Coronavirus فلوریدا: ونیز به نظر می رسد برای کاهش هزینه های

اعضای شورای امیدواریم که جلوتر از یک “سونامی اقتصادی” توسط پیرایش هزینه های در حال حاضر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — آماده شدن برای آنچه که یک عضو شورای به نام “سونامی اقتصادی” در شهر ونیز شورای گام به قطع هزینه های باقی مانده از این سال مالی و برنامه ریزی برای صرف محدود — و به احتمال زیاد کاهش در 2020-21 سال مالی و فراتر از آن.

موضوع آمد تا جمعه به ونیز مدیر امور مالی لیندا Senne تحویل سه ماهه گزارش مالی برای دوره به پایان رسید که در آوریل 30 — بودجه شهرستان اجرا می شود از اکتبر. 1 سپتامبر. 30 به طوری که در واقع نقطه نیمه راه از سال مالی.

یک هدف ونیز شهردار ران Feinsod گفت: برای جلوگیری از هزینه-روش های برش از رکود بزرگ.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که اخراج کارکنان افرادی مانند اتفاق افتاده 2008-2009,” Feinsod گفت. “اما ما باید به دنبال راه هایی برای شهرستان به صرفه جویی در پول به صورت خالص یا دو سال.”

Senne گزارش دقیق زمان درآمد و همچنین به عنوان بهترین حدس چگونه COVID-19-مربوط به اقتصادی shutdown تاثیر این شهرستان در صندوق به طور کلی و یک درصد مالیات بر فروش بودجه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

همه گیر نیست باید تاثیر این شهر املاک درآمدهای مالیاتی برای سال جاری پس از حدود 95 درصد از مالیات بر املاک در حال حاضر پرداخت شده است. که تقریبا چه شهر بودجه از آنجا که بسیاری از امکان استفاده از 4 درصد کاهش برای پرداخت اولیه.

کمبود پیش بینی شده در ابزار خدمات مالیاتی تا حدودی به دلیل فلوریدا قدرت و نور است برنامه ریزی و 25 درصد کاهش در صورتحساب برق نیز کاهش می یابد به دلیل استفاده از بسته کسب و کار. وجود بخش امور مالی پیش بینی 150.000 دلار کمبود این سال است.

هزینه های حق رای دادن نیز کوک به FPL و آب و برق دیگر ممکن است رها $150,000 نیز هست.

این اداره همچنین پیش بینی یکی دیگر از $200,000 کاهش در بین دولتی درآمد های و $135,000 علاقه به سرمایه گذاری درآمد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این شهر در حال حاضر دریافت $703,686 پرداخت از ونیز اسکله گروه برای اجاره نامه آن اما پیش بینی شده falloff برای 2020-2021 بودجه سال است که تقریبا $200,000.

“خوشبختانه ما در حال شروع از موضع قدرت گفت:” عضو شورای غنی Cautero که اشاره کرد که این شهر تا به حال اضافه شده به آن به طور کلی صندوق ذخیره در 2017-19 در حالی که در این سال از آن تصمیم به انجام این کار پس از آن می تواند صندوق فرض خدمات آمبولانس از ساراسوتا کانتی بدون افزایش مالیات.

“من کمی نگران,” او اضافه شده است. “احساس من این است که ما در آستانه یک سونامی اقتصادی ما نمی دانیم که چه مدت آن را برای رفتن به گذشته و مالی از پیامدهای این را بکشید به 2021 و 2022.”

Cautero یک بازنشسته اجرایی شرکت که کار را برای 30 سال برای شرکت Altria Group که شامل کرافت غذاهای کلی غذاهای میلر دم و فیلیپ موریس در درجه اول در امور مالی و عملیات از جمله CFO از ماکسول قهوه خانه بدست آورد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

وی از هیئت مدیره بلافاصله پس از شروع به صرفه جویی در پول نقد, تاخیر ناکرده سرمایه پروژه های بهبود و حفظ ناوگان وسایل نقلیه طولانی تر از زمان عمل به کاهش هزینه ها.

Cautero همچنین پیشنهاد استخدام یخ برای همه گروه ها به جز پلیس و آتش نشانی/خدمات اضطراری.

همه اعضای هیئت مدیره موافقت در حالی که عضو شورای Mitzie Fiedler اشاره کرد که او تا به حال طولانی حمایت این شهرستان تداوم آن صندوق به طور کلی ذخایر از 25 درصد به مطابقت با 33 درصد ذخیره سطح برای سرمایه گذاری بودجه.

که 25 درصد برابر است با $8.5 میلیون یا سه ماه از هزینه های عملیاتی.

در حال حاضر بخش امور مالی پیش بینی تعادل می تواند شیب به عنوان کم به عنوان $11.9 میلیون سپتامبر. 30.

شهرستان مدیر اد Lavallee در کنسرت با Senne و دیگر بخش سر می در واقع آمده است تا با برنامه عمل.

Cautero حرکت برای کارکنان برای ارائه به شورای ریاضت گزینه بود seconded توسط عضو شورای چاک Newsom و تصویب شد در یک 7-0 رای با اعضای شورای نیک Pachota گرفتن یک استراحت از استقرار خود در وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه برای شرکت در زوم نشست.

کارکنان شهرستان امید به گزینه های که در آن صرف می شود یخ زده و یا کاهش بودجه این سال را آماده برای این شورا در نظر بگیرید در هر دو مارس 12 یا 26 نشست.

اموال ارزیاب به طور معمول اعداد برای بودجه سال آینده در دسترس هفته اول ماه ژوئن با برنامه ریزی شهرستان کارگاه های آموزشی برای 2020-21 بودجه زمانی در اواسط ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im