Coronavirus فلوریدا: Tervis تعطیل ونیز کارخانه به طور موقت

شرکت کارخانه بسته در ونیز زیر فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

Tervis لیوان Co., یکی از ساراسوتا کانتی بزرگترین تولید کارفرمایان به طور موقت تعطیل تسهیلات خود را در ونیز, آخرین کسب و کار محلی به کاهش طول coronavirus بحران است.

خانواده متعلق به سازنده عایق drinkware گفت: تصمیم بر آن شد که گیاه پس از “امن در خانه” دستور صادر شد که هفته گذشته توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

“پس از بررسی بهترین تصمیم برای Tervis کارمندان ما و جوامع ما است که به تعطیل ما ونیز تسهیلات در حال حاضر از طریق مه 1” جمهور روگان Donelly اظهار داشت: در وب سایت شرکت. “ما خواهد بود ما نگه داشتن مکان های خرده فروشی بسته در طول این زمان نیز هست.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این شرکت که اخیرا گزارش شده حدود 700 کارمند در ماه گذشته بسته آن 40 فروشگاه های خرده فروشی از طریق حداقل تا پایان ماه آوریل است.

Donelly گفت: کارکنان تمام وقت است که کار در دفتر تولید و خرده فروشی را دریافت کامل حقوق و مزایای بهداشت و درمان در طول تعطیل.

این Tervis.com سایت باز می ماند به قبول سفارشات و ارائه خدمات به مشتریان است. عملیات تسهیلات بسته است و انتظار برای بازگشایی مارس 4, و هر گونه سفارشات که تا به حال حمل به عنوان روز پنج شنبه گذشته نمی خواهد کشتی تا زمانی که تسهیلات بازسازی و بازگشایی شد.

74 ساله شرکت به فروش می رساند محصولات خود را از طریق ملی خرده فروشان و فروشگاه خود را بر روی وب سایت خود را. این موافقت نامه صدور مجوز با دانشگاه ها, ورزش, لیگ های و برندهای ملی است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تولید انتظار می رود که به یکی از سخت ترین ضربه بخش در طول رکود اقتصادی به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در سراسر کشور, تولید کنندگان حذف 18,000 شغل در ماه مارس قبل از جمعی از اخراج کرده بود واقعا آغاز شده است.

در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه تولید کنندگان شاغل 17,300 در ماه فوریه تا 200 سال است. که انتظار می رود به کاهش زمانی که آوریل اطلاعات منتشر شده است در اواخر این ماه.

دیگر کارفرمایان بزرگ در منطقه است که باید تعطیل در طول بحران شامل Feld سرگرمی که در مورد استخدام 700 در نخل باد بزنی و کریس کرافت قایق ساز با 300 نفر از کارگران در جنوب گاو دریایی شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>