Coronavirus فلوریدا: ویروس شورشیان از فرانسه به فلوریدا دست انداختن مستند شیوه های

پاریس — جوان, آلمانی, بزرگسالان نگه داشتن “تاج احزاب” و سرفه نسبت به افراد. یک اسپانیایی قلاده یک بز برای رفتن برای پیاده روی به دامن سلول سفارشات. از فرانسه به فلوریدا به استرالیا kitesurfers دانشجویان و دیگران جمعیت سواحل.

خود سرپیچی از مستند حکم و مشاوره های علمی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا سرکوب توسط مقامات در تلاش برای فرار cabin fever آورده ویروس محدودیت. در برخی موارد ویروس شورشیان مقاومت در برابر تهدید پلیس به عنوان مقامات ابراز خشم بیش از تجمعات عمومی است که می تواند گسترش ویروس.

“در نظر برخی از آنها کمی قهرمانان هنگامی که آنها را به شکستن قوانین” فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner گفت. “خوب ، شما یک ابله و به خصوص تهدید به خودتان است.”

پس از چند روز عدم توسط مردم حاضر به ماندن در خانه و سرمایه گذاری تنها برای کارهای ضروری و فرانسه روز جمعه با ارسال نیروهای امنیتی به ایستگاه های قطار برای جلوگیری از مردم را از سفر خود را به خانه های تعطیلات بالقوه حامل ویروس به حومه شهر و یا سواحل جایی که امکانات پزشکی هستند کمتر قوی. محبوب پاریس گردشگاه در امتداد رودخانه سن بسته شد و منع رفت و آمد شبانه تحمیل شد در مدیترانه شهر زیبا توسط شهردار مسیحی Estrosi که با این ویروس آلوده.

فلوریدا مقامات بسته برخی از دولت محبوب ترین سواحل بعد از تصاویر با داد و بیداد کن, spring break, کالج جمعیت به نظر می رسد در تلویزیون به صورت روز در میان افزایش جهانی مرگ و میر که پیشی 13,000 روز یکشنبه. استرالیا بسته سیدنی معروف Bondi ساحل پس از اینکه پلیس به خشم آمده بودند در تصاویر از جمعیت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مردم از 18-به-49 حساب برای بیش از نیمی از این ایالت coronavirus موارد آنها هشدار “شما نه سوپر من و شما نیست Superwoman.”

بسیاری از مردم با تبعیت نمی اجتماعی فاصله توصیه هایی برای دور ماندن از هر یک از دیگر در شهر نیویورک وسیع پارک شهر شبکه جلوتر از ممنوعیت تجمع در گروه های که به اثر می رود یکشنبه شب کومو گفت.

“شما می توانید باد صدمه زدن به کسی که شما را دوست دارم و یا صدمه زدن به کسی به طور کامل سهوا. اجتماعی فاصله کار می کند و شما نیاز اجتماعی فاصله در همه جا” کومو هشدار داد.

به عنوان جدید کروناویروس موارد در چین کاهش یافته و به صفر چند روز در یک ردیف افسر ارشد پزشکی به صورت بین المللی درمانگاه ووهان شد احساس خطر در کسانی که در جاهای دیگر امتناع از پیروی از قوانین حاوی ویروس است. دکتر فیلیپ کلاین گفت: مردم باید نگاه به چین به حبس از ده ها میلیون نفر به عنوان نمونه به تقلید “با شجاعت با صبر و شکیبایی با همبستگی.”

“من تشویق و ترغیب شما برای اعمال قوانین در راه ما” گفت: کلاین که فرانسوی است.

در سراسر جهان بیش از 307,000 مردم آلوده شده اند. برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما آن می تواند باعث بیماری شدید در دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود. برخی از 92,000 مردم بهبود بیشتر در چین جایی که این ویروس برای اولین بار رخ داد و در اواخر سال گذشته.

ویروس شورشیان تمایل به طیف وسیعی از بی قراری به ثروتمند بزرگسالان است که می تواند سفر خود را به گریز از خانه. حتی در ایتالیا که در آن ویروس مرگ و میر افزایش یافت فراتر از چین هفته گذشته مقامات هنوز در تلاش برای مهار مردم را از رفتن به خارج برای هوای تازه و آفتاب و بازدید با دوستان به فرار جداره-در زندگی است.

فرانسوی بازارهای کشاورزان’ که در آن جمع مردم به فروشگاه برای مواد غذایی باید مطرح یک چالش ویژه پلیس در تلاش برای نگه داشتن مردم جدا از یکدیگر در توصیه می شود 2 متر (6 فوت) همراه با غفلت مسکن شهری پروژه های که در آن بی اعتمادی و نافرمانی از مقامات اجرا می شود ،

در Clichy-Sous-Bois پاریس و حومه آن در سراسر کشور شورش باعث آزار و اذیت پلیس اتهامات فوران در سال 2005 یک فرد بیت یک افسر پلیس در تلاش برای به اجرا درآوردن سلول قوانین گفت: لیندا Kebbab اتحادیه پلیس سخنگو. و جمعیت زیادی را تهدید به تف بر افسران که در حال برنامه ریزی برای پراکنده کردن آنها در جنوب شرقی شهر لیون اما در سمت چپ به جای او گفت:.

در جنوب این کشور آلمان, خارجه بایرن, Gov. Markus Soeder اظهار تاسف کرد که “هنوز هم وجود دارد تاج احزاب وجود دارد که افراد جوان که سرفه در افراد مسن و فریاد تاج برای تفریح و بالاتر از همه وجود دارد تعداد باور نکردنی از گروه های تشکیل شده است.”

پلیس ملی در اسپانیا است که در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus عفونت در اروپا پس از ایتالیا با استفاده از هلیکوپتر به نقطه گروه از مردم ملاقات در خارج از منزل. سپس عوامل فرستاده شده به شکستن تجمعات.

پلیس اسپانیا همچنین گرفته شده برای نمونه برجسته در رسانه های اجتماعی از آنچه که مردم نمی باید در طی این کشور وضعیت اضطراری. در جنوب شرقی Murcia منطقه آنها ارسال شده تصویری از پلیس متوقف کردن یک فرد waddling خارج در تمام بدن دایناسور صحنه و لباس و توییتی که حیوانات خانگی را می توان به صورت مختصر پیاده توسط صاحبان اما که “داشتن یک تیرانوسور رکس پیچیده است و نه” مجاز است.

و در شمال شرقی اسپانیا منطقه کاتالونیا پلیس ارسال شده یک عکس از یک مرد راه رفتن یک بز بر روی یک دسته سه تایی ظاهرا در تلاش برای استفاده از راه رفتن حیوان خانگی استثنا.

فرانسه در حال حاضر 100,000 پرسنل امنیتی در خیابان که در حال صدور جریمه در میان ملی جدید “اقامت خانه” سرود و هشدارهای مقامات این کشور دو هفته مستند می تواند تمدید شود اگر این کشور ميزان عفونت را نگه می دارد در حال افزایش است. بیش از 1.7 میلیون چک انجام شد در پنج روز گذشته و بیش از 22,500 مردم جریمه وزارت کشور گفت. یکشنبه, فرانسه, شمارش بیش از 16,000 تایید عفونت و 674 مرگ و میر.

در یونان نخست وزیر در تلاش برای متقاعد کردن مردم به خانه می گویند هشدار به شهروندان است که در آینده virus اقدامات پیشگیری بستگی دارد “در رفتار ما است.”

اما پس از فلوریدا مقامات تعطیل برخی از دولت مشهور سواحل برخی از کسب و کار هنوز در تلاش برای جلب گردشگران از جمله ویکی مگا نیش کوسه قایق 40 فوت کشتی با کمان به شکل یک کوسه پوزه که کشتی خلیج مکزیک خاموش فلوریدا ساحل غربی.

این قایق می تواند حمل 50 مسافر اما مالک بود و محدود کردن سفر به 10 تا مطابق با فدرال مشاوره. تنها چهار نفر برای یک امضا شنبه سفر گفت: یک کارمند به نام تعقیب و گریز که پاسخ تلفن است اما به گذشته خود نام.

“به طور معمول ما می توان به بسته بندی این آخر هفته,” او گفت:.

آسوشیتد پرس نویسندگان کمک به این گزارش عبارتند از: فرانسیس د’Emilio در رم; Joe Wilson در بارسلونا; النا Becatoros در یونان; Geir Moulson و دیوید رو به افزایش در برلین; Michael Hill در آلبانی نیویورک; تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا; و سارا ال دیب در بیروت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>