Coronavirus: فلوریدا صنعت گردشگری قصد دارد به سهولت به بازگشایی

بازدید فلوریدا اولین کمپین تبلیغاتی خواهد بود با هدف فلوریدا ساکنان آنها را تشویق به بازدید از دولت جاذبه های زمانی که آنها شروع به جسارت به جهان است.

فورت لادردیل فلوریدا. — فلوریدا گردشگری و هتلداری, صنعت باید بازگشایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به آرامی و با تمرکز اولین بار در گرفتن ساکنان را در دولت تعطیلات قبل از انشعاب به داخلی و بین المللی مسافران کسب و کار فرعی به اتهام ساخت توصیه های گفته شد سه شنبه ،

فلوریدا شماره 1 صنعت سقوط کرد از اواسط ماه مارس زمانی که دولت پارک و جاذبه های دیگر شروع به بسته شدن با هتل ها شاهد یک کاهش در درآمد از 1.6 میلیارد دلار بیش از شش هفته در مقایسه با سال گذشته گفت: Dana جوان سر از فلوریدا دولت اداره گردشگری. داخلی سفر هوایی به دولت پایین است 65% و بین المللی مسافرت هوایی پایین است 80 درصد نسبت به سال گذشته او گفت: در این کمیته کنفرانس تماس بگیرید.

او و دیگران گفت: آوردن تعداد کسانی که پشت نیاز به نشان دادن مردم آن را بی خطر است برای سفر و بازدید از رستوران ها و دیگر شلوغ امکانات با اتخاذ شیوه با هدف جلوگیری از این ویروس را گسترش از جمله دقیق تمیز کردن و کارمند پادمان. او گفت: این مراحل باید انجام شود متد و تنها زمانی که متخصصان پزشکی می گویند آن را بی خطر است برای ادامه.

Coronavirus فلوریدا: خانه سالمندان صنعت ابراز نگرانی مستعد خطا لیست

“فلوریدا کاسته به اقامت در خانه سفارش و در حال حاضر کار ما این است که نگاهی به نحوه مناسب سهولت انجام,” او گفت:. او گفت: سازمان اولین کمپین تبلیغاتی خواهد بود با هدف فلوریدا ساکنان آنها را تشویق به بازدید از دولت جاذبه های زمانی که آنها شروع به جسارت به جهان است.

“بازاریابی ما را هدف به استناد حس فلوریدا غرور” او گفت:.

کمیته فرعی گزارش به کمیته اجرایی متشکل از برخی از دولت های قدرتمند سیاسی و رهبران کسب و کار که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis منصوب دوشنبه. از او خواست که آن را برای آماده سازی توصیه های جمعه برای بازگشایی دولت است. کمیته اجرایی در نشست روزانه توسط تلفن.

DeSantis گفت: مهمان نوازی فرعی است که در حالی که کسب و کار خود را ممکن است تلقی غیر ضروری و بسته شدند و یا به شدت محدود آنها ضروری به دولت در دراز مدت اقتصادی و سلامت آنها باید بازگشایی شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او گفت: اگر سوپر مارکت ها می تواند با محدودیت بنابراین می تواند دیگر داخلی کسب و کار است که جذب جمعیت.

Coronavirus فلوریدا: در خانه گیاه پروژه می آموزد دانش آموزان چرخه زندگی

“اگر مردم می تواند به مبارزه با بیش از کاغذ توالت در Costco, پس از آن من فکر می کنم یک راه وجود دارد شما می توانید اجرای یک رستوران با خیال راحت” جمهوریخواه فرماندار گفت.

رستوران مدیران گفت: این گروه که به طور کامل بازگشایی نمی توان به سادگی باز کردن درب ها و روشن کردن چراغ. فلوریدا رستوران شده اند محدود به بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات برای حدود یک ماه و خود کارکنان و تجهیزات تخلیه شده است.

تیم Jen مدیر عامل شرکت رستوران مردم که در عمل 70 eateries تحت نام های مختلف گفت: گروه تولید کنندگان در تلاش برای دیدار با تقاضا به عنوان بازگشایی رستوران محل سفارشات بزرگ به طور همزمان. او گفت: گرفتن کارکنان نیز دشوار خواهد بود — خود شرکت گذاشته 95 درصد از کارگران آن و بسیاری از آنها به دور نقل مکان کرد.

وجود خواهد داشت اتاق ناهار خوری مسائل. خواهد رستوران بود محدود به 50 درصد ظرفیت باید آنها را نگه دارید شام جدا خواهد شد و وجود قوانین مختلف برای صندلی در فضای باز? خواهد ماسک و دستکش برای سرور و یکبار مصرف منوها نیاز خواهد بود و چگونه چنین قوانین اجرا شود? باید آن را یکنواخت در سطح ایالت Jen گفت.

“این واضح تر جهت ما می توانیم به تمام موسسات بهتر خواهد بود برای این صنعت پس ما لازم نیست که برخی از مردم به اندازه کافی و دیگر مردم رفتن در دریا,” او گفت:.

خوزه Cil مدیر عامل شرکت رستوران مارک های بین المللی که دارای Burger King, Popeyes و بازیکن تیم امید ایران گفت: این گروه خود را در رستوران کارکنان به صورت جداگانه به نمایش در آمد روزانه, پاسخ به سوالات سلامت و درجه حرارت گرفته شده است. مدیران باید حفظ ورود به سیستم.

او گفت که این شرکت در حال حاضر اعطای 14 روز مرخصی با حقوق به کارکنان ساعتی برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم “با توجه به اهمیت مردمی در نظر گرفتن این به طور جدی و نه تقلا برای رفتن به محل کار حتی اگر آنها احساس بیمار است.” پایین پله فست فود کارگران به طور معمول دریافت نمی پرداخت می شود بیمار روز.

هتل و رفت و آمد مکرر مدیران گفت: گروه آنها نیاز به اطمینان که بازگشت به خود تنگ, بسیار قاچاق امکانات امن است و این طرح به صورت تدریجی در فعالیت های در فضای باز مانند تنیس و گلف متفاوت از داخل سالن حرفه مانند ماساژ.

فیلیپ Sylvester که اجرا می شود ساحل میامی را Fontainebleau رفت و آمد مکرر و خواص دیگر گفت: اتاق هستند که با اسپری بیمارستان درجه ضد عفونی کننده بین مهمانان و تعهدات دیگر در حال ساخته شده به اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست ،

“ما می خواهیم برای نشان دادن به مشتریان و کارکنان ما است که ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im