Coronavirus فلوریدا: دولت گزارش 39 موارد جدید یکشنبه

اکثریت موارد جدید در جنوب فلوریدا

یکی دیگر از افزایش بزرگ در coronavirus موارد گزارش فلوریدا وزارت بهداشت یکشنبه با 39 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای ویروس.

که به ارمغان می آورد کل موارد در فلوریدا به 115 تا از فقط 14 روز دوشنبه. COVID-19 بیماری ناشی از این coronavirus کشته شدن سه نفر در دولت و یک فلوریدا ساکن در کالیفرنیا است.

اکثریت موارد جدید در جنوب فلوریدا با Broward شهرستان در ادامه به بزرگترین کانون. هیچ مورد جدید گزارش شده در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای چهار مورد در حالی که ساراسوتا کانتی یکی است.

نشانه های نقطه به نقطه یک به سرعت در حال افزایش تهدید سلامت در دولت است.

یک سری از مراحل در نظر گرفته شده در روزهای اخیر برای مهار این ویروس در فلوریدا. در روز شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فعال دولت عملیات اورژانس مرکز در سطح 1 در بالاترین سطح و ممنوع بازدید کنندگان در تمام خانه های سالمندان زندگی کمک مراکز و امکانات مشابه.

زندگی روزانه در فلوریدا خاصی به مختل هفته اگر نه دیگر به عنوان مدارس تعطیل هستند, زیادی, حوادث لغو و تجمع توده به شدت دلسرد شده است.

موجب فلوریدا وزارت آموزش و پرورش مدارس سراسر کشور اعلام کرد تعطیلی جمعه را امتحان کنید و محدود کردن گسترش ویروس.

DeSantis توصیه کرده است دولت های محلی و سازمان های خصوصی در برابر اجتماعات بزرگ. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز توصیه می شود در برابر چنین گردهمایی در دستورالعمل صادر شده برای فلوریدا پنج شنبه که شامل یک توصیه به گسترش رخصتی بهار در مدارس.

اکثر فلوریدا مدارس بسته خواهد شد مدارس تا پایان ماه اما روشن نیست که کافی خواهد بود. دولت واشنگتن به تازگی اعلام کرد که مدارس وجود دارد بسته خواهد شد و تا پایان ماه آوریل است.

دیگر اختلالات طیف وسیعی از Publix, کاهش, فروشگاه ساعت برای انتخابات مقامات برش در تعدادی از حوزه رای گیری. دیزنی جهان بسته شده است. Big tits, رویدادهای ورزشی, لغو شده است. هیئت منصفه محاکمه شده اند به حالت تعلیق در سطح ایالت. شهردار میامی حتی آزمایش مثبت برای ویروس.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما قادر خواهد بود برای دریافت از طریق” DeSantis روز جمعه گفت. “ما می رویم به انجام این کار برای آینده قابل پیش بینی اما این چیزی است که من فکر می کنم مردم از فلوریدا قادر خواهد بود برای دریافت از طریق.”

DeSantis با اعلام وضعیت اضطراری در فلوریدا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام اضطراری ملی جمعه — به عنوان او کار می کند برای مارشال منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر. DeSantis جمعه اعلام کرد که او بسیج فلوریدا گارد ملی.

فرماندار نیز شده است هل دادن برای گرفتن بیشتر ویروس کیت های آزمایش در دولت است. روز جمعه DeSantis گفت فلوریدا 1,000 کیت در حال حاضر و 1500 انتظار می رود در هفته آینده. هر کیت تست می تواند تا 250 نفر است.

پتانسیل وقوع به شدت فشار فلوریدا سیستم مراقبت های بهداشتی است که یک نگرانی خاص. بیمارستان فرح بخش برای بیماران بیشتر شده اند و کاری برای حفاظت از کارکنان در خط مقدم از پاسخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>