Coronavirus فلوریدا: دولت چشم هتل ها به خانه مردم با کروناویروس

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: بیش از آخر هفته که مقامات دولتی به دنبال امکان قرار دادن افرادی که تست مثبت برای coronavirus در امکانات از قبیل هتل ها برای کمک به آنها را جلوگیری از گسترش این ویروس به اعضای خانواده.

این ایده که همچنین می تواند شامل استفاده از امکانات مانند کنوانسیون مراکز خواهد بود برای کمک به منزوی کردن افرادی که این ویروس اما نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. DeSantis گفت: صاحبان هتل ارائه داده اند اجازه می دهد تا با استفاده از امکانات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“دلیل این که چرا شما می خواهم به انجام است که اگر کسی می آید, در, آزمون, مثبت, اگر شما آنها را به خانه آنها به احتمال زیاد برای آلوده کردن افرادی که با آنها در تماس نزدیک با در خانه خود از پس این ویروس همچنان به گسترش” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه عملیات اورژانس مرکز. “اگر آنها را به یک محل به خود منزوی کردن جایی که آنها در حال رفتن به در تماس نزدیک با کسی پس از آن ویروس می میرد با آنها.”

DeSantis تاکید کرد که بسیار مسری تنفسی گسترش بیماری بیشتر از طریق تماس شخصی.

“من فکر می کنم این طرح خواهد بود, اگر شما کسی است که ارائه اما نیازی به بستری شدن در بیمارستان شما آنها را امتحان و شما باید آنها را جدا شده در یک مرکز همایش در هتل نمی رفتن به صفحه اصلی خود را با خانواده به این دلیل که مردم شما به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هستند کسانی که بسیار نزدیک و مداوم تماس با ما. … اگر شما در داخل یک خانه با کسی, کسانی که بدیهی است آنهایی که” او گفت:. “بله ما کاملا با توجه به اینکه. امیدوارم آن را دریافت نمی کند به این, اما ما در حال برنامه ریزی برای, که برای اطمینان حاصل کنید چرا که من فکر می کنم که که محتاطانه چیزی که به انجام است.”

تعداد موارد coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 همچنان به سرعت در حال افزایش, با, فلوریدا, وزارت بهداشت, سایت لیست 768 موارد در کشور که از اوایل شنبه شب. که شامل 706 ساکنان فلوریدا و 62 nonresidents. DeSantis گفت that12 ساکنان فلوریدا کشته شده بود.

به عنوان یک مثال از اینکه چگونه سریع تعداد موارد در حال افزایش است و وزارت بهداشت در صبح روز جمعه گزارش 520 موارد تایید شده.

سنگین ترین غلظت موارد بوده است در جنوب فلوریدا با میامی-Dade County پیشرو دولت با 169 مورد از شنبه شب با توجه به بخش سلامت و بهداشت سایت. Broward County تا به حال 164 موارد و پالم بیچ شهرستان تا به حال 56 موارد.

Coronavirus است به خصوص خطرناک به سالمندان و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی. اما DeSantis همچنین گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری که حدود 60 درصد از تایید موارد شامل افراد زیر سن 60.

“وجود دارد نه لزوما نرخ بالای مرگ و میر با این, اما برخی از مردم واقعا تا به حال برخی از پیامدهای جدی سلامتی به عنوان یک نتیجه از آن را,” او گفت:. “پس از آن تنها چیزی است که مردم نیاز به درک که در آن افراد مسن هستند که بدیهی است که … بیشتر در معرض این, اما آن چیزی است که می تواند بر هر کسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>