین برای هفت سال قبل از اجرای “آموزش دیجیتال روز” سیستم گسترده در روز برف ابتدا در سال 2018 است.

آهسته rollout مجاز منطقه به استرس تست سیستم. مقامات توسعه یک برنامه با شروع مبهوت بار تا دانش آموزان نمی خواهد تمام شود ورود در همان زمان و پدر و مادر دانش آموزان و معلمان آموخته است که چگونه به استفاده از پلت فرم.

اما coronavirus است مجبور به مناطق سعی کنید عمده فروشی رویکرد برای اولین بار با تنها چند روز به منظور توسعه یک طرح آموزش کارکنان و اطلاع رسانی به جامعه است.

در ساراسوتا کانتی معلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه گزارش کار از راه دور-آموزش, آموزش در مارس 30, دو روز قبل از برنامه تنظیم شده است برای شروع در تاریخ 1 آوریل. همانطور که از اواخر این هفته معلمان و مدیران بودند به همان اندازه به عنوان clueless به آنچه که از آنها انتظار می رود.

“ما دریافت کرده اند صفر دستورالعمل و یا جهت” گفت: یکی ساراسوتا معلم در چهارشنبه, درخواست گمنامی خارج از نگرانی.

ساراسوتا مدیر گفت: آنها تا به حال هنوز چیزی شنیده از این منطقه به عنوان به آنچه که پلت فرم این منطقه استفاده کنید.

گاو دریایی شهرستان متکی بر Schoology و ساراسوتا کانتی با استفاده از تخته سیاه — هر دو آنلاین پورتال وب که در آن معلمان می توانند در پست تکالیف و برقراری ارتباط با دانش آموزان است. اما این برنامه استفاده شده است به عنوان مکمل برای زندگی آموزش در دوره های خاص و نه به عنوان یک مقیاس گسترده ای را جایگزین.

دانش آموزان کم درآمد نه تنها آنهایی که ممکن است سمت چپ توسط آموزش آنلاین. طرفداران برای دانش آموزان با ناتوانی می گویند که برنامه های ولسوالی ها با استفاده از در دسترس نیست به همه دانش آموزان است.

بر خلاف ناتوانی های اقتصادی و اجتماعی است نه یک protected کلاس تحت قانون فدرال است. در حالی که مناطق ممکن است موظف به ارائه تمدید سال های مدرسه و یا جبرانی آموزش و پرورش برای دانش آموزانی که نمی توانم دسترسی آنلاین یادگیری به دلیل ناتوانی هیچ گونه تعهد به جای دانش آموزان فقیر وجود دارد.

نگرانی که آیا دانش آموزان با ناتوانی قادر خواهد بود برای دسترسی به آموزش آنلاین باعث 98,000-دانشجو Jefferson County School District در کنتاکی به ضایعات اولیه آن طرح و به جای گسترش سال تحصیلی بنابراین دانش آموزان باید زمان بیشتری در مقابل یک معلم واقعی.

ساراسوتا سازمان مسکن مدیر عامل ویلیام راسل گفت: دانش آموزان فقیر می تواند به نفع از این رویکرد است.

“من فکر می کنم مدارس بسته خواهد شد بقیه سال تحصیلی” راسل گفت. “در آن صورت آنها باید آموزش بچه ها در تمام تابستان.”

در Solis یک Instagram-شایسته تصویر شاعرانه صفحه اصلی-مدرسه بود که گردش آنلاین بدستآمده peals از خنده از Solis خانواده است. این تصویر نشان داد یک پسر کوچک نشسته در یک لپ تاپ, احاطه شده توسط یک گسترش از مداد و دیگر مواد آموزشی.

آماندا Solis گفت: اگر این چیزی است که مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم “آموزش از راه دور” آنها غلط هستند.

“چرا آنها نشان خانه من ؟ نشان خانه من. بیا مردم” آماندا Solis گفت. “چرا آنها نشان می دهد کودکان و نوجوانان مانند بچه ها من به جای ‘ریچی.'”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>