ویژه بازی های المپیک فلوریدا ورزشکاران بخوان ادای احترام برای تشکر از کارکنان بهداشتی و پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ برای خدمات خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ویژه بازی های المپیک ورزشکاران در سراسر فلوریدا در حال گسترش در برخی مثبت در طول COVID-19 همه گیر دادن به ویژه فریاد به کارکنان بهداشتی و پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان.

ورزشکاران و فیلم های ضبط شده خود آواز خواندن Ben E. King کلاسیک “Stand By Me” به عنوان یک تشکر از شما برای این قهرمانان گمنام را برای ادامه خدمت در این بحران است.

بسیاری از ورزشکاران در حال لباس پوشیدن خاص خود را در بازی های المپیک فلوریدا پیراهن و یک — کالیب — پوشیدن Jacksonville Jaguars لئونارد Fournette نیوجرسی. ادای احترام نیز از ویژگی های رقص از بازیگر زاک Gottsagen که بازی در فیلم “کره بادام زمینی شاهین.”

استفان همچنین به عنوان شناخته شده آقای هالیوود اضافه شده در غرفه های خود را با یک میکروفون و یک هالیوود پس زمینه.

Aristide تحت تاثیر قرار با خیره کننده خواننده ریکی فراهم می کند برخی از استعداد و هر فردی ترکیبی از عملکرد یک لمس ادای احترام.

“شما همه ما قهرمانان” ورزشکار نیکول مصمم به پایان می رسد.

خوانندگان می توانند به بیت.ly/2XACsHt برای لینک به این ویدئو و یا پیدا کردن آن را در یوتیوب تحت عنوان “المپیک ویژه فلوریدا – Stand By Me.”

ویژه بازی های المپیک فلوریدا است, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت افراد معلول ذهنی با ارائه آنها را با طول سال آموزش های ورزشی و رقابت برای المپیک به سبک ورزشی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غیر انتفاعی بازدید از وب سایت خود را در specialolympicsflorida.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im