Coronavirus فلوریدا: آموزش مجازی آغاز می شود در ساراسوتا

با مدارس بسته حداقل تا مارس 1, دانش آموزان و معلمان در ساراسوتا شروع آموزش از راه دور در روز شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

معلمان و دانش آموزان در ساراسوتا کانتی جرأت به دنیای شجاع جدید منطقه-شبکه مجازی آموزش مجازی چهارشنبه به مدارس بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 1 با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

آشپزخانه در Catalfino خانه تبدیل به یک کنترل از راه دور کار هاب به عنوان دیوید Catalfino و همسر خود را از خانه کار می کنند در کنار سه بچه خود را.

دیوید سلامت و تناسب اندام شخصی معلم در ریورویو دبیرستان صبح را صرف تماس با دانش آموزانی که تا به حال نه جواب ایمیل خود را در روز دوشنبه با دستورالعمل در مورد چگونه به راه اندازی Microsoft تیم است.

Catalfino گفت که او تا به حال تنها شنیده بازگشت از کمتر از نیمی از دانش آموزان خود را در ابتدا, اما پس از پنج ساعت از تماس های تلفنی او در ارتباط با بسیاری از آنها. بخش سخت نیست آموزش بچه ها چگونه به استفاده از برنامه های آنلاین, او گفت:, آن را به سادگی در تماس با آنها.

“بچه ها ممکن است می دانم که این مسائل بهتر از معلمان به صداقت” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا خود را منتشر مجازی دانلود آموزش یادگیری برنامه هفته گذشته لقب ICAN (آموزشی تداوم برای نیازهای علمی) می گوید که دانش آموزان نخواهد بود و انتظار می رود برای تکمیل بیش از سه ساعت از تحصیل در هر روز و که منطقه را طرح و تاکید بر “لطف و محبت” در درجه بندی حضور انتظارات و کاری از دست رفته.

ساراسوتا برنامه اجازه می دهد تا معلمان به استفاده از هر پلت فرم آنلاین آنها در حال حاضر شده است استقرار از جمله زوم, ایمیل, تخته سیاه یا دیگر سیستم عامل آموزش آنلاین. استفاده از چند سیستم عامل ممکن است به معنای دانش آموزان بسیار متفاوت مجازی تجارب یادگیری, اما از آن محافظت منطقه از تکیه به طور کامل در یک نهاد.

Schoology های مبتنی بر وب سایت آموزشی استفاده ولسوالی در سراسر کشور تجربه کرده است و دوره ای قطع به تعداد کاربران ورود به سیستم بر روی سیستم چهار برابر یک شبه از جمله دانش آموزان و معلمان در گاو دریایی شهرستان.

بانی Marti, یک دستیار در یک کلاس به 3-و 4 – و 5-ساله معلول در اما E. بوکر مدرسه ابتدایی گفت: او صبح را صرف کار کردن با معلم کلاس و دیگری تلاش برای در تماس گرفتن همه دانش آموزان خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

هدف آنها این بود که زوم نشست به طوری که دانش آموزان می تواند آنها را ببینید و آنها می تواند توضیح دهد که بیش از ویدئو کنفرانس آنچه در چند هفته آینده خواهد بود.

مارتین گفت: از 14 کلاس کودکان آنها تنها قادر به دریافت پنج بر روی چت تصویری, اما آنها خواهد بود ارسال بسته از خانه به تمام خانواده ها با کار برای کودکان و نوجوانان به انجام.

“آنها آنقدر کوچک و آنها فقط می خواهند بدانند که چرا آنها نمی توانند به مدرسه بروند” او گفت:. “آنها فقط شگفت زده برای دیدن چهره ما. … آنها شوکه شده بودند ، آنها معمولا ما در محیط کلاس درس.”

این منطقه در رونمایی از طرح جدید این هفته, به آرامی, با پنج شنبه و جمعه تا حد زیادی متمرکز بر اتصال مجدد معلمان با دانش آموزان, عیب یابی مسائل فنی و تعیین می کند که دانش آموزان لازم نیست دسترسی به اینترنت و یا کامپیوتر.

مدرسه سخنگوی Kelsey Whealy بازگشت نیست یک تماس را به دنبال جزئیات بیشتر در نتیجه از یک روز. ساراسوتا مدرسه عضو هیئت مدیره جین گودوین گفت: او گفته شده بود این منطقه به حدود 10,000 دستگاه در هفته های اخیر و اداری بود پردازش درخواست برای 600 بیشتر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

منطقه در حال برنامه ریزی برای دانش آموزان در مهد کودک و کلاس اول برای دریافت کاغذ بسته ها, همراه با دانش آموزانی که نمی توانند به اینترنت دسترسی داشته باشید.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش بعد از ظهر چهارشنبه اگرچه هنوز معلوم نیست چه تاثیر در صورت وجود آن را در منطقه آموزش مجازی طرح است. فرماندار سفارش شامل معافیت های مختلف برای خدمات ضروری است.

گودوین و عضو هیئت مدیره مدرسه Bridget زیگلر هم گفت: آنها نمی دانند که چگونه فرماندار منظور خواهد تاثیر آموزش مجازی اما به طور کلی حکم شده بود به نگه داشتن در حال حرکت full steam ahead.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>