Coronavirus فلوریدا داستان: زندگی در طول ویروس برای معلمان, دانش آموزان, دوره نقاهت بعد معتادان

ببینید که چگونه برخی از مردم در حال تنظیم به زندگی در طول coronavirus (COVID-19).

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

این که آیا شما در تماس با ویروس و یا نه همه چیز تغییر کرده است پس از وقوع این رمان coronavirus. ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید که چگونه زندگی روزانه خود را تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر از کار در خانه به کار ضرر و زیان از دست کمک به نگرانی در مورد عزیزان.

ما می خواهیم به شنیدن از شما به عنوان به خوبی. رفتن به heraldtribune.com/coronavirus-stories برای ارسال داستان خود را و ببینید که بیشتر از آنچه که خوانندگان باید بگویم در مورد زندگی در طول coronavirus.

‘آن را احساس بزرگ برای ارتباط مجدد با آنها’

من یک معلم و مدرسه چرخد و شروع به ارائه ما PK-12 برنامه درسی کاملا آنلاین. ما تا به حال ما زوم جلسات دیروز با ما مشاوره قرار گرفتند. احساس بزرگ برای ارتباط مجدد با آنها. شروع کلاس ها به صورت جدی امروز با گرایش به سیستم عامل آنلاین و برخی از تغییر مسیر در دوره طراحی. در ضمن من تقلا در برابر ساعت برای کمک به من معلول خواهر دریافت نقل مکان پس از تحول در گروه خود وضعیت زندگی. همه من را نگران کننده در مورد یک مستند که در آن من نخواهد بود قادر به پشتیبانی از او در گذر. خود من کودکان و نوجوانان در حال کنده کاری کردن فضا در خانه ما برای تمرینات و کلاس های آنلاین. همسر من هنوز هم کار خوب اخبار/خبر بد داستان. امید او را نمی خواهد هر چیزی در خانه جز او بسیار مورد نیاز چک. سگ هیجان زده هستند صبح زود پیاده روی در کرفس زمینه چیزی است که من هرگز هم در طول هفته کار در شرایط عادی است.

— CG (ساراسوتا)

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

‘شوهر من متکی بر روی بازدیدکننده داشته است خود را به عنوان لینک به سلامت عقل’

شوهر من که توضیح داده شد در گزارش خود پرستاران به عنوان یک “بسیار لذت بخش 77-سال-آقا” است recuperating از ذات الریه و عمل جراحی. در بیمارستان بود می توانستم با او در تمام طول روز. زمانی که او بود نقل مکان کرد به پست های حاد پزشکی مرکز, بازدید از ساعت کوتاه بودند اما من هنوز هم می تواند او را ببیند. در حال حاضر این قانون این است که هیچ بازدید کننده. در حالی که من می توانم درک استدلال گاهی اوقات منطق معنی ندارد. که می داند که چگونه این ویروس را آویزان در اطراف ؟ شوهر من متکی بر روی بازدیدکننده داشته است خود را به عنوان لینک به سلامت عقل و واقعیت است. من اصلاح کردم کلیپ ناخن های خود را, من او را به دنبال مناسب و معقول. پس او در حال حاضر افسرده بودن در ناراحت کننده تنظیمات برای ماه گذشته من از ترس است که بدون بازدیدکننده داشته است او را فقط زباله دور داشتن چیزی برای نگاه به جلو به. بنابراین هیچ بازدید کننده قانون یعنی من ممکن است هرگز شوهر من دوباره زنده. غیر مستقیم قربانی COVID 19 است که هرگز به خود اختصاص داده است.

— AW (ساراسوتا)

‘آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که اعتیاد را بکشند ما از coronavirus’

ما در حال معالجه معتادان در گاو دریایی شهرستان. بله ما می دانیم که به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان و برای استفاده صحیح شستن دست و همه از آن. اگر ما خودمان جدا و دور از جلسات ما — حتی اگر آنها در دسترس هستند آنلاین — ما می میرند. مواد مخدر دادگاه به تعویق افتاده است و معتادان با استفاده از این به عنوان بهانه ای برای عود. ما درک می کنیم ما نیاز به جداسازی اما زمانی که ما وارد می شود می تواند یک تله مرگ به مراتب بدتر با انجام این کار. ما باید در ادامه به برگزاری جلسات و دیگران را تشویق به حفظ ارتباط و نگه دارید و یکدیگر پاسخگو در طول این زمان. آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که اعتیاد را بکشند ما از coronavirus در حال حاضر.

— BH (نخل باد بزنی)

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“همه چیز من کار کرده اند و نسبت به سقوط از هم جدا’

من یک دانش آموز دبیرستانی و تمام سال من به جلو نگاه به ما school musical. در حال حاضر آن را در معرض خطر لغو شد. ما کار کرده اند و بی وقفه به خوبی نشان می دهد و در حال حاضر آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد. در بالا از آن ما در کلاس های بی فایده در حال حاضر. ما AP کلاس به هیچ چیز. من درک کنند که چگونه خطرناک کرونا است اما هنوز هم بمکد که همه چیز من کار کرده اند و نسبت به سقوط از هم جدا.

— SA (هالیدی)

‘جدا از آسیب فیزیکی اما قرار دادن من در خط مقدم یک جنگ روانی’

به عنوان یک مقام ارشد در دبیرستان, من شده اند به دنبال به جلو به فارغ التحصیل شدن. نه فقط برای تکمیل یک مراسم از تصویب با مدل و یک مراسم فارغ التحصیلی اما به ترک توهین آمیز ، متاسفانه من شده است پر رونق; ویروس نگه داشته است من قرنطینه در خانواده جدا شده از آسیب فیزیکی اما قرار دادن من در خط مقدم یک جنگ روانی است که استفاده می شود به نگه دارید تا من به مدرسه رفتم. در حال حاضر به نظر می رسد که نور در انتهای تونل است که تحت فشار قرار دادند از من برسد — ادامه تعطیلی معنی همیشگی جنگ داخلی.

— JR (اورلاندو)

‘آنها باید موظف به کمک به معلمان پاره وقت’

معلمان پاره وقت در شهرستان Pinellas مدارس خواهد پرداخت نمی شود حتی اگر هر مدرسه در حال حاضر این بودجه به ما پرداخت. من فکر می کنم این منطقه باید موظف به کمک به همه آن معلمان است. اگر چه ما ساعتی پرداخت می شود ما انتظار می رود به بازگشت سال پس از سال درست مثل تمام وقت معلمان (مگر اینکه آگاهانه در غیر این صورت در نوشتن). در نتیجه ما نمی توانیم برای اعمال نرخ بیکاری در ایالت فلوریدا است. پس ما را بدون پرداخت هزینه از هم اکنون تا شروع سال تحصیلی آینده حتی اگر مدرسه منطقه است که بودجه به ما کمک کند. چه بدتر Pinellas County یکی از معدود شهرستانهای استان در فلوریدا که پرداخت خود را به اعضای هیئت مدیره مدرسه ($43,000/سال همان یک سال اول معلم است.) این دستمزد ساعتی از وقت معلمان در پاینلاس نیست حتی معادل یک سال اول ، اگر این منطقه می توانید استطاعت به پرداخت آن اعضای هیئت مدیره مدرسه و سپس باید آنها را موظف به کمک به معلمان پاره وقت در طول این زمان دشوار است.

— SM (پالم هاربر)

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>