Coronavirus فلوریدا: ونیز زن به دام افتاده در پرو با خانواده

کتی کاری رفت و به پرو با پسر, دختر و نوه. خانواده شده است به دام افتاده در نزدیکی لیما پس از مرزها بسته شد در 15 مارس.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

کتی کاری وارد لیما, پرو با پسر جسی دختر در قانون جولی و دو نوه روز جمعه از 13th.

در مارس 15, زمانی که دولت پرو بسته مرزهای آنها گرفتار شده بودند با هیچ راهی برای ترک.

پنج شنبه صبح پرو جمهور اعلام کرد که دولت این است که گسترش قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

کاری یک ونیز ساکن که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در مرتع پرورش احشام لیکوود مرکز پزشکی فکر می کند پرو در زمان مناسب اقدام برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما نا امید شده است در پاسخ از ایالات متحده و به خصوص وزارت امور خارجه.

“آنها پریدند راست بر روی آن و آنها را درست به اعتقاد من” کاری گفت: در ستایش از دولت پرو شرکت قرنطینه عمل است.

مقامات سفارت بودند در اولین هواپیما برای تخلیه این کشور اما کاری و خانواده اش در میان آنچه که او معتقد است به برخی از 5,000 شهروندان ایالات متحده رشته در کشور به دلیل coronavirus مستند.

“من نمی توانم تقصیر دولت پرو برای قرنطینه اما ایالات متحده در حال انجام هیچ چیز برای شهروندان خود در اینجا آن را احساس می کند مانند” کاری گفت: در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در مصاحبه تلفنی ، سپس بعد از ذکر عدم ارتباط است.

آنها در تماس با دفتر کنگره ایالات متحده گرگ Steube که کارگردانی آنها را به تماس با سفارت ایالات متحده.

آنها شده اند بیشتر تشویق تماس با کنگره ایالات متحده کتی کرچک یکی از دوستان جولی کاری و موضع وزیر بهداشت ، مارکو روبیو که توییتی در مارس 24: “#AmericansStuckInPeru است که با توجه به عدم وجود و یا ضرورت توسط برخی در اواسط سطح @StateDept. ما لازم نیست شما به ‘آهنگ’ این کار ما نیاز به شما برای حل این.

امروز صبح صالح رسمی گرفته شده کنترل مستقیم و شخصا به #پرو به آمریکایی ها خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

رسمی که گزارش شده است که جولی Chung, اصلی, معاون دستیار وزیر امور خارجه در اداره امور نیمکره غربی به پرو.

سخنگوی روبیو در دفتر روز پنجشنبه گفت که در حالی که تشکیل دهنده تیم خدمات است که دست زدن به صدها مورد در کشورهای متعدد شهروندان ایالات متحده در پرو در حال حاضر در اکثر این موارد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در تهیه بیانیه روبیو گفت: “ملت ما چهره چالش های بی سابقه ای از جمله بازگشت از شهروندان آمریکایی گیر کرده خارج از کشور است.

“ما تشکیل تیم خدمات است که دست زدن به صدها موارد متعدد در کشورهای مختلف و همچنان در تماس روزانه با وزارت امور خارجه و مربوط به سفارتخانه ها و کنسولگری.”

جسی کاری یک توسعه دهنده نرم افزار و جولی کاری صاحب پخت n سوالات یک نانوایی در خیابان فرانکلین مرکز عابر پیاده در مرکز شهر تمپا مثل فرزندان خود را حداکثر 6, Savannah, 12 در سفرهای آموزشی بیش از رخصتی بهار.

برای جولی کاری این سفر همچنین در خدمت به عنوان تحقیق و پژوهش برای راه او می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن منو در پخت n سوالات.

کتی کاری سفر با آنها را در حالی که شوهر او رادنی — نسل پیشگام خانواده که کاری کریک در ونیز به نام ماند در خانه به مراقبت از خود را برای 96 ساله و مادر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“این مهم است که آنها را به دیدن فرهنگ های دیگر و دیدن کشورهای دیگر” کاری گفت: از نوه های او. “در این سال بود پرو.”

“ما در اینجا در جمعه 13th. دوست داشتنی بود — هیچ کس به نظر می رسید نگران ما را نمی بیند یک نفر با یک ماسک” کاری گفت. آنها بررسی می شود به خود Airbnb و رفت و به یک رستوران در اقیانوس آرام است.

شنبه و یکشنبه خوب بودند.

“ما از حدود 10:30 صبح جمعه که همه چیز به سرعت پایین” کاری گفت.

خانواده رسیده به سفارت آمریکا که روز اما یک پاسخ خودکار.

آنها سعی در ترک آن روز اما هیچ باز کردن صندلی.

پس از تلاش برای تقریبا یک روز کامل خانواده رفت و خرید به سهام و بازگشت به Airbnb.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

به جز برای حرکت یک بار به یک Airbnb خانواده شده است در داخل به عنوان مقامات پرو صرفا اجرای سرپناه در محل دستورالعمل. تنها یک نفر مجاز است از, باید از ماسک و به طور مداوم به تماشای.

“این است که بعد از 9 ما داخل شده است کل زمان” کاری گفت.

“ما احتمالا یکی از خوشبخت آنهایی که ما را دوست داشتنی Airbnb جایی که مناسب است در اقیانوس — ما یک دیدگاه اقیانوس پنجره ها و بالکن های که باز هستند به خارج است.

سپس دوباره با یک زیرچشمی نگاه کردن در خارج از ویندوز جلو آنها می توانید در هر نقطه بین دو تا 10 افسران مسلح با اسلحه.

“بدترین قسمت, من فکر می کنم این است که ما در اینجا در برزخ دانستن هیچ” کاری گفت.

“به می گویند که شما در حال کار بر روی چیزی,’ معنا نیست که هر چیزی” او افزود: با اشاره به این ایمیل معمولی پاسخ از وزارت امور خارجه که همچنین اغلب توییتهایی کردن اطلاعات سفر در @TravelGov.

بسیاری از اخبار خود را از رسانه های اجتماعی در درجه اول فعال Facebook شبکه از شهروندان ایالات متحده را که نمی تواند کشور را ترک کنند و در حال گرسنگی برای اخبار.

“وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و ما در تماس با افراد دیگر در رسانه های اجتماعی” کاری گفت. “وجود دارد وحشتناکی غم انگیز داستان در اینجا با برخی دیگر از شهروندان که در اینجا در $99 پرواز روح برای رخصتی بهار” کاری گفت. “آنها در ماچو پیچو و می دانستم که هیچ چیزی در مورد آنچه که قرار بود.”

به جای یک Airbnb کسانی که مسافران در حال زندگی در شلوغ خوابگاهها. کاری گفت که او شنیده می شود دو نفر تست مثبت برای COVID-19 در خوابگاهها.

“این یک نا امن دلسردکننده و اضطراب راه بود,” او اضافه شده است.

دوشنبه زمانی که خانواده صحبت با یک Tampa Bay ایستگاه تلویزیونی از طریق چت تصویری, آنها فکر وجود دارد در مورد 1800 U. S شهروندان در پرو. کاری گفت: آنها بعدا متوجه شدند وجود دارد به عنوان بسیاری از 5000 است.

شنبه شب پس از یادگیری است که وزارت امور خارجه تا به حال به سازماندهی دو پرواز — یکی از کوسکو و یک فرم لیما — کاری تخمین زده است که تعداد ممکن است منقبض شده به 4000.

هر چند یک شنبه پرواز که برخی از Facebook اعضای امیدوار بود به هیئت مدیره شده بود لغو شد. “پس دلخراش,” او نوشت.

برخی از مردم کاری به شبکه با اند swindled با وعده های دروغین از چارتر پرواز به صورت پیشرفته پرداخت.

Currys که در حال حاضر دو پرواز رزرو لغو شد. آنها باید یک برنامه ریزی برای 6 آوریل در صورتی که برآورده نمی همان سرنوشت.

“مشکل با آن هم این است که آنها مقید کردن پول خود را” کاری گفت. “ما در مورد $15,000 در رزرو.”

Currys باید گفت داستان خود را به دو تمپا ایستگاه های تلویزیونی و وب سایت کسب و کار خودی تلاش برای مطبوعات این مسئله است.

هر دو جسی و جولی کاری فعال شده است که در توییتر نیز هست.

“ما نه فقط صحبت کردن برای خودمان” کاری گفت. “ما در حال زندگی در بهترین وضعیت است که ما می توانیم.”

به جای این کاریز در حال تلاش برای یک صدا برای دیگران از جمله کسانی که رشته در تنگ خوابگاهها به هر خانه.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>