Coronavirus فلوریدا: مسافر نمایش برای شروع در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد هر کسی که می آید به فلوریدا از New York, New Jersey یا کانکتیکات بلافاصله به خود منزوی خود را برای 14 روز پس از ورود.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

مسافران از بیشتر شهر نیویورک در منطقه را تشکیل می دهند غلظت قابل توجهی از بازدید کنندگان به ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در طول اوج فصل است.

اما در حال حاضر هر کسی که برنامه ریزی یک سفر کوتاه به فلوریدا از منطقه سه کشور را در حال رفتن به قادر به دیدن بسیاری از دولت آفتاب در همه حداقل برای مدتی.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی نیاز به هر کسی که می آید به فلوریدا از New York, New Jersey یا کانکتیکات بلافاصله خود جدا برای 14 روز پس از ورود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

منظور این است که در نظر گرفته شده برای توقف گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از یک منطقه از ایالات متحده با غلظت بالایی از افرادی که بیمار هستند. به عنوان از ظهر چهارشنبه در نیویورک دولت در حال 30,811 موارد مثبت.

نقض منظور از انزوا و یا قرنطینه از فلوریدا وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است درجه دوم تخطی از قانون مجازات به مدت 60 روز در زندان یا 500 دلار حداکثر خوب است. هنوز ساراسوتا وکیل Derek برد گفت که او فکر می کند که دولت در حال رفتن به یک زمان سخت در اجرای آن.

“هیچ کس واقعا چک کردن که” برد گفت. “شما اعلام کند چیزی شبیه به آن دلیل است که راه آن را خوب به نظر می رسد در این مقاله و برای تلفن های موبایل در تئوری خوب است اما برای اهداف عملی آن را واقعا نمی هر گونه گزش به آن است.”

فلوریدا وزارت بهداشت کارکنان و فلوریدا گارد ملی در حال حاضر غربالگری ورود مسافران در این ایالت پنج فرودگاه میامی, Fort Lauderdale, Tampa, Fl و جکسون گفت: Steve houston press, اطلاعات عمومی افسر وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ریک فلوت دارای صدای زیر ‘ روز چهارشنبه گفت: که او انتظار نمایش در فرودگاه او نظارت برای شروع در روز بعد یا بیشتر. اما واقعا وجود دارد که بسیاری از مردم برای بررسی در وهله اول.

به طور معمول سه پرواز از منطقه سه کشور در فرودگاه روزانه — یکی از John F. Kennedy International Airport, یکی از فرودگاه لاگاردیا و یکی از Newark Liberty International Airport. اما در روز سه شنبه هر دو پرواز از شهر نیویورک لغو شد و Newark پرواز تنها دو مسافر, او گفت:.

“این بی سابقه است برای دیدن که رها کردن در ترافیک” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

بیشتر منطقه شهر نیویورک بود, بالا, بازدید کننده منشاء بازار برای گاو دریایی شهرستان در سه ماه اول سال 2019 با توجه به داده ها از برادنتون منطقه کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

همان درست است برای ساراسوتا کانتی بین ماه های اکتبر تا مارس 2018 و 2019 زمانی که 57,000 مردم از منطقه سه کشور بازدید ساراسوتا.

“نیویورک — به طور خاص منهتن نیویورک و لانگ آیلند — ما شماره 1 فیدر بازار بر اساس سال به برادنتون منطقه گفت:” الیوت Falcione مدیر اجرایی برادنتون منطقه کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. “هنوز هم وجود دارد پروازهای اما deplanement حداقل است. به طور متوسط وجود دارد احتمالا 25 مسافر و یا کمتر است.”

به جای آن از حد معمول 10000 نفر که سفر از طریق ساراسوتا-ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه در فرودگاه دیدم تنها 749 مسافران برای تمام روز, فلوت دارای صدای زیر گفت.

ویرجینیا هیلی رئیس جمهور از بازدید ساراسوتا کانتی گفت: او شده است تعجب که آیا افرادی که هنوز هم در حال ورود گردشگران و یا صاحب خانه دوم.

“ما هنوز هم برخی از بازدید کنندگان اما بسیاری از ابطال ما شنیدن از اواخر سال مردم گفت اگر آنها در اینجا آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن خانه,” او گفت:. “هنگامی که آنها شنیده ام که سواحل بسته رستوران ها بسته شده و پارک های ایالتی و بسته بودن در اتاق یک هتل — آن را فقط دشوار است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

در این نقطه هیلی گفت: او هنوز مطمئن شوید ساراسوتا نام است که در خارج وجود دارد در بازار و به اشتراک گذاری همه چیز مانند تورهای مجازی و اجرای برنامه های ارائه شده توسط کسب و کارهای محلی آنلاین. اما بازدید ساراسوتا توقف کوتاه از مردم به اینجا می آیند تا پس از ضرب المثلی طوفان را تصویب کرده است.

“شما نمی خواهید به ناپدید می شوند اما می توان آن را بسیار نامناسب می گویند “هی برنامه ریزی تعطیلات بعدی خود را در اینجا’,” او گفت:.

Falcione گفت: او خوب است با مردم هنوز هم در حال آمدن به بازدید از گاو دریایی شهرستان اگر آنها می خواهم و نه در فلوریدا اتاق هتل یا اجاره تعطیلات از هر جای دیگری در جهان است. اما او گفت: هر کسی که می آید در اینجا برای درک آنها باید به رعایت بهداشت عمومی ارشاد صادر شده توسط دولت های ایالتی و فدرال.

“این جایی است که ما در حال رفتن به جدا کردن خودخواه از خود خواهی,” Falcione گفت. “سر خم کردن گوش دادن به دولت و گوش دادن به کسانی که در زمینه بهداشت و درمان. هنگامی که آنها به ما جهت ما حتما باید گوش دهید. اگر ما را نمی, آن را نمی ممکن است ما تاثیر می گذارد اما می تواند هزینه زندگی افراد دیگر ممکن است ما هرگز ملاقات کند. من مصرانه از همه کسانی که ممکن است یک خودخواه طرز فکر در یک زمان مثل این — انجام همه شما می توانید به خود خواهی بود.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>