Coronavirus فلوریدا: ونیز منطقه ای پذیرش ماسک های خانگی

یک سخنگوی بیمارستان گفت: ماسک های داده شده به هر کسی که پیاده روی را از طریق درب که پزشکان یا پرستاران.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — Venice منطقه ای Bayfront سلامت قرار دادن یک درخواست تجدید نظر به صورت خانگی ماسک صورت به عنوان آن را همچنان به آماده شدن برای یک پتانسیل سربازان ارتش در COVID-19 بيمار.

ونیز شهردار ران Feinsod ساخته شده توجه داشته باشید از نیاز پنج شنبه شب پس از صحبت با اینگرید Tetreault بیمارستان بیمار مدافع و هماهنگ کننده داوطلب.

Feinsod روز پنجشنبه گفت که او به خارج از بیمارستان پس از یکی از هواداران خود را از او پرسید چه می تواند آنها را برای کمک به.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Feinsod که خواسته عمومی شهرستان افسر اطلاعات لورن اندرسون از طریق ایمیل به جای توجه داشته باشید وب سایت شهرستان گفت: به او گفته شد که کمک های مالی از ماسک های خانگی کمک خواهد کرد ،

“آنها در حال استفاده از آنها برای همه آنها که از طریق درب راه رفتن و هر کس دیگری است که پزشکان و پرستاران” Feinsod گفت.

ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت گفت: در یک ایمیل که ماسک های خانگی هستند و تنها برای استفاده “غیر بالینی اعضای تیم بیمارانی که هیچ COVID-19 علائم و یا عوامل خطر و اعضای تیم که در حال مراقبت از آنها.”

بیتی نیز گفت که این بیمارستان نیز پذیرش کمک های مالی از “مورد تایید FDA تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و لوازم از جمله فولاد ماسک N95 ماسک (پزشکی و ساخت و ساز درجه) و دستکش و لباس محافظ صورت و چشم حمایت می کند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

بیتی اضافه شده است که این بیمارستان دارای منابع کافی برای درمان این بیماران در حال حاضر در مراقبت از آن, اما در حال رسیدن به آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش است.

در آخرین شمارش ونیز منطقه ای تا به حال پنج موارد مثبت COVID-19 در بیمارستان در ریالتو در ونیز.

شده است وجود دارد تنها یک مرگ در بیمارستان به تاریخ و یک کارمند مثبت است در این زمان.

مردم با منابع به اهدا می توانید ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>