Coronavirus فلوریدا: رشته کشتی در انتظار تصویب در پاناما, چهره های شک و تردید در فلوریدا

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پاناما سیتی — بیش از 1800 نفر مسافر و خدمه — برخی از شما با COVID-19 رشته و کوبا شد دریافت سیگنال های مختلط در روز یکشنبه در مورد شانس برای در نهایت رسیدن به بندری در فلوریدا. در حالی که مقامات پاناما گفت: آنها می خواهم اجازه دهید این دو کشتی حمل و نقل برای کانال پاناما کروز شرکت گفت: آن را به حال اجازه داده شده است و فورت Lauderdale شهردار گفت که او نمی خواست آن را به حوض نزدیک شهر خود را به عنوان برنامه ریزی شده حداقل بدون گسترده اقدامات احتیاطی.

پاناما وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد که این اجازه را زاندم است که در دریا پس از ترک آرژانتین 7 مارس به حمل و نقل کانال هر چند هیچ مسافر یا خدمه اجازه داده می شود به پیاده. مستقل کانال پاناما قدرت نیز با صدور بیانیه ای گفت این بود “آماده تسهیل حمل و نقل از زاندم از طریق آبراه.”

کشتی که تا به حال شده است قادر به قرار دادن به هر پورت از اواسط ماه مارس تا به حال شده رشته سواحل و آن اپراتور امریکا هلند خطوط در روز جمعه گفت که چهار نفر سرنشین این کشتی کشته شده بود — هر چند باعث شد گزارش نشده است و حداقل دو تا به حال آزمایش مثبت برای COVD-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

کانادا وزیر امور خارجه فرانسه با فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: اواخر روز شنبه که او پاناما همتای تا به حال به او اطمینان داد کشتی اجازه داده می شود از طریق کانال های مسیر به فورت Lauderdale. وجود دارد 248 کانادایی در میان کشتی 1,243 مسافران و 586 خدمه قبل از آن رسیده پاناما و تخلیه برخی از مسافران بر روی یک خواهر کشتی روتردام که کروز شرکت گفت: wouild همچنین حمل و نقل.

اما کشتی اپراتور امریکا هلند خطوط گفت: تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت اجازه برای کانال حمل و نقل — و نه به اسکله در بندر باتلاقی آن مقصد برسد.

هنوز روشن نیست که چه چیزی ممکن است باعث تاخیر در پاناما که برای ارسال خلبانان و دیگر کارگران بر روی کشتی ها به راهنمای آنها را از طریق کانال.

اما کشتی گرفتن بود کمتر-از-استقبال از پذیرش در فلوریدا.

فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis با صدور بیانیه ای گفت این بود “عمیقا نگران کننده” است که کشتی ممکن است به رهبری نسبت به شهر خود و او پیشنهاد ارسال آن به برخی از پایگاه نیروی دریایی در جای دیگر در شرقی.

اگر آن آمده به پورت های باتلاقی او گفت: او گفت: پروتکل های دقیق باید در محل قرار داده برای جدا کردن مسافران hospitalize کسانی که به آن نیاز قرنطینه آمریکایی که به نظر می رسد سالم و ارسال اتباع خارجی به سرعت به کشورهای خود را دارند.

“تا زمانی که من هستم به طور کامل در جریان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستم و راحت با برنامه های خود را, من نمی تواند حمایت از زاندم docking در جامعه من,” او اضافه شده است.

هلند و امریکا فرستاده بود روتردام به قرار ملاقات گذاشتن با زاندم خاموش پاناما و عرضه مجدد آن و بسیاری از ظاهرا سالم به مسافران منتقل شدند که کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>