Coronavirus فلوریدا: ویژگی های دانشجویان چپ در پشت

با مدارس و کسب و کار توقیف ایالت مطالعات زمین به توقف برای هزاران نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل یک تجارت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

سر یک مانکن گرفته جای یک فرد به عنوان دوریان Haywood, 30, شیوه دندانپزشکی دستیار مهارت او در یادگیری در گاو دریایی دانشکده فنی.

با بسته و مطب های دندانپزشکی فقط برای روش اورژانس به عنوان دولت هایش با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس دانش آموزان مانند Haywood هستند در حاشیه سمت چپ.

“این تغییر کل سرعت از همه چیز. شما می توانید کتاب دانش از طریق دوره های آنلاین, اما این چیزی است که بسیار دست” Haywood گفت. “استاد هنر و صنعت شما باید انجام دهید این دست.”

مانند هایوود هزاران مشتاق مکانیک, امدادگران, زیبایی, machinists جوشکار و برق و تحصیل در فلوریدا ویژگی های کالج ها در برزخ است. آنها قادر به دنیای واقعی عمل آنها نیاز به گواهی و وجود دارد هیچ پاسخ روشن در این نقطه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد “لطف و محبت” را به عنوان K-12 مدرسه شیفت یادگیری خود را آنلاین. در ساراسوتا معلمان قرار نیست به دانش آموزان یک نمره کمتر از 70% به عنوان طولانی به عنوان آنها را به تلاش و دانش آموزانی که نمی کامل خود را آنلاین دوره داده خواهد شد و زمان طولانی به کار می کنند.

اما حاکم تخته شورا و تأیید بدن است که مجموعه استاندارد برای صنایع مختلف می دانیم که بازار بسیار آمرزنده و مهربان است. مشتریانی که پرداخت برای کوتاه کردن مو یک کار ترمز یا تعمیر برق احتمالا نمی خواهد را استثنا برای دانش شکاف ناشی از COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“ما در حال دیدن نیست هر دولتی گواهینامه آرام بودن که خوب است برای ما چون ما فقط در هفته سه تا از این روند گفت:” گاو دریایی منطقه مدرسه معاون سرپرست برای عملیات داگ واگنر. “ما نه برای آن است. آن را باید در همان مورد نیاز است که از طریق رفت و آن را قبل از. ما دانش آموزان می توانند به مناسبت افزایش یابد.”

Suncoast دانشکده فنی خودرو خدمات فناوری مربی مارک مولن شده است برگزاری سه تصویری-کنفرانس کلاس هر هفته در زوم به عنوان او تلاش می کند برای کمک به دانش آموزان خود را به ماندن تیز به عنوان آسه صنعت آزمون گواهینامه.

“جایی برای اشتباه نیست در نمایندگی; آن است که در مدرسه ما. نمایندگی نمی تواند به شما اشتباه” مولن گفت. “… اما من قصد ندارم به هر دانش آموز بیرون رفتن و نادیده گرفتن پدر و مادر خود را در جهت انجام وظیفه است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

مانند مولن بسیاری از منطقه دانشکده فنی مربیان باید عجله برای دریافت به عنوان بسیاری از دوره های خود را آنلاین به عنوان امکان پذیر است. برای برخی از طبقات مانند گیل Burlew پیشرفته ساخت و تولید در کلاس MTC وجود دارد مقدار زیادی از دانش آموزان می توانید از صفحه اصلی به عنوان آنها با استفاده از SOLIDWORKS برای طراحی محصولات مختلف از جمله faceshields به عنوان تمرین.

تنها چیزی که دانش آموزان را انجام نمی است “قرار دادن سهام در دستگاه بارگذاری آن و هدف قرار دادن دکمه است که می گوید: در حال حاضر اجرای آن را” Burlew گفت.

اما از راه دور منحصر به فرد و دوره های آنلاین در حال مخالف محیط زیست که در آن بسیاری از ویژگی های دانشجویان رشد.

“آنها را انتخاب کنید MTC چون آنها تعامل و دست گفت:” کیم شیرین و مطلوب, مدیر برنامه برای کمک به دندان در MTC. “آنها نمی خواهند به نوعی دانشجو که بسیاری از کار آنلاین … آنها می خواهند کسی به آن را توضیح دهید به آنها و به آن را ببینید و آن را لمس و احساس آن است که چگونه آنها یاد بگیرند.”

عدم عمل

دولت به عنوان چهره بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در شماره جدید امدادگران و پرستاران ورود این زمینه ممکن است رها کردن دانش آموزان و مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به نیاز بالینی ساعت.

دانش آموزان در پایان خود را پیراپزشک ترم به طور معمول باید 10 تا 24 ساعت شیفت سوار-امتداد اما بخش اجازه می دهد که این دانش آموزان بر روی کامیون ها, از نگرانی, پخش كردن, COVID-19.

ساراسوتا کانتی آتش نشانی در حال حاضر 15 نفر در پیراپزشک در کلاس STC و آموزش خود قرار داده است برگزاری ساراسوتا کانتی آتش دستیار ارشد کارسون ساندرز گفت. گاو دریایی است و به همین ترتیب قطع دانشجو سوار-پابه. هر دو شهرستان به دنبال محدودیت در جای خود قرار داده و از طریق یک فرمان اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض و حفظ تجهیزات حفاظت شخصی.

جی خار مدیر اورژانس خدمات پزشکی در برنامه های MTC امیدوار است که منطقه بخش خواهد اجازه دهید دانش آموزان عقب آمبولانس ها در این تابستان به طوری که کلاس از متخصصین برنامه ریزی برای تحصیلات تکمیلی در ماه ژوئن می تواند به کسب دیپلم خود را در ماه اوت است. در عین حال گفت: برنامه های آموزشی باید مقیاس مورد نیاز است.

“در وجدان خوب, من نمی توانم اجازه دهید یک دانش آموز ترک طبیب برنامه نمی دانستند اگر آنها انجام داده اند و یک تعداد معینی از مهارت داشتن دیده می شود تعداد معینی از بیماران اطفال” بوش گفت. “… من نمی خواهم به shortchange آموزان از آنجا که من مسئولیت را به بخش.”

دندانپزشکی و پلیس برنامه های آموزشی روبرو هستند همان چالش است.

دانش آموزان در MTC دندانپزشکی دستیار برنامه آماده سازی خود برای شروع تمام وقت بالینی ساعت در منطقه دندانپزشک دفاتر زمانی که فرماندار دستور اجرایی بسته تمام مطب های دندانپزشکی به جز روش اورژانس.

که در سمت چپ دانش آموزان حدود 200 ساعت از 300 ساعت حداقل از نظر قانونی مورد نیاز توسط این کمیسیون در دندانپزشکی با مجوز رسمی.

کیم شیرین و مطلوب, مدیر برنامه برای کمک به دندان در MTC گفت که او امیدوار است CODA قطره برخی از ساعات مورد نیاز برای دانش آموزان که به استخدام یک مطب دندانپزشکی, اما هیچ کلمه ای رسمی آمده است هنوز.

وزارت فلوریدا از قانون اجرای عدالت کیفری استانداردهای آموزشی و تایید کمیسیون آموزش از راه دور برای برخی از ترم اما کلاس مانند خودرو عملیات عدالت کیفری تاکتیک های دفاعی و اسلحه گرم آموزش باقی خواهد ماند و در انتظار نگه داشته تا بازگشایی مدارس.

MTC سخنگوی Maura Howl گفت: دانش آموزان در جوش و شب خودرو برنامه های فن آوری “رسیده اند یک نقطه در برنامه های درسی خود را که در آن آنها را به صبر کنید تا زمانی که آنها را می توانید در آزمایشگاه به ادامه برنامه های خود را.”

مدارس در فلوریدا بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 1, اما واگنر امیدوار است که MTC خواهد بود قادر به بازگشایی در آن نقطه تا ویژگی های دانش آموزان می توانید دست در عمل است که آنها نیاز دارند. او گفت: این مدرسه که موسسه اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

در حالی که در کالج های فنی ممکن است یک زمان سخت تر آموزش از راه دور دانش آموزان در طول دوران اجتماعی فاصله آنها پیش بینی یک چشم انداز مثبت در ثبت نام یک بار این بیماری همه گیر را تصویب کرده است. با بیکاری اعداد بالا رفتن سرسام آور مدارس و ارائه آموزش های حرفه ای ممکن است بیشتر در تقاضا در ماه های آینده.

“همه اساسا گفتن ما به بریس برای تاثیر. ما در حال رفتن به شلوغ تر از همیشه گفت:” MTC کامپیوتر مربی راب Saul. “وجود دارد در حال رفتن به بسیار برروی آن بکشید از نیروی کار به این دلیل است که ما می رویم به خاک سپرده شود.”

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>