ونیز مقامات پرس و جو ساراسوتا کانتی در مورد بازگشایی سواحل برای استفاده محدود

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — سه پارک در ونیز خواهد بود در حال حاضر باز به استفاده از کامیون های مواد غذایی زیر یک فرمان اجرایی امضا شده توسط شهر ونیز مدیر اد Lavallee صبح روز چهارشنبه.

کامیون مواد غذایی با مجاز شهرستان مجوز در حال حاضر ممکن است در عمل Hecksher پارک و چاک ریتر پارک در جزیره ونیز و همچنین Wellfield پارک کردن از Pinebrook جاده ها است.

فعالیت های تفریحی که در تمام پارک ها بسته باقی می ماند, به عنوان در هر سفارش امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Lavallee امضا فرمان اجرایی در مارس 9, اجازه می دهد برای کامیون مواد غذایی دارای مجوز توسط ایالت فلوریدا را به عمل در محدوده شهرستان اما تنها در مالکیت خصوصی بین ساعت 6 صبح تا 10 شب

آنها نمی توانند عمل در اموال عمومی از جمله پیاده رو و یا در 150 فوت یک ساختمان مسکونی و یا 500 فوت از یک رستوران موجود.

چهار فرمان گسترش عملیات خود را به سه پارک های عمومی.

Hecksher پارک واقع در 450 W. ونیز Ave. در سراسر خیابان از شهر ونیز هال; چاک ریتر پارک واقع در 201 رشته Ave. E.; و Wellfield پارک واقع در 1400 لوکیا Ave. در نزدیکی هر دو Pinebrook جاده و ونیز اداره پلیس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ونیز سخنگوی لورن اندرسون اشاره کرد که سه پارک در حال مدیریت ساراسوتا کانتی و شهر پاک با استفاده از سه پارک برای کامیون مواد غذایی با شهرستان است.

در همین حال شهردار ران Feinsod در پاسخ به یک ایمیل پرس و جو از سو Taylor — در مورد زمانی که سواحل ونیز ممکن است بازگشایی — گفت: این شهرستان با شهرستان مورد بازگشایی آن به صورت محدود.

“کسانی که با استفاده از خواهد بود محدود به ورزش مانند پیاده روی شنا و گشت و گذار” Feinsod نوشت. “وجود خواهد داشت بدون آفتاب, گروه تجمعات و یا فعالیت های مشابه مجاز است.

“ما شده اند در تماس با دیگر شهرهای ساحل و ما در حال بررسی آنچه انجام می دهند چه کار می کند و چه چیزی نیست,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net