Coronavirus فلوریدا: Sugg مدرسه تعطیل پس از COVID-19 مورد

این دومین مورد شناخته شده از coronavirus درون مدرسه منطقه از گاو دریایی شهرستان.

کارکنان در Sugg مدرسه آموزش داده شد و نه به ارائه گزارش کار این هفته پس از یک فرد در ارتباط با مدرسه آزمایش مثبت برای COVID-19.

کسی تا به حال تماس با مدرسه قبل از رخصتی بهار زمانی که مدرسه در جلسه بود و دانش آموزان حضور داشتند در محوطه دانشگاه.

“مثل همه مدارس در گاو دریایی شهرستان Sugg وسط بود و کاملا تمیز و پاک با viricidal تمیز کننده, طول, رخصتی بهار” خواندن یک ایمیل فرستاده شده به Sugg کارکنان دوشنبه. “فلوریدا وزارت بهداشت طول می کشد سرب در بررسی موارد COVID-19 در فلوریدا انجام خواهد داد تا در این مورد. آنها را در تماس با کسانی که نیاز به تماس گرفته شود با توجه به این مورد است.”

مدرسه منطقه مشخص نیست اگر فرد آلوده است که یک دانشجو یا کارمند. این جدیدترین مورد از coronavirus در گاو دریایی شهرستان شامل 14-year-old boy با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. دیگر کودکان در سن مدرسه در گاو دریایی شهرستان هنوز تست مثبت برای ویروس.

این دومین مورد شناخته شده از coronavirus درون مدرسه منطقه از گاو دریایی شهرستان. برای اولین بار بود که در لیکوود تگزاس دبیرستان.

معلمان در گاو دریایی بازگشت به مدارس روز شنبه شروع به برنامه ریزی انتقال به آموزش از راه دور. گاو دریایی را برای معلمان به بازگشت به میان می آید افزایش حکم از مقامات دولتی برای مردم به لحاظ اجتماعی منزوی کردن خود و نه در جمع گروه های بزرگتر از 10 برای جلوگیری از گسترش ویروس.

گاو دریایی شهرستان هنوز 16 مورد در حالی که ساراسوتا کانتی دارای 26 نفر. شده اند وجود دارد 439 COVID-19 آزمون در ساراسوتا در مقایسه با 141 در گاو دریایی. شده اند وجود دارد 16,046 آزمایشات انجام شده در سراسر فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>