Coronavirus فلوریدا به روز رسانی: فلوریدا 7,773 تایید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه

این یک افزایش چشمگیر از دیروز با ساراسوتا در حال حاضر در 99 مورد و گاو دریایی در 71.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا 7,773 COVID-19 نفر در شب چهارشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت شروع به پریدن کرد بیش از 1000 پس از سه شنبه شب. مرگ و میر در فلوریدا افزایش یافت و به 101, 16 بیش از سه شنبه شب.

بر اساس این گزارش 99 نفر تست مثبت برای COVID-19 در ساراسوتا کانتی در مقایسه با 71 در گاو دریایی. ساراسوتا و گاو دریایی هر سه مرگ و میر مربوط به COVID-19 اگر چه ساراسوتا بیمارستان یادبود امروز گزارش داد که آن را تا به حال دو مطلب که ممکن است شامل در دولت در مجموع.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور ایالت مستند امروز برای شروع در روز جمعه و تمدید تا مارس 30. تنها ضروری خدمات و کسب و کار خواهد بود و مجاز به کار در طول مستند. فلوریدا شرح زیر است حداقل 34 ایالت و ناحیه کلمبیا که در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>