Coronavirus فلوریدا در ایالات متحده می گذرد و ایتالیا و چین به عنوان کشور با بیشترین تایید موارد COVID-19

ایالات متحده ترین سیاره آلوده کشور روز شنبه یک استارک نقطه عطف در coronavirus عصر – و areminder مرگبار آن فرهنگ در حال تغییر اثرات آن بر زندگی آمریکایی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ایالات متحده رسید گذشته چین و ایتالیا برای تبدیل شدن به ترین سیاره آلوده کشور روز شنبه یک استارک نقطه عطف در coronavirus عصر – و areminder مرگبار آن فرهنگ در حال تغییر اثرات آن بر زندگی آمریکایی.

دانشگاه جانز هاپکینز هیئت مدیره خط تیره نشان داد آمریکا با 82,404 COVID-19 عفونت از 6 p. m. ET حرکت گذشته ایتالیا (80,589) و چین (81,782). بیش از 1100 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا

بخشی از دلیل برای برتر کشور رتبه بندی است که علت و معلول: آمریکا به شدت ramped تا آن تست پروتکل به منظور شناسایی افراد آلوده و کسانی که ممکن است حامل ofthe ویروس. به عنوان تست افزایش یافته تا تعداد موارد تایید شده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

روزمره مردم است و باید فشار از ویروس هر دو از لحاظ کوشندگی و اثر آن بر توانایی خود را برای خانواده خود فراهم. بسیاری از در حال خواندن عناوین که می شده اند غیر قابل تصور فقط یک ماه پیش.

دان Dykas, 37, از پورتلند اورگان گذاشته شد از کار خود را کمک به طراحی و راه اندازی صفحه نمایش برای نشان می دهد تجارت.

“همه چیز خیلی سورئال,” او گفت:. “من نمی توانم حتی یک مصاحبه برای کار دیگری و ما در حال حاضر به نگرانی بیشتر در مورد مراقب باشید و مراقبت از خودمان است.”

اما آماری رتبه بندی به عنوان #1 معانی مهمی برای یک ملت است که در حال حاضر لرزاند به هسته اصلی آن است. تعداد آمریکایی تشکیل پرونده اولیه برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد و تقریبا twelvefoldto یک رکورد 3.3 میلیون دلار به وزارت کار گفت: ارائه واضح ترین شواهد در عین حال از coronavirus گسترده آسیب به اقتصاد است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این بیماری همه گیر است و مجموعه ای خاموش ترین ناگهانی نزدیک به خاموش شدن اقتصاد در تاریخ است. بسیاری از رستوران ها و مغازه ها و سینما عرصه ورزش و دیگر جمع آوری لکه های مجبور شدند به closetheir درب یا scaleback خدمات – و اخراج کارکنان.

Coronavirus است همچنین مصرف رو به رشد تلفات در ارتش آمریکا و فرماندهان و مقامات ارشد هستند نیروبخش برای بدتر است. از موشک هسته ای زمینه در صفحه اصلی به مناطق جنگی خارج از کشور از پرواز خطوط به کشتی ها در دریا پنتاگون در تلاش است تا به سپر حیاتی ماموریت حتی آن را به عنوان چهره فوری تماس برای کمک در بخش غیر نظامی ،

صد peoplein ایالت نیویورک درگذشت جمعه از coronavirus دولت تک deadliestday از آنجا که این ویروس در مرکز جهانی همه گیر برای اولین بار آمار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.افزایش مرگ و میر تحت فشار قرار دادند نیویورک مجموع به تعداد 385 نفر از آغاز ماه مارس زمانی که thestate آن یافت می شود اولین مورد تایید شده از COVID-19.

نیویورک باقی مانده کانون U. S. coronavirus outbreakwith 37,258 موارد تایید شده– تقریبا نیمی از ملی مجموع از پنج شنبه بعد از ظهر. کومو گفت: شیوع اوج در دولت است که هنوز هم حداقل دو هفته دور andthe دولت بود که مبارزه به اتاق را در بیمارستان ها و به دست آوردن هواکش.

“من نمی خواهم به sugarcoat وضعیت” کومو گفت.”این وضعیت آسان نیست. اما آسان بار نمی جعل شخصیت. این بار دشوار است که جعل شخصیت.”

اخیر تلفات شامل مراقبت های بهداشتی کارگران در یکی از شهر نیویورک بیمارستان تحت محاصره توسط coronavirus کرده و با توجه به همکاران و خواهر خود را. Kious کلی, دستیار مدیر پرستار در کوه سینا وست بیمارستان در منهتن درگذشت سهشنبه از ویروس پس از او مریض شدم دو هفته پیش, چند, دوستان است گفت: در رسانه های اجتماعی پست.

کلی, خواهر, Marya Sherron گفت: نیویورک پست که برادرش آگاه بود او را از بیماری خود را حدود 10 روز قبل.

“او به من گفت که او تا به حال coronavirus,” او گفت:. “او در ICU اما او فکر کرد که او خوب بود. او فکر نمی کنم آن را جدی آن را به عنوان بود.”

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران Paul Davidson,جورج اورتیز, فضل Hauck یوسف Spector.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>