Coronavirus فلوریدا: قانونگذاران ایالتی به نظر می رسد در نورث پورت مجازی تاون هال

دولت ایالت جو Gruters و دولت تشکر. جیمز بوکانان ظاهر خواهد شد جمعه در Facebook Live تاون هال میزبانی بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

شمال بندر — دولت ایالت جو Gruters و دولت تشکر. جیمز بوکانان خواهد بود که مهمانان از 11:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر مارس 17 به عنوان بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی و Cowork کندو — بندر شمالی میزبان مجازی تاون هال نشست coronavirus و اثر آن در ایالت فلوریدا است.

تاون هال در دسترس خواهد بود در مجلسی Facebook صفحه. شرکت کنندگان می توانند سوالات با وارد کردن آنها در نظر “”جعبه” در صفحه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دو قانونگذاران ایالتی را مورد بحث تاثیر coronavirus در هر فرصت های بودجه یا کمک در دسترس از طریق ایالت فلوریدا برای کسب و کار و افراد است.

آنها همچنین ارائه به روز رسانی در مورد آنچه رخ داده است و نتایج این جلسه قانونی.

هفته گذشته شمال بندر مجلسی و Cowork کندو میزبانی یک Facebook تاون هال نشست با کنگره ایالات متحده گرگ Steube.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

پس از ظهور اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش COVID-19 بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی, مدیر اجرایی, لایحه Gunnin شده است شرکت میزبانی وب “قهوه با Doc” پخش با دکتر لی ناخالص و دکتر ویلیام دولا شدن از تجلی بهداشت مستقیم مراقبت های اولیه در نورث پورت.

که در برنامه رخ می دهد که در ساعت 8 صبح روزهای جمعه است و پخش در Facebook صفحه از اتاق و دفتر دکتر امکانات دولا شدن و ناخالص پاسخ دادن به سوالات در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>