Coronavirus فلوریدا: SMH بهداشت و درمان بنیاد تصویب کمک های مالی برای مبارزه با ویروس

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در پاسخ به کروناویروس همه گیر ساراسوتا بیمارستان یادبود بهداشت و درمان بنیاد را تایید کرده است یک مکمل گرانت به ساراسوتا بیمارستان یادبود بیش از 1 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

پول را تقویت تجهیزات در حال حاضر در دسترس در بیمارستان افزایش تمیز کردن و کنترل عفونت و کمک کارکنان بیمارستان با بیماری همه گیر با توجه به انتشار اخبار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“کمک SMH ارائه مراقبت های بهداشتی بسیار عالی برای جامعه ما است, هسته ماموریت ما” گفت: پایه و اساس جمهور ماسون Ayres. “با بحرانی طبیعت از این بیماری همه گیر ما بلافاصله پرسید بیمارستان ما شریک, ‘چگونه می تواند به ما کمک کند ؟’ نقل مکان کرد و به سرعت به طور مستقیم بودجه که در آن بیمارستان گفت: آنها نیاز به آنها بیشتر است.”

کمک های مالی را برای مواردی مانند:

• $368,023 برای همیلتون MR1 فن های ارائه شده از طریق یک هدیه از لوئیس & گلوریا Flanzer بشردوستانه اعتماد. این هواکش ها به طور خاص طراحی شده برای تهویه و سپر بیماران در مجاورت یک اسکنر ام آر آی.

• $157,500 برای BioFire فیلم آرایه مشعل فراهم می کند که آخرین مولکولی بیماری های عفونی, تشخیص و طراحی شده برای دیدار با SMH را بیماری های عفونی, تست نیاز دارد.

• $255,885 برای سه Tru-D هوشمند UVC ضد عفونی روبات به منظور افزایش کنترل عفونت در سلامت system1s بلند مدت و کوتاه مدت پرستاری ماهر امکانات در پردیس اصلی و شمال بندر ER. این بیمارستان در حال حاضر دارای سه Tru-D روبات تمیز کردن بیمارستان.

• $74,671 به صورت صوتی/تصویری پزشکی از راه دور ارتباطی چرخ دستی استفاده می شود که توسط پزشکان به کمک سنجش COVID-19 بيمار که در انزوا تسهیل پزشک مشورت و به حداقل رساندن پزشک در مواجهه با این بیماران است.

• $30,000 برای Vapotherm دقت جریان به علاوه یک دستگاه فراهم می کند که سربسته بالا-جریان اکسیژن به بیماران تنفسی در پریشانی.

“در آماده سازی برای امکان اضافی COVID-19 بیماران بستری به بیمارستان ما بسیار سپاسگزار است که بهداشت و درمان بنیاد ارائه منابع اضافی به نفع بیماران ما و برای کمک به محافظت از پزشکان و کارکنان که مراقبت از آنها گفت:” ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی مدیر عامل دیوید Verinder.

روز شنبه, بیمارستان اعلام کرد که یک دکتر برای درمان بیماران در این بیمارستان در حال آزمایش مثبت برای این ویروس است و در حال حاضر خود قرنطینه. بیمارستان گفته بود “به خوبی انجام می دهند.”

بهداشت و درمان بنیاد گفت: “تعداد سخاوتمندانه اعضای جامعه ابراز تمایل به کمک در طول این زمان” و در پاسخ این مجموعه ویژه COVID-19 مراقبت از بیمار صندوق. به donte بازدید smhf.org تماس بگیرید و یا بهداشت و درمان بنیاد در 941-917-1286.

ساراسوتا یادبود بهداشت و درمان بنیاد خیریه شریک تاسیس را با کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی به ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی. برای بیش از 40 سال است که بنیاد ارائه کمک های مالی برای مراقبت از بیمار, تاسیسات, تکنولوژی, آموزش بالينی و تحقیقات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>