Coronavirus فلوریدا: بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی

فلوریدا گروه اقتصادی فرصت وصل بیکاری سایت شده است پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی – با شوک از coronavirus خاموش شدن ناگهانی تند روزانه در سراسر اقتصاد فلوریدا شد و در غیر معمول نقطه آخر هفته بودن در میان 17 کشوری که در آن نرخ بیکاری در واقع کاهش یافته است.

اما چند می بینیم که به عنوان یک خبر خوب.

“من فکر می کنم آن است که یک بازتاب است که دولت را آنلاین پر کردن سیستم تا به حال بسیاری از مشکلاتی که مردم در حال حاضر تبدیل به کاغذ برنامه های کاربردی است که در میانهی شب شمارش نشده است. اعداد نه فقط گرفتار” گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در واقع با توجه به قراردادهای دولت با بخش فرصت اشتغال به تازگی امضا شده با سه مرکز تماس شرکت های این سازمان بوده است در پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

برای هفته پایان مارس 4, فلوریدا دریافت 169,831 برنامه دولت برای منافع پوش در 275 دلار در هر هفته در میان پایین ترین در کشور است.

که پایین بود از این هفته پایان مارس 28, زمانی که 226,999 برنامه جریان را به وزارت امور اقتصادی فرصت مناسب پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک فرمان اجرایی را امضا تعلیق در قضیه مواد غذایی و مصرف مشروبات الکلی در رستوران ها – از بین بردن هزاران نفر از فلوریدا شغل.

اما جمعه DeSantis گفت: ادعای شات تا دوباره این هفته با 225,755 برنامه های جدید ثبت شده.

از جمله در روز جمعه اعداد DeSantis گفت: در حال 12,000 مقاله برنامه های کاربردی به تازگی معرفی شده توسط وزارت امور اقتصادی فرصت است. نیز وجود دارد یک برنامه تلفن همراه جدید در دسترس ساخته شده در این هفته توسط اداره است که اساسا یک نسخه دیجیتال از مقاله نرم افزار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

صدها نفر از کارکنان دولت مستقر شده اند به این برنامه و وارد کردن آنها به دولت آنلاین, قطعی, زده, اتصال, سیستم, گرفتار مشکلات پس از آن معرفی شده در سال 2013 است.

“این یک شوک مانند ما هرگز دیده می شود قبل از” DeSantis گفت: از دست دادن شغل که غیرمنتظره جبران بیکاری سیستم در بسیاری از کشورهای. “ما در حال تغییر به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ما می تواند قادر به دیدار با این خرد واقعی تقاضا است.”

اما فلوریدا اتصال بدتر از بسیاری از همیشه گفت.

“یک سیستم است که مجموعه ای بود تا به حفظ به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است از تشکیل پرونده به تعداد مدعیان بیکاری در حال رفتن به بدتر از بسیاری از کسانی که در کشورهای با سیستم های طراحی شده برای کمک به مردم ادعا می کنند مزایای,” او گفت:.

تنها 11 درصد از بیکاران فلوریدا دریافت مزایای قبل از coronavirus فلج اقتصاد یکی از کمترین دریافت کننده نرخ در کشور, با توجه به U. s. وزارت کار.

این کار ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی را در معرض اتصال شکست های ذکر شده برای سال توسط دولت حسابرسان, اما که دولت جمهوری خواه کنترل قوه مقننه DeSantis و سلف خود که به معرفی این سیستم در حال حاضر-به گزارش ایسنا ، ریک اسکات, چیزی برای درست باشد.

پس از گفت و کمی در مورد فلوریدا پرتاب از کار در طول دو هفته اول از نصب بیکاری بحران DeSantis در حال حاضر تقلا. گروه فرصت های اقتصادی را تایید کرده است سه قرارداد به ارزش تا آنجا که $109 میلیون با مراکز تماس برای تکمیل اتصال است که خود را هزینه $77 میلیون به نصب هفت سال پیش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ساراسوتا دولت ایالت جو Gruters که دو برابر به عنوان فلوریدا حزب جمهوری خواه صندلی به نام سیستم اتصال قرارداد “کامل کاربی.”

اما حتی با اضافی میلیون خرج اضافی تماس مصرف کنندگان کاغذ, برنامه های کاربردی, هزار نفر از فلوریدا محوری به بیکاری سیستم می گویند که آنها در حال تجربه کمی بهبود است.

“هیچ چیز تغییر کرده است برای من” گفت: Stacey کلاین 46 ساله کارگر رستوران در کیپ مرجان که موفق به فایل بیکاری ادعا می کنند در مدت کوتاهی پس از او رستوران بسته مارس 20, اما که وضعیت باقی می ماند “در حال بررسی است.”

کلاین گفت که او قادر نبوده است به هر کسی که از این گروه فرصت های اقتصادی برای کمک به.

بیش از 6.6 میلیون نفر در سراسر کشور در زمینه بیکاری در هفته گذشته با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده در پنج شنبه. که پایین بود کمی از هفته گذشته با فلوریدا پیوستن به چنین متحده به نیویورک و ماساچوست و پنسیلوانیا در گزارش یک سطح پایین تر از ادعا نسبت به هفته قبل از.

تمام گفته از 16 میلیون نفر شغل از دست داده اند در سه هفته گذشته. و کسانی که به دنبال منافع در بسیاری از کشورهای در مورد شکایت کرده اند قادر به فایل ادعا می کند حتی اگر مقامات درست مثل DeSantis تلاش کرده اند تا سطح شیب دار به نیروی انسانی.

در فلوریدا پس از شوک اولیه از دولت دستور تعطیلی هزینه مشاغل خاموش کردن طولانی مدت است که در حال حاضر مجبور به شرکت هایی که موفق به حفظ کارکنان برای شروع furloughing کارکنان – نگه داشتن کارگران در فواید اما بدون بارگیری در این هفته پرداخت. والت دیزنی جهان است که در میان آخرین شرکت اعلام furloughs از برخی از کارکنان آغاز مارس 19.

که بدون شک نیروی بیشتر-از-کار فلوریدا بر روی سیستم اتصال. همچنین افزایش ترافیک خواهد بود و دولت متوسط حداکثر سود به زودی در حال تکمیل 600 دلار پرداخت هفتگی زیر 2 تریلیون دلار فدرال امداد بسته است.

“مردم نیاز به کمک در حال حاضر, اما آنها هنوز در انتظار” گفت: تشکر. آنا Eskamani D-اورلاندو که گفت بیشتر از روز خود را صرف کمک به مردم حرکت سیستم اتصال. “این هفته در حال حاضر و برای بسیاری هنوز هم وجود دارد هیچ چیز از دولت و یا دولت فدرال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>