یک امتیاز اعتباری نظرسنجی نشان داد که بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها یک ضربه خرید به دلیل COVID-19.

آن است که تنها من و یا داشتن بی پایان تعداد ساعت در روز منجر به خرید تن از چیزهای تصادفی آنلاین ؟

فکر می کنم در مورد آن. ما در خانه در تمام طول روز هر روز صرف ساعت تماشای تلویزیون و یا دروغ گفتن در اطراف هنگامی که ما ممکن است در غیر این صورت بوده است در ساحل و یا جرعه جرعه Chardonnay در یک نوار. ما طراوت ما رسانه های اجتماعی خوردها ده ها اگر نه صدها نفر — بار در روز است.

آن را تنها طبیعی است که افزایش خرابی و مرور وب می تواند برخی از ما برای خرید که ممکن است به عنوان تاسف بار در “قبل از” بار.

روز دیگر من از تماشای یک ویدیو یوتیوب و وقتی که من متوجه نسبی میزان این رژلب به vlogger در سوال پوشیده بود. چه لب براق است ؟ من تعجب. سپس من تو را دیدم که vlogger دانستن دیگران احتمالا تعجب می کنم همان چیزی که تا به حال مربوط به فیلم دیگری از او انجام آرایش خود را در جعبه توضیحات.

چیزی که بعد از من می دانم که من در این سایت به صورت افسانه ای آرایش هنرمند پت مک گراث در تلاش برای توجیه هزینه 50 دلار در فقط یک رژ لب و رژلب (من آن را انجام نمی, توسط, راه, اما آنها به من ارسال یک ایمیل دو ساعت بعد با خط موضوع “یک پیام از کیسه های خرید شما.” چگونه متفکر).

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

به طور کلی خرده فروشی در سراسر کشور را به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس است. این فدراسیون ملی خرده فروشی گفت: در 15 آوریل است که خرید و فروش در ماه مارس پایین 8.7% بزرگترین افت در تاریخ ثبت شده به مراتب فراتر از رکود اقتصادی ، آنلاین, خرده فروشی, فروش, اما با 3.1% افزایش.

ضریب اطمینان مصرف کننده نیز کاهش یافت با 13.5 امتیاز در فلوریدا در ماه مارس و با 11.9 نقاط در سراسر کشور با توجه به دانشگاه فلوریدا اداره اقتصادی و کسب و کار پژوهشی. این بزرگترین مصرف کننده اعتماد به نفس افت BEBR شروع به ردیابی آن را در سال 1985.

اما معلوم است که بسیاری از ما در برخورد با جنون در جهان توسط ضربه خرید.

در آوریل 23, Credit Karma منتشر شد نتایج حاصل از بررسی گفت که بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که ساخته ام یک ضربه خرید برای مقابله با استرس از coronavirus. بالاترین دسته بندی مردم صرف در مواد غذایی و مواد غذایی و تحویل غذا و مواد غذایی حیوان خانگی محصولات مراقبت شخصی و الکل — اگر چه کسانی که لزوما بالا impulse-خرید دسته بندی ها با توجه به اعتبار خوب.

است که می گویند که مردم صرف بیشتر طول COVID-19 Credit Karma گفت. در واقع 60 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها هزینه های کمتر و یا بسیار کمتر از آنها در قبل از بار و فقط 18 درصد گفته اند که آنها صرف مقدار زیادی بیشتر است.

من شخصا خریداری کتاب, ارضا روی صورت, پاک کننده روغن و شمع و غذای سگ و رفتار, رنگ آمیزی, کتاب, پای, ظرف, ورزش گروهها و کتاب piano/vocal انتخاب از “شبح اپرا” که من با کمی طول هفته من در کردند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

من نیز دیده می شود نوشته های آنلاین در مورد مردم خرید مخمر و تابه را در خانه نان — من می خواستم به سعی کنید که تا زمانی که من متوجه شدم گرفتن مخمر تحویل به من از طریق آمازون نخست خواهد بود به منظور بلند.

به عنوان سخت به عنوان آن را در کسب و کار نیست که مردم به خرید همه چیز تا آنجا که آنها معمولا در حال حاضر این واقعیت باقی می ماند که وجود دارد فقط پول نیست به صرف است. تقریبا 17,000 کارگران در ساراسوتا-گاو دریایی در زمینه رفع بیکاری در پنج هفته منتهی به مارس 4.

هنوز هم می خواهم بدانم که اگر کسی خواندن ساخته شده است که هر ضربه خرید و اگر چنین است چه می کنید ؟ آیا شما می توانید ماکارونی ساز, اریگامی, کاغذ و یا بنفش رنگ برای سرگرم کردن خودتان در خانه ؟ اجازه دهید من می دانم — من دوست دارم به شنیدن در مورد آن.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de