Coronavirus فلوریدا: دولت آماده برای افزایش موارد موقت بیمارستان

شلوغ جنوب فلوریدا, شهرستان Miami-Dade, Broward و پالم بیچ اختصاص 58 درصد دولت را در کل.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی — این مرکز کنوانسیون ساحل میامی تبدیل خواهد شد به یک 450 تخت بیمارستان به ملاقات چه چیزی می تواند مهم مراقبت های بهداشتی کمبود اگر فلوریدا تجربه یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت.

یاد تسهیلات که به میزبانی جنوب فلوریدا در نمایشگاه هنر بازل سوپر باول حوادث و حتی 1964 محمد علی-سانی Liston سنگین وزن قهرمانی مبارزه خواهد شد به خانه بیماران توسط مارس 20 DeSantis گفت.

“ما نیاز به آماده می شود و این چیزی است که این را انجام خواهد داد” DeSantis گفت: در یک روز زمانی که ایالت COVID-19 تلفات افزایش بالای 300 دیگری از جمله مرگ و مير در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

DeSantis اضافه کرد که دولت در حال حاضر کافی بیمارستان ظرفیت و به اندازه کافی تخت برای آنچه که پیش بینی می شود اوج تقاضا در سیستم بیمارستان از coronavirus بحران است.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده خواهد شد تا به طور موقت بیمارستان در ساحل میامی. سپاه تاسیس بیمارستان درست در جای دیگر برای درمان coronavirus بیماران به ویژه در شهر نیویورک Javits Center. DeSantis گفت: سپاه همچنین اضافه کردن 200 تخت در میامی سابق پان آمریکن بیمارستان به مکمل 250 تخت بیمارستان صحرایی در حال حاضر در محل در شهر تمیمی پارک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این روشن نیست که آیا سایت های دیگر استفاده می شود برای بیماران مبتلا به کروناویروس و یا برای بیماران تحت درمان برای شرایط پزشکی دیگر است. اما ساحل میامی شهردار دن Gelber با اشاره به زمان فوق العاده ای و شهر خود را سریع سازگاری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“اگر وجود دارد یک شهر در امریکا ساخته شده است و نه اجتماعی فاصله شما را در آن” Gelber گفت: از ساحل میامی معمولا یک oceanfront زمین بازی. “ما می خواهیم مردم به اینجا می آیند به رقص در عروسی خود را به آغوش خود honeymoons به بازدید از سواحل ما تفرجگاهها … اما همه چیز متفاوت هستند در حال حاضر.

“فقط به عنوان ما در همه است که ما باید در این,” او اضافه شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا گزارش شده مرگ و میر افزایش 27 دوشنبه آوردن مجموع به 323. بیماران جدید رشد 951 با 15,698 موارد گزارش شده در سطح ایالت در وزارت بهداشت شنبه شب در کل.

بیش از 2000 بیماران بستری در فلوریدا برای coronavirus.

شلوغ جنوب فلوریدا, شهرستان Miami-Dade, Broward و پالم بیچ اختصاص 9,050 موارد یا 58 درصد از دولت کل. یک زن 47 ساله در روستایی Lafayette County گزارش شده بیمار مبتلا به کروناویروس روم کم جمعیت آزادی شهرستان به عنوان آخرین فلوریدا 67 شهرستان بدون تایید COVID-19 مورد است.

وجود دارد 184 coronavirus موارد در ساراسوتا کانتی که از دوشنبه شب و 172 در گاو دریایی شهرستان با هشت مرگ و میر در هر شهرستان. DOH اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از 88 سال ساراسوتا کانتی و 81 ساله گاو دریایی شهرستان man چهارشنبه.

ساراسوتا بیمارستان یادبود نیز چهارشنبه اعلام کرد که دیگر بیمار درگذشت COVID-19 آوردن بیمارستان در مجموع به هشت مرگ و میر ناشی از ویروس است. معلوم نیست اگر SMH بیمار یکی از دو مرگ و میر اعلام شده توسط DOH. علاوه بر این دو بیشتر SMH کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در مجموع 11.

ساراسوتا یادبود در حال حاضر در حال درمان 32 COVID-19 بيمار و 44 بيمار مرخص شده و یا دیده می شود در اتاق اورژانس و خانه فرستاده به خود منزوی.

DeSantis گفت که بیمارستان ظرفیت هنوز در معرض خطر در فلوریدا. چهل و سه درصد از تخت های بیمارستانی در میامی-Dade هنوز در دسترس 46 درصد در Broward و 49 درصد در پالم بیچ شهرستان, فرماندار گفت.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

به طور جداگانه فلوریدا هنوز هم به فایل بیکاری جبران خسارت برنامه های کاربردی با استفاده از بخش های اقتصادی فرصت را قطعی زده اتصال سیستم. دیگران به دنبال به تازگی معرفی مقاله برنامه های کاربردی.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: این شهرستان بازگشایی شد 26 کتابخانه ها برای کمک به بیکاران به دنبال برنامه های کاربردی کاغذ یک تغییر DeSantis مجاز تنها در هفته گذشته پس از هزاران نفر قادر به فایل با استفاده از سیستم اتصال.

بیش از 500,000 فلوریدا موفق به ارائه برنامه های کاربردی و هنوز هم در انتظار مزایای پوش در 275 دلار در هر هفته در میان پایین ترین در کشور است.

دموکرات ها در فلوریدا در مجلس نمایندگان و سنا در روز چهارشنبه دوباره به نام DeSantis به نگه داشتن در صدور $543.2 میلیون مالیات شرکت بازپرداخت برنامه ریزی شده به آن ارسال شود به فلوریدا بزرگترین شرکت های آوریل 1.

عظیم بازپرداخت نمی خواهد کمک به کسب و کارهای کوچک است که تقریبا تمام محافظت از دولت را 5.5 درصد مالیات بر درآمد شرکت ها.

اما DeSantis سنا رئیس جمهور لایحه Galvano R-برادنتون و مجلس خوزه الیوا, R-میامی می گویند این مهم است که دولت بزرگترین شرکت های دریافت بازپرداخت آنها انتظار دارند — حتی به عنوان عدم قطعیت حاکم بر زندگی فلوریدا و اکثر کسب و کار به دلیل coronavirus.

دموکرات ها گفت: بازپرداخت باید در انتظار قرار داده. Rep. Javier Fernandez, D-Coral Gables گفت: فلج اقتصاد دولتی است به احتمال زیاد به کاهش پیش بینی درآمد دولت حداقل 1 میلیارد دلار — تهدید طیف گسترده ای از نیاز خدمات دولت است.

نمایندگان مجلس همچنین گفت که این پول می تواند به سمت کارگردانی افزایش بیکاری پرداخت فلوریدا. بیش از نیم میلیارد دلار نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به گسترش دولت 50 میلیون کسب و کار کوچک اضطراری وام پل برنامه که به گفته آنها در حال حاضر شده است غرق در برنامه های کاربردی.

“اجازه دهید فقط پمپ ترمز خودرو” گفت: سناتور. Jose Javier Rodriguez D-میامی. “در این زمان آب و هوا آن را می سازد هیچ حس به ارسال پول درب.”

شرکت بازپرداخت مالیاتی ناشی از فدرال کاهش مالیات و مشاغل قانون از 2017. این قانون به شرکت های عمده فدرال مالیات بر پس انداز نیز افزایش یافته و برای برخی از آنها دولت بدهی مالیاتی. فلوریدا قانونگذاری پس از تصویب یک اندازه نیاز کشور به بازپرداخت مالیات بر درآمد شرکت ها مجموعه بالاتر از سطح معینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>