Coronavirus فلوریدا به روز رسانی: بیش از 500 مورد جدید در فلوریدا روز چهارشنبه

تقریبا 2000 نفر تست مثبت برای COVID-19 در فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با توجه به 6 p. m. به روز رسانی از فلوریدا وزارت بهداشت دولت اضافه شده تقریبا 300 مورد از COVID-19 پس از این صبح است. 1,977 در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای coronavirus افزایش بیش از 500 پس از پنج شنبه شب. مرگ و میر در فلوریدا در ارتباط با COVID-19 در 23.

موارد در ایالات متحده نیز شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری امروز, رسیدن به تقریبا 65,000 با بیش از 900 مرگ و میر.

یکی از دو مرگ و میر گزارش شده توسط دولت امروز تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally که درگذشت در ساراسوتا بیمارستان یادبود در روز سه شنبه. دیگری وجود دارد مرگ در SMH که به احتمال زیاد مربوط به COVID-19 اما بیمار نتایج آزمون بودند هنوز در دسترس نیست.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این هفته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک خط در شن و ماسه و گفت او نمی خواهد یک موسسه ایالت اقامت در خانه که 17 متحده انجام داده اند در یک پیشنهاد از جان گذشته برای مهار این ویروس قبل از آن را تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>