کارمند در ونیز فروشگاه در گوشه تمیمی دنباله و پیچ اناری بلوار اولین زنجیره را ساراسوتا کانتی کارکنان به تست مثبت

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — ساراسوتا کانتی آن برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد در یک Publix کارمند از یک فروشگاه در گوشه تمیمی دنباله و پیچ اناری بلوار در ونیز.

Publix مدیر ارتباطات ماریا Brous تایید در مورد یک ایمیل به هرالد تریبون. Brous نیست انتشار هر گونه اطلاعات در مورد کارکنان از جمله زمانی که فرد آلوده شد.

“مانند دیگر ضروری ارائه دهندگان خدمات ما را دیده اند خود ما همکاران و خانواده خود را شخصا نهفته COVID-19,” Brous گفت. “متاسفانه به مقامات بهداشت عمومی نشان داده اند ما انتظار افزایش موارد به عنوان ویروس در جوامع ما است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Publix شده است تایید مثبت کارمند موارد زمانی که خواسته بر اساس تعداد فروشگاه و آدرس. هرالد تریبون درخواست تایید برای همه زنجیره ای 30 مکان در گاو دریایی و ساراسوتا کانتی.

Brous گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که با توجه به تست و گزارش های مختلف از دولت-به-دولت های زنجیره ای است که قادر به به طور کامل و با دقت گزارش موارد در زمان واقعی است. فلوریدا وزارت بهداشت فراهم می کند اطلاعات با موارد شکسته با کد پستی برای تمام دولت 67 شهرستانهای استان است.

ونیز Publix فروشگاه شماره 384 در 4173 تمیمی دنباله S. میان منطقه داغترین مناطق برای تایید COVID-19 موارد با توجه به بخش بهداشت و درمان. این 34293 کد پستی منطقه که شامل ونیز گاردنز جنوبی ونیز و دریاچه از جنگل تا به حال 28 COVID-19 مورد از جمعه.

ساراسوتا کانتی دارای 315 موارد مثبت است و تا کنون گزارش 101 بستری شدن در بیمارستان در بخش بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد; 32 نفر فوت کرده اند از COVID-19.

مرتبط با: Publix وعده برای کمک به کشاورزان با خرید مازاد تولید اهدای آن به بانک های مواد غذایی

کارکنان که تست مثبت با ارائه مرخصی با حقوق برای 14 روز بهبود می یابند با توجه به Brous. هر کارمند که در تماس نزدیک با یک مثبت کارکنان نیز اعطا مرخصی با حقوق به مدت 14 روز و اطلاع رسانی از تست مثبت.

Brous اعلام کرد که Publix متمرکز شده “فشرده در حال انجام اقدامات حفاظتی در تمام فروشگاه های ما.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

که شامل یک جریان ضد عفونی برنامه با تمرکز بر بالا-سطوح تماس; ادامه داد: نظافت و بهداشت از فروشگاه ها; نصب و راه اندازی پلکسی گلاس سپر در ثبت خدمات به مشتری میز و داروخانه ها; در فروشگاه علامت و بصری یادآوری یادآوری مشتریان اجتماعی فاصله مورد نیاز کارکنان به سایش پوشش صورت و تنظیم فروشگاه ساعت اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای تمیز کردن و restock.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im