Coronavirus فلوریدا: آخرین لغو? ساراسوتا در روز یادبود رژه

این رویداد است که لغو تنها برای دومین بار در بیش از نیم قرن.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — هزاران نفر صف خیابان اصلی در مرکز شهر تاریخی سن پترزبورگ در سال گذشته به یاد داشته باشید جانبازان نظامی سالانه یادبود رژه روز.

سنگر جدا تماشاگران به عنوان موتور rumbled, drumlines thudded و ساراسوتا گرد هم آمدند و به یاد داشته باشید کسانی که پرداخت فداکاری برای آزادی است.

در این سال هیچ یک از 40 واحد و هزاران نفر از تماشاگران را جمعیت خیابان اصلی در روز یادبود, مارس 25 — آخرین رویداد به لغو و در یک سری از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این بسیار غم انگیز گفت:” دانیل کندی رئیس ساراسوتا میهنی رعایت کمیته که سازماندهی رژه سالانه.

شهر را نمی reschedule رژه.

در بیش از 50 سال از رژه تاریخچه آن شده بود لغو شد و تنها یک بار گفت: کندی.

که در سال 2018 زمانی که نیمه گرمسیری طوفان آلبرتو مجبور ساراسوتا میهنی رعایت کمیته و دیگر سازمان های محلی به انصراف از برنامه های تعطیلات.

باران یا درخشش متوقف نمی جانبازان از حمل پرچم آمریکا و راهپیمایی پایین خیابان اصلی در سال 2018 است.

نه جهانی همه گیر کندی گفت.

“من فکر نمی کنم هر چیزی وجود دارد که متوقف خواهد شد یک گروه کوچک از جانبازان از پایین نگه داشتن پرچم راهپیمایی پایین خیابان اصلی و افتخار ما کاهش یافته قهرمانان” کندی گفت و اشاره کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل به دنبال خواهد داشت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در حالی که روز یادبود رژه لغو شد, کندی گفت که ساکنان ساراسوتا کانتی می تواند و باید هنوز هم افتخار این کشور کاهش یافته قهرمانان.

“شما می توانید ببینید ساراسوتا ملی گورستان شما می توانید تشخیص تعطیلات در خانه خود را, شما می توانید یک پرچم شما می توانید بازی بازی های میهنی موسیقی و صحبت کردن با کودکان خود در مورد از خود گذشتگی جانبازان ما,” او گفت:. “شما هنوز هم می تواند ما را به رسمیت افتاده برادران و خواهران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>