Coronavirus فلوریدا: ونیز بیمارستان تحت درمان 2nd COVID-19 بیمار

یک سخنگوی بیمارستان گفت: بیمار تحت درمان قرار گرفت در انزوا و در نهایت ارسال به خانه خود شده است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — Venice منطقه ای Bayfront بهداشت تایید جمعه دوم وجود یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 در حالی که در حال درمان در بیمارستان در ونیز.

“ما تا به حال یک دوم مثبت مورد COVID-19,” سخنگوی بیمارستان جولی بیتی گفت: در یک بیانیه آماده. “در حالی که بیمار بود در مراقبت از ما ما به دنبال کنترل عفونت پروتکل های ایجاد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) از جمله استفاده از تجهیزات حفاظت فردی, قرار دادن بیمار در یک مناسب اتاق ایزوله جدا شده از بیماران دیگر.

“این بیمار مرخص شده به خود منزوی در خانه,” او اضافه شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پنج شنبه, بیمارستان نشان داد که یک بیمار که برای درمان COVID-19 صبح روز پنجشنبه درگذشت.

که بیمار دوم شخص در ساراسوتا کانتی به مرگ از ویروس بود و بعد از آن شناسایی شده توسط ایالت فلوریدا در وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی به عنوان یک 82 سال زندگی می کردند که در ساراسوتا کانتی و تا به حال هیچ سابقه ای از سفر است.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>