Coronavirus فلوریدا: صاف 1 روز از درایو-از طریق آزمایش در گاو دریایی شهرستان

ساراسوتا کانتی به پیشنهاد مشابه تست شروع جمعه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

آهسته و منظم جریان از اتومبیل های پیمایش راه خود را از طریق برادنتون منطقه مرکز کنوانسیون ملک از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر پنج شنبه.

بيماران متوقف شده و در چند پست های بازرسی در طول راه به منظور بررسی علائم خود هویت و اقامت در حالی که همچنین چک کردن مطمئن شوید که آنها تا به حال یک نسخه معتبر برای چیزی که در همه آنها وجود دارد: یک coronavirus آزمون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این صحنه برای اولین بار بعد از درایو-از طریق آزمایش COVID-19 در گاو دریایی شهرستان. چهار-روز مجموعه نمونه سایت که دارای ظرفیت آزمون تا 200 نفر بین پنج شنبه و جمعه هنگامی که آن به پایان می رسد رو به یک شروع خوب با توجه به گاو دریایی شهرستان سخنگوی نیکلاس Azzara که گفت: یک روز یک موفقیت بود.

“از دیدگاه من بعد یکی از عملیات ها که رفتن بسیار خوب” گفت: Azzara در یک ایمیل به هرالد تریبون درباره سفر خود به تست های سایت پنج شنبه صبح.

گاو دریایی شهرستان کلانتر, فلوریدا گشت بزرگراه و ایمنی عمومی اداره شد و در سایت برای مستقیم رانندگان جایی که آنها نیاز به رفتن و در طول زمان خود را وجود دارد آنها اقدام منظم با توجه به Azzara.

Manatee County Health Department مقامات تعامل با بیماران در هر توقف به مطمئن شوید که آنها تا به حال اسناد و مدارک معتبر به منظور آزمایش می شود.

کسانی که به دنبال گرفتن آزمایش نیاز به سه چیز است: شکل معتبر از ID عکس اثبات گاو دریایی شهرستان اقامت و یک نسخه از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای COVID-19 تست. آنها همچنین باید کتاب یک قرار ملاقات با گاو دریایی شهرستان, وزارت بهداشت جلوتر از زمان.

وجود دارد حداکثر 50 ممکن است قرار ملاقات هر روز. پنج شنبه قرار ملاقات پر شد قبل از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

هر کسی در گاو دریایی شهرستان که معتقد است آنها ممکن است COVID-19 باید تماس بگیرید گاو دریایی سلامت در خط 941-242-6649 قبل از تماس با 911 یا بازدید از یک اتاق اورژانس بیمارستان. خط سلامت شما تعدادی از سوالات مربوط به علائم خود را, سفر, تاریخچه و قرار گرفتن در معرض.

خط سلامت توصیه خواهد کرد که آیا شما باید تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد به طور بالقوه تامین امنیت یک نسخه برای COVID-19 تست. اگر شما با موفقیت امن یک نسخه شما می توانید کتاب یک قرار ملاقات با تماس 941-748-0747.

بازدید کنندگان به تست سایت در حال خواسته به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در همه زمان ها و مستندات مناسب در دست است. نام خود را در ID باید مطابقت نام در این نسخه. یک قبض آب و برق می تواند به عنوان مدرک اقامت اگر ID خود را ندارد یک گاو دریایی نشانی.

ساراسوتا کانتی

ساراسوتا کانتی شروع خواهد شد درایو از طریق نمونه مجموعه جمعه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

مجموعه سایت راه اندازی خواهد شد در Twin Lakes پارک واقع در 6700 کلارک جاده ها است.

ساراسوتا بیمارستان یادبود همکاری برای ایجاد coronavirus انتصاب-تنها نمونه مجموعه سایت علامتی برای افرادی که با زمان مراکز کنترل بیماری تست راهنمایی. بیمارستان ارائه پرستاران به جمع آوری نمونه.

نمونه های به دست آمده خواهد شد به دولت و یا قرارداد آزمایشگاه برای تست.

مثل در گاو دریایی شهرستان بازدید کنندگان به COVID-19 تست منطقه باید به پزشک مراجعه آزمایش می شود. مطب پزشک تماس خواهد DOH پرسنل در ساراسوتا که در آن صورت تماس فرد با یک قرار ملاقات روز و زمان.

به یک قرار ملاقات در ساراسوتا کانتی پزشکان باید تماس 941-861-2883.

“ما در حال برنامه ریزی در برنامه ریزی 50 آزمون در روز” گفت: G. استیو houston press عمومی افسر اطلاعات برای دولت deaprtment سلامت در ساراسوتا کانتی. “خواهیم دید که آنچه که ما در واقع در زمین است.”

کسانی که پس از رسیدن به Twin Lakes پارک یادآوری به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را — بدون پیاده روی یو پی اس — و باید در حال حاضر شناسایی عکس و تجویزی برای نمونه مجموعه نوشته شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را (نام و نام خانوادگی در شناسایی و تجویزی باید بازی).

ساراسوتا کانتی ساکنان که به اعتقاد آنها ممکن است COVID-19 خواسته به تماس ساراسوتا کانتی COVID-19 مرکز تماس در 941-861-2883 قبل از مراجعه به اتاق اورژانس بیمارستان و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید DOH COVID-19 تدریس خصوصی در 866-779-6121 و یا بازدید floridahealth.gov/covid-19.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>