Coronavirus فلوریدا: ایالت ماندن در خانه منظور کمک به مقامات محلی

ساراسوتا و گاو دریایی مقامات, بر خلاف دیگر دولت های محلی در انتظار بودند در جهت از دولت در مورد اینکه آیا به موضوع امن در خانه سفارش

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت اقامت در خانه سفارش یکشنبه عنوان های فدرال و محلی فشار نصب شده برای او را به ترک این شهرستان با شهرستان رویکرد او تا به حال اجرا شده در طول coronavirus بحران است.

که تصمیم به عنوان یک خوش آمدید برای کمک به برخی از مقامات محلی که خواست DeSantis هفته به موضوع سفارش باور است که در حالی که احکام محلی شد برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس بیشتر جهت لازم بود از مقامات وزارت امور خارجه ،

“ما باید این سه هفته پیش اما من هیجان زده او در نهایت از انجام این کار گفت:” ساراسوتا شهردار جن Ahearn-Koch.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ایالت حرکت آمد روز پس از فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 1 ، 000 مورد جدید در 24 ساعت همراه با 14 مرگ و میر. DeSantis قبلا با اشاره به توزیع نابرابر عفونت در سراسر کشور و در پایین به طور کلی عفونت رای به عنوان دلیل برای مسئله نیست یک ایالت به عنوان به خوبی به عنوان اجتناب ناپذیر عدم انطباق.

مرتبط با: تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال صدمه زدن به بی خانمان ها

ساراسوتا مسئولان شهرستان به تازگی تحت فشار قرار دادن ادارات بهداشت در امتداد سواحل خلیج فارس به کار در یک صدایی به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. هنوز ساراسوتا کانتی رهبران بودند و تمایلی به انجام این کار گفت: آنها تا به حال هیچ قدرت به سفارش مردم به ماندن در خانه با وجود نزدیک به 10 شهرستانهای صدور چنین حکم.

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهرستان و مدیر Jonathan Lewis گفت که او فکر نمی کنم که “اضافه کردن امن در خانه لازم است” اصرار ساکنان شهرستان در حال حاضر در حال تدوین با CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل.

معاون County مدیر استیو Botelho داد و گفت: در بسیاری از شهرستان ها را محدودیت در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با ایالت سفارش.

رئیس کمیسیون مایکل موران روز دوشنبه گفت: این شهرستان باید به دنبال جهت از فدرال و مقامات دولتی. مورن تصریح کرد: این اظهارات در یک پیام متنی به هرالد تریبون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“نه پس از این زنجیره فرماندهی قرار می دهد دیگران در معرض خطر و خطرات افزایش گسترش ویروس” مورن گفت.

کمیسر مسیحی زیگلر گفت: هرالد تریبیون در روز چهارشنبه که ساکنان در شهرستان در حال انجام یک “کار بزرگ” در حفظ اجتماعی فاصله و دستورالعمل های دیگر از مراکز کنترل بیماری.

“من فکر نمی کنم آن را یک ترسو رویکرد” زیگلر گفت. “این ما ساکنان مسئول است.”

DeSantis’ اندازه گیری را county sheriffs توانایی اجرای سفارش با تهدید از اتهامات جنایی — چیزی ساراسوتا مسئولان شهرستان به اجرا در هفته گذشته است.

“این دستور به ما می دهد برخی از دندان های به عمل کسانی است که مطابق” گفت: گاو دریایی شهرستان معاون رئیس کارول Whitmore که اغلب شکایت از ساکنان زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل های روی زمین و در آب.

شهرستان رهبران بودند در بحث در مورد اجرای خود را اندازه گیری روز چهارشنبه هنگامی که کمیسیون کردم کلمه از ایالت سفارش گفت: رئیس کمیسیون بتسی Benac.

“در حالی که من به طور کامل درک تمایل خود را به یک رویکرد متمرکز این پیش بینی در چند هفته آینده بیشتر نیاز به سعی و کوشش برای اطمینان اجتماعی فاصله اقدامات به دنبال همه.”

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>