Coronavirus فلوریدا: ونیز آماده برای مجازی جلسه شورای

هیچ اعضای عمومی خواهد بود مجاز در تالار شهر اما می توانید آن را با هر دو گوشی و کامپیوتر و ارائه نظر از راه دور.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز شهر ونیز است ramping تا خود را برای اولین جلسه مجازی از ونیز شورای شهر است که میله میله برای ساعت 9 صبح روز شنبه اما اعضای عمومی تنها می تواند شرکت الکترونیکی.

مقامات شهرستان به اطلاع عموم روند — در جای خود قرار داده چرا که coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله شیوه نشان می دهد محدود کردن تجمعات به 10 نفر و همچنین به عنوان مشاوره که هر فرد جدا شود با شش پا — صبح روز جمعه زمانی که دستور کار منتشر شد Venicegov.com.

در این جلسه به تعویق افتاد و از آن به طور منظم مارس 24, تاریخ, در حالی که مقامات شهرستان به بررسی بهترین راه برای ایمن انجام یک جلسه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

هستند چندین گزینه وجود دارد برای نظارت و اظهار نظر در این جلسه:

• گوش دادن به جلسه از طریق تلفن با شماره گیری 1-929-205-6099 و زمانی که جلسه ID درخواست شده است را وارد کنید 325030447 و سپس کلید # را فشار دهید.

• سازمان دیده بان جلسه آنلاین, اما نه شرکت در https://venice.legistar.com/Calendar.aspx. با کلیک بر روی “در حال پیشرفت” را به سمت راست از جلسه شورای شهر در این تاریخ.

• سازمان دیده بان آنلاین جلسه و ارائه نظر عمومی قبل از جلسه. ایمیل نوشته شده نظرات به شهر کارمند لری Stelzer 5 بعد از ظهر مارس 30 در [email protected]; ایمیل نظرات به 401 W. ونیز Ave. ونیز 34285; محل نظرات آن را در دراپ باکس در خارج از صندوقدار منشی در تالار شهر.

ارائه خود را با نام کامل و آدرس و اگر شما در یک شهر صاحب کسب و کار, لیست کسب و کار نام و آدرس. اگر درخواست کتبی نظرات خوانده خواهد شد به ضبط در زمان مناسب. محدودیت زمانی اجرا خواهد شد در 5 دقیقه از تلاوت برای ساکنان شهر و 2 دقیقه برای افراد غیر مقیم. نظر نوشته شده توزیع خواهد شد به اعضای شورا و مناسب کارکنان شهرستان.

• سازمان دیده بان آنلاین جلسه و ارائه نظرات عمومی با استفاده از این لینک: https://zoom.us/j/325030447 بر روی یک کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند. به درخواست به صحبت می کنند در طول جلسه مجازی شما باید کامل درخواست خود را به صحبت می کنند فرم قبل از شروع جلسه به قرار داده شده در یک لیست. که فرم را می توان در یافت https://venicefl.formstack.com/forms/request_to_speak.

شما باید با پر کردن تمام اطلاعات مورد نیاز برای فرم تسلیم شود.

برای عضویت از طریق زوم از طریق تبلت و یا گوشی های هوشمند, دانلود رایگان Zoom برنامه از دستگاه خود را در فروشگاه app.

اگر شما در حال حاضر زوم بر روی کامپیوتر خود را, قرص, و یا گوشی های هوشمند, شما ممکن است پیوستن به جلسه ورود به جلسه ID 325030447.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک های قبل از جلسه تماس Stelzer در [email protected] تماس بگیرید و یا 941-882-7390.

برای سوال در مورد اتصال به جلسه تماس کریستف سنت Luce مدیر فناوری اطلاعات در [email protected] یا 941-882-7425.

دستور کار خود را مختصر متشکل بیشتر از رضایت مواردی که در زمان حساس و یک شورا بحث از پاسخ ها و اقدامات مربوط به کوروناویروس.

این شورا همچنین انجام یک جلسه عمومی در خواندن دوم فرمان اصلاح شهر منشور اخلاقی است.

جلسه عمومی برای خواندن دوم فرمان تصویب الحاق 80 هکتار در نزدیکی تقاطع جاده های مرزی و پیچ اناری بلوار که روزی می تواند به 203-صفحه اصلی, Palencia توسعه موکول شده است برای 14 آوریل سال 2020 است.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>