زمانی که ما خداحافظی به ساراسوتا دانش آموزان دبیرستانی در مارس 11, ما گفت: “باید استراحت شستن دست های خود و سالم ماندن است.”

هرگز من فکر می کنم سنتی هفته از شکستن بهار را تبدیل به هفته و ماه به غیر از دانش آموزان ما.

بچه ها و معلمان در ذهن من. من آنها را از دست ندهید. قبل از COVID-19 shutdown یکی از بهترین از بین برنده استرس بود و به دنبال از پنجره دفتر من و دیدن دانش آموزان فرز در مورد رفتن از کلاس به کلاس خنده در گروه. آنها به همین دلیل من در این کسب و کار از آموزش و پرورش نه به دلیل خاص آموزشی روش.

همان درست است از SHS معلمان است. زمانی که من در نظر استخدام یک معلم اولین چیزی که من برای قلب است. من می توانم خرید که. یک معلم یک قلب برای کودکان و نوجوانان یا نه.

من می خواهم جامعه ما می دانیم که معلمان ما باقی می ماند پرشور در مورد آموزش. وقتی که من نگاه کنید که چگونه آنها انجام می دهند با جدید آموزش تکنیک های من خیلی تحت تاثیر قرار داد.

آنها آمده بودند تا به کلاس درس مدرسان روزانه با دانش آموز تعامل است. این یک تغییر کامل و روان و پروتکل به کار و آموزش آنلاین. در عین حال من دیدن معلمان شخم به جلو و همکاری بدانند که چگونه به انجام این کار برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.

ما معلمان بی امان در تلاش برای شرکت همه دانش آموزان, همان, آنها در کلاس های درس. برخی از دانش آموزان شرکت نمی کنند بسیار در کلاس اما باید گرفته از یادگیری است. دیگران بسیار درگیر در کلاس اما مبارزه با آنلاین آموزش.

ما متوجه است که برخی از کودکان و نوجوانان باید دلایل پاسخ نمی دهد در حال حاضر. شاید آنها برداشت تا کار اضافی برای کمک به در خانه چون پدر و مادر خود شغل خود را از دست. هیچ یک دسته است که در آن همه دانش آموزان را می توان توصیف کرد. ما تمام تلاش خود را می دانم که بچه های ما و آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق.

یکی از کارهای اصلی است که نگه می دارد همه ما رفتن امید است که ما را به درمان جسمی و عاطفی و عقب هم به زودی. برای معلمان, پیام قدردانی و نگه داشتن آنها را در رفتن. برای دانش آموزان, آن را دانستن است که صدای آنها شنیده می شود. ما نظرسنجی سالمندان ما و شنیده می شود چقدر مهم است به برخی از مرتب کردن بر اساس مدل/ارشد رقص و فارغ التحصیلی. به عنوان یک منطقه ما همه چیز را در قدرت ما را که تبدیل به یک واقعیت.

ما صحبت می کنند از نظر اجتناب از قرار گرفتن در معرض coronavirus. نگاه یکی دیگر از راه COVID-19 در معرض که ما که هستیم. از نظر من آن را در معرض بهترین ها در ما معلمان و دانش آموزان است. آنها فاتحان.

دیوید جونز اصلی از ساراسوتا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de