Coronavirus فلوریدا داستان: زندگی در طول ویروس برای کارفرمایان و کارگران

ببینید که چگونه برخی از مردم در حال تنظیم به زندگی در طول coronavirus (COVID-19).

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

این که آیا شما در تماس با ویروس و یا نه همه چیز تغییر کرده است پس از وقوع این رمان coronavirus. ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه زندگی روزانه خود را تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر از کار در خانه به کار ضرر و زیان از دست کمک به نگرانی در مورد عزیزان.

ما می خواهیم به شنیدن از شما به عنوان به خوبی. رفتن به heraldtribune.com/coronavirus-stories برای ارسال داستان خود را و ببینید که بیشتر از آنچه که خوانندگان باید بگویم در مورد زندگی در طول coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

‘قلب من لطمه می زند’

“ما صاحب یک رستوران و فردا ما بسته خواهد شد به طور نامحدود. کارکنان ما هنوز نمی دانیم. همه من می توانم در مورد فکر می کنم به دنبال کارکنان و گفتن آنها را که آنها باید برای پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن من نمی دانم که چگونه آنها می رویم به آن را انجام دهد. ما در حال رفتن به جعبه تا همه از ما باقی مانده موجودی برای کارکنان و امیدوارم که آنها پیدا کردن یک راه است. قلب من لطمه می زند.”

— SL (ساراسوتا)

“ما در حال از دست رفته’

“من fianc و من هر دو از دست ما شغل. ما سرور در پاتریک و آبی خروس. این ماه که ما زندگی کردن در خارج از فصل. منابع در حال گسترش بسیار نازک ما از دست داده است.”

— JB (ساراسوتا)

“ما باید فکر می کنم از هر یک از دیگر تا آنجا که خودمان’

خانواده من یکی از بسیاری از کسانی که در یک موقعیت به سهام تا در منابع برای بیش از یک یا دو هفته. شوهر من کارمند یک فروشگاه مواد غذایی محلی و او تنها فقط بازگشت به کار پس از یک آسیب است که ساخته شده است او را در معرض خطر بالاتر و در عین حال او در تمام هفته در تعامل با مردم است. دختر من و من هر دو بیماری های خود ایمنی است که باعث می شود ما تقریبا به عنوان خطر بالا به عنوان افراد مسن و ما نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض حتی از شوهر من. ما قطعا نمی توانیم برای او به ترک بنابراین ما دعا می کنیم که ما از این طریق دریافت کنید.

در بالای همه که من تا به حال فقط به طور منظم پنومونی به عنوان این شروع شد و پزشکان در بیمارستان زمانی که آنها قرار گرفتند. ما نگران بودند نیاز به رفتن به ER برای شروع و برای پیدا کردن شما وجود دارد در همان زمان به عنوان یک COVID-19 مورد… آن سخت است.

ما در حال آماده سازی به عنوان آنجا که ممکن است, اما ما می دانیم که آن را نمی خواهد به اندازه کافی. ذات الریه نیست سریع دریافت بیش از آن و بازگشت به حالت عادی یا بنابراین من هنوز هم در بسیاری از درد و امیدوار است که من خوب خواهد بود. شوهر من مشغول به کار در یکی از مکان های باز ماندن ترسناک است برای بسیاری از دلایل اما حداقل ما هنوز هم برخی از درآمد در طول این. من فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از مردم شما می بینید روزانه که جایی برای ماندن و قطعا نمی تواند آماده شدن برای این. چه اتفاقی می افتد به آنها را? کشور ما و جهان بوده است در چنین حالتی از نفرت و بخش اما در حال حاضر تمام است که به نظر می رسد مانند آن را فقط به ارزش آن. مهم نیست که این از کجا آمد و چرا. آن را در اینجا و ما باید با آن روبرو هستند. … ما باید فکر می کنم از یکدیگر به اندازه خودمان.

— MS (ساراسوتا)

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

‘کمک به ما برای ادامه انجام آنچه که ما عشق’

“خدا را شکر برای چگونه ما می تواند استفاده از فن آوری در حال حاضر! رسانه های اجتماعی شکل بود که مردم خیره در گوشی های خود و تعامل با دیگران در حال استفاده توسط بسیاری به ماندن متصل به خانواده و دوستان و همکاران در یک قابل ملاحظه ای واقعی تر اما به خصوص فیزیکی راه است. مامان در حال راه اندازی تعاملی بازی بار با خانواده های دیگر هنرمندان در حال انجام و ارائه کلاس های آنلاین و معلمان از مهارت های مختلف ادامه به آموزش.

در شادی و سرور عمومی مدرسه تئاتر موسیقی ما بسیار سپاسگزار برای دانش آموزانی که به شدت می خواهم و قادر به ادامه مصرف رقص و درس های صوتی. آن حیاتی برای روح خود را به نگه داشتن آنها را شخصا درگیر! از طریق آنلاین گروه سیستم عامل ما خیلی خوشحال می شود قادر به انجام این کار برای آنها و هر کس دیگری که می خواهد به آواز خواندن و رقص. از آنجا که این ویروس ما ساخته شده است و حتی بیشتر آگاه قلبی اتصال به جامعه ما است.سخاوت از پدر و مادر ما است که به ما گفته اند نه به بازپرداخت شهریه خود را شده است قریب به اتفاق و کمک به ما برای ادامه انجام آنچه که ما عشق است. سپاسگزاری من مطمئن هستم که وضعیت ما منحصر به فرد است!”

— MM (ایالات متحده آمریکا)

‘کارکنان و داوطلبان اختصاص داده شده ما پا’

“زمانی که من رئیس لیندا Harradine مدیر عامل شرکت حقوقی کمک Manasota ساخته شده این مشکل تصمیم به قفل کردن درب لابی کارکنان و داوطلبان اختصاص داده شده ما شدت آغاز شده و در خدمت مشتریان ما از طریق تلفن ها و ایمیل. آن را یک چالش بود اما ما به نظر می رسد گرفتن از آن آویزان است. من بسیار افتخار از این افراد که در حال کار سخت برای اطمینان از که بدون توجه به آنچه مشتریان ما یک مدافع در نظام عدالت. البته پرسنل پزشکی اولین پاسخ دهندگان (از جمله 911 اپراتور), مواد غذایی, خدمات, کارگران تحویل رانندگان و کسانی که زیر قفسه ها قهرمانان واقعی این بیماری همه گیر اما ما در نظام حقوقی اولین خط دفاع برای آسیب پذیر ترین.”

— CWJ (ساراسوتا)

‘امیدوارم و دعا می کنم ما نمی coronavirus برای چنین بی معنی و غیر ضروری کار’

“من یک ساحل همراه در رفت و آمد مکرر در خواب نیمروز کلید. با وجود بسیاری از جهان به ظاهر خود انجام بخشی خود را و قرنطینه ساراسوتا کانتی نگه داشته است سواحل و هتل ها برای کسب و کار باز. پول چیزی است که مردم در مورد مراقبت از خود در اینجا. حتی امروز پس از خجالت بزرگ و فشار به فلوریدا ساحل, ساراسوتا کانتی بسته است تنها سواحل عمومی. استراحتگاه (سواحل خصوصی) که درصد بسیار بالایی از خواب نیمروز کلید باز باقی خواهد ماند. کارگران شنیده نمی جوانه زدن در مورد COVID-19 از کارفرمایان خود را — و نه یک تماس را به ایمیل و یا متن. ما همچنان به خوش آمد می گوید و به هزاران بازدید کننده بسیاری از کسانی که فقط از فرودگاه ها در هر هفته. ما با ارائه تنها کاملا اقلام ضروری به این مهمان صندلی و چتر و حوله. ما را راهنمایی با دست تمیز کردن پول با Lysol هنگامی که ما به خانه و امیدوارم و دعا می کنم ما نمی coronavirus برای چنین بی معنی و غیر ضروری است. به طوری که گردشگران می تواند صندلی و چتر ما در معرض خطر زندگی ما خانواده های ما زندگی می کند و خطر گسترش این ویروس در سراسر جامعه ما و جوامع که مهمانان ما بازگشت. فلوریدا نگرش خجالت است برای نژاد بشر به عنوان یکی از عالی قاضی دادگاه گفت: سال پیش, ‘خنده انبار جهان است.'”

— ST (ساراسوتا)

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>