Coronavirus فلوریدا: عدم اطمینان بیش از زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت اما به احتمال زیاد به زودی

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در طول یک هفته هر مدرسه در فلوریدا به پایان رسید آموزش هر بار و کلوپ شبانه رفت, تاریک, رستوران های منتقل شده به طور کامل به تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات — حتی دیزنی جهان و برخی از دولت محبوب ترین سواحل در حال حاضر بسته شده است.

به عنوان دامنه و بسیار زیاد اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس تعطیلی شروع به نزول همراه با توصیه های اجتماعی فاصله و مکث در تجمع جرم بسیاری از مردم تعجب که چگونه این اختلال در زندگی روزمره خواهد داشت.

در حالی که هیچ کس واقعا نمی داند اولیه امیدواریم که که آن را فقط ممکن است چند هفته به نظر می رسد به طور فزاینده ای خوش بینانه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این تعطیلی با داشتن یک تاثیر مخربی بر اقتصاد در کوتاه مدت است. شدت که اقتصادی خرید اینترنتی بستگی دارد که چگونه به سرعت شما می توانید یک موجود در فلوریدا کسب و کار عادی و فعالیت از سر گرفته است. که به معنای زیادی است که در رویکرد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گرفته شده است که محدودیت کمتر نسبت به دیگر سخت ضربه متحده است.

اما حتی در بهترین سناریو نقطه به مدت طولانی از تعطیلی و محدودیت های قابل توجهی در فعالیت های روزانه.

رهبران دولت اول توصیه می شود بسته شدن مدارس فقط تا پایان این ماه به کمک شامل coronavirus اساسا دو هفته تمدید رخصتی بهار. اما بود که به سرعت به تجدید نظر در منظور از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش که بسته تمام مدارس حداقل تا 15 آوریل است.

که یک ماه از مدارس بسته است که در خط با فرماندار جهت است که بارها و کاباره ها نزدیک برای حداقل 30 روز برای محدود کردن این نوع از تماس های اجتماعی که گسترش ویروس. روز جمعه DeSantis همچنین بسته ورزشگاه و رستوران ناهار خوری مناطق محدود کردن کسب و کار رستوران به بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات.

اما حتی 30 روز ممکن است خوش بینانه با کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آن می تواند حتی به شیوع بیماری تحت کنترل در فلوریدا و در سراسر ایالات متحده

“هنگامی که آن را امن برای باز کردن مدارس برای باز کردن کسب و کار ؟ این چیزی است که ما همیشه خودمان را به عنوان بهداشت عمومی پزشکان زمانی که آن را بی خطر است به عقب بهداشت عمومی مداخله” گفت: Jerne شاپیرو یک دانشگاه فلوریدا مدرس وزارت بهداشت است که مشغول به کار به عنوان یک دولت رسمی بهداشت بررسی همه چیز از مالاریا هپاتیت یک بیماری.

شاپیرو گفت: به نظر می رسد که این رمان coronavirus خواهد بود یک مشکل مداوم است که عود به عقب در زمان, اما هدف این است که آن را تحت کنترل به اندازه کافی است که آینده مداخلات می تواند هدفمند تر به جای آن از آنچه او به عنوان توضیح داده شده در زمان تلاش برای “قرار دادن یک پا بزرگ اگر شما خواهد شد در تعدادی از موارد است.”

شاپیرو کاهش یافته است به حدس و گمان در چه مدت آن می تواند برای تلاش های کنونی به کار گفت: تنها که آنها را “نشان داده شده است موثر باشد.”

“از آنچه که ما در چین خود انزوا و محدود کردن تعاملات اجتماعی موفق شد در کاهش تعداد موارد,” او گفت:.

مقامات فدرال نشان داده اند که حتی با تهاجمی و مداخله آن می تواند بیش از یک ماه برای دیدن پیشرفت است.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه در برابر اجتماعات بزرگ برای حداقل دو ماه. پرسیده شده توسط ABC News در هفته گذشته هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گشت, Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آن را می تواند “چند هفته تا چند ماه.” Fauci گفت: در ان بی سی “امروز” جمعه نشان می دهد که “من نمی توانید ببینید که ناگهان در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون آن را به بیش … من فکر می کنم آن را به چند هفته.”

Fauci اشاره کرد در ABC مصاحبه که آن را در زمان زمان برای چین و کره جنوبی — در ابتدا دو سخت ترین آمار سازمان ملل — به شیوع بیماری خود را تحت کنترل حدود شش تا هشت هفته برای چین و مورد مشابه برای کره جنوبی. Coronavirus مورد تعداد در حال حاضر به رها کردن در هر دو کشور.

اما این اتفاق تنها در چین پس از یک سخت مستند در تقریبا تمام جنبه های جامعه در منطقه ای که شیوع رخ داده است. مقامات چینی فقط شروع به سهولت مستند در ووهان و دیگر نقاط هوبئی استان افتتاح برخی از مدارس پس از نزدیک به دو ماه است.

کره جنوبی در زمان یک رویکرد متفاوت است. کشور بسته مدارس و توصیه می شود در برابر تجمع جرم — به عنوان فلوریدا و بسیاری از کشورهای دیگر انجام می دهند — اما نه محدود کردن جنبش از شهروندان خود راه چین انجام داد. در عوض این کشور به شدت تست شده مردم برای شناسایی کسانی که با ویروس و جداسازی افراد آلوده به شکستن زنجیره انتقال.

DeSantis به نظر می رسید بیشتر تمایل به پیروی از کره جنوبی با رویکرد است.

“ما فرصتی برای منزوی کردن ردیابی تماس های تست — نوع کره جنوبی مدل” DeSantis روز جمعه گفت.

فرماندار بوده است مردد به اقدامات تهاجمی. فلوریدا عقب مانده بسیاری از ایالت ها در بسته شدن رستوران ها و سالن های ورزشی و هنوز بسته نشده بسیاری از کسب و کار است که توقیف جاهای دیگر.

در حال حاضر برخی از ایالات آمریکا مانند نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز در حال حرکت به سمت مقاصدشان مستندات که آینه بسیار محدود کننده سیاست های چین و ایتالیا و برخی کشورهای دیگر.

DeSantis شگفت زده در مراحل گرفته شده در کالیفرنیا و نیویورک در روز جمعه گفت: “واقعا فوق العاده هستند.”

فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده — تنها دموکرات منتخب ایالت — روز جمعه گفت که DeSantis باید یک مسئله “stay-at-home” سفارش در امتداد خطوط همان کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی.

“من را تشویق فرماندار برای شرکت در این اقدام قاطع امروز برای نجات جان انسان ها و حفظ فلوریدا اقتصاد به صورت مشترک ما آینده سرخ” در بیانیه ای گفت.

DeSantis دارای مقاومت گسترده تر کسب و کار را تعطیل کرده و دیگر ایالت مقرر است که محدود کردن آزادی های فردی و گفت او امیدوار است تا سطح شیب دار به تست و استفاده از آن برای کنترل گسترش بیماری است.

“من واقعا فکر می کنم که شماره یکی از چیزهایی که ما نیاز داریم این است که فقط یک مقدار زیادی بیشتر برای تست شده اند,” DeSantis گفت. “اگر ما تا به حال که پس از آن من فکر می کنم ما خواهد بود قادر به ایجاد برخی از انتخاب آگاهانه تر.”

اکثر کسب و کار باز باقی می ماند در سراسر بسیاری از فلوریدا و DeSantis همچنین تصمیم گرفتند در برابر بسته شدن سواحل ایالت اجازه می دهد دولت های محلی را به آن تماس بگیرید. ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و شهر ساراسوتا پیوست تعدادی از جوامع پوشش بسیاری از سواحل غرب است که باید تصمیم گرفتند برای ساحل تعطیلی.

آیا فرماندار رویکرد موثر است می تواند تعیین کند چه مدت فلوریدا مدارس باید عمل عملا زمانی که آن را تبدیل به امن برای بازگشایی دیزنی جهان و دیگر اجتماعات بزرگ دوباره هنگامی که کسب و کار پرش به عقب و حتی زمانی که در سواحل عمومی بازگشایی شده است.

فلوریدا است که هنوز در تلاش برای افزایش coronavirus تست ظرفیت با شکایت تداوم است که آن را دشوار است برای هر کسی که می خواهد برای آزمایش به انجام این کار. عدم تست شده است در سراسر کشور مشکل است.

“ما باید خودمان را افزایش دهیم, تست شده است که یک ظرف غذا تا اساسا” شاپیرو گفت: “من هنوز هم شنیدن از مردم که قادر به دریافت تست که آنها نیاز دارند و در حال حاضر آنها در حال backlogged.”

فلوریدا تا به حال مورد آزمایش قرار 9,338 مردم که از شنبه شب با 763 تست مثبت است. فلوریدا, وزارت بهداشت لیست 107 مکان های که در آن تست شده است رخ می دهد از جمله ساراسوتا یادبود بیمارستان انگلوود بیمارستان جامعه لیکوود مزرعه مرکز پزشکی و گاو دریایی یادبود بیمارستان.

وال استریت ژورنال گزارش داد که “کره جنوبی در حال حاضر دارای قابلیت تست تا 20000 نفر در روز در 633 تست سایت در سراسر کشور.”

این بدان معناست که کره جنوبی می تواند آزمون بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم در یک روز بیش از فلوریدا مورد آزمایش قرار در کل 21 روز پس از اولین coronavirus مورد اعلام شد در دولت است.

“من فکر می کنم اگر ما فقط می توانید تست های بیشتر وجود دارد سواب مردم آن را انجام داده است که واقعا کمک به ما برای شناسایی روند و شناسایی مناطق مشکل” DeSantis گفت: در هفته گذشته.

فرماندار بعد از بازدید یک درایو-از طریق تست سایت در Broward شهرستان که در هفته گذشته باز. او امیدوار است به سایت های مشابه در سراسر کشور به زودی.

“ما فکر می کنیم که این خواهد بود که امیدوارم یک مدل موفق است که ما می تواند فایل های فاسد به عنوان ما به تجهیزات بیشتری در سراسر کشور” DeSantis گفت.

در ضمن فلوریدا در حال girding برای یک مشکل کشش.

سابق ساراسوتا کانتی کمیسر پل Caragiulo گفت که او در تلاش برای ماندن, خوش بینانه, حتی به عنوان درآمد کاهش مییابد و در خانواده چهار رستوران.

فروش پایین حدود 75%, Caragiulo گفت.

“این کاملا فاجعه بار است. من نمی خواهم به استفاده از این کلمات” اما این واقعیت او گفت: چند روز قبل از بسته شدن رستوران ناهار خوری مناطق اعلام شد.

ایده این است که کسب و کار می تواند بسته یا عامل در به طور چشمگیری کاهش می یابد مد برای ماه ها است که سخت به درک.

“من حتی نمی خواهم به فکر می کنم که به عنوان یک امکان” Caragiulo گفت. “من فکر می کنم شما گذشته نقطه تریاژ برای اکثر کسب و کار.”

Caragiulo گفت: او هنوز به اخراج کارکنان. بسیاری از افرادی که کار را برای خانواده اش در رستوران ها وجود داشته اند ،

“ما فقط در تلاش برای کشف کردن چه چیزی بهترین را برای کارکنان خود را در راه همان است که ما در حال فکر کردن در مورد آنچه که بهترین برای خانواده ما; ما باید بسیاری از مردم,” او گفت:.

Caragiulo می داند که مردم در ایتالیا — که در آن coronavirus شایع شده است — که توصیف دلخراش شرایط. سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد ضعف است.

ایتالیا در حال حاضر در مستند با جنبش محدود شده و مردم تا حد زیادی محدود به خانه های خود. Caragiulo گفت که او امیدوار است رهبران دولت می توانید تست ramped تا به سرعت و استفاده از آن به این ویروس را تحت کنترل. جایگزین — تهاجمی تر محدودیت — می تواند دشوار است برای بسیاری از مردم به قبول.

اجتماعی فاصله گرفتن جای مناسب در حال حاضر مهم است اما Caragiulo شگفتی چه مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین.

“این رفتن به یک روز-به-روز است که در برخی از نقطه ما متوقف کنیم” او گفت:. “شما نمی توانید مردم خود قرنطینه برای هر دوره از زمان. پس از آن در می رود برای چند هفته مردم در حال رفتن به شروع به گرفتن خارش دار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>