نیروی دریایی جانباز استیو Hefler خانواده در حال جمع آوری پول برای قرار دادن تلفن همراه شارژر در بیمارستان پس از قرنطینه بیماران می توانید اقامت در تماس با عزیزان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

دوره نقاهت بعد از coronavirus می تواند یک راه طولانی و دشوار.

فقط بخواهید دیرین اطفال و جانباز نیروی دریایی Steve Hefler است که مبارزه برای زندگی خود را برای 25 روز در ساراسوتا یادبود بیمارستان COVID-19 بخش مراقبت های ويژه. به جز شما نمی توانید از او بخواهید — از آنجا که او مانند همه COVID-19 بیماران قرنطینه است.

اما انزوای ناشی از قرنطینه می تواند یک مشکل واقعی برای بسیاری از بیماران و خانواده های آنها برای مقابله با, است که چرا Hefler پسر جاناتان راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای تلفن همراه شارژر که “به شدت مورد نیاز در هر بیمارستان است.”

قرنطینه به معنی بدون بازدید. بنابراین در بسیاری از موارد یک تلفن همراه ممکن است یک بیمار تنها منبع ارتباطی با خانواده خود را در طول یک مهم دوره از زندگی خود را. و در حالی که بیماران معمولا مجاز به نگه داشتن گوشی خود را در اتاق بیمارستان ها ارائه نمی شارژر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Hefler تلفن همراه باتری تلفن رفت و مرده در دومین روز از قرنطینه با توجه به GoFundMe است که در همان روز او به طور کامل تسکین یافته چرا که اندام خود را شکست شد.

اگر آن را برای یک پرستار او را از دست داده اند همه تماس بگیرید.

“با تشکر از فداکارانه عمل یک پرستار اهدای شخصی خود شارژر پدر من بوده است قادر به شنیدن صدای عزیزان خود او را تشویق به مبارزه” نوشته جاناتان در GoFundMe سایت.

اما اگر همه تراشه در شرایط انزوای کامل می تواند اجتناب شود.

“زیر 10 دلار ما می توانید مطمئن شوید که یک قرنطینه ICU (Intensive Care Unit) تخت چند منظوره تلفن همراه شارژر (که شارژ تمام برندهای گوشی های هوشمند) برای بیماران به استفاده از آنها به عنوان مبارزه برای زندگی خود را در برابر COVID-19 — وجود دارد و در حدود 70 ، 000 تعداد تخت در سراسر کشور قبل از شروع این بیماری همه گیر” می خواند شرح جمع آوری کمک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تا کنون مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $33,000 نسبت به $100,000 هدف است.

برای جاناتان و بقیه خانواده شارژر اهدا شده توسط پرستار ساخته شده تفاوت. حتی در حالت ناخودآگاه هر بار که او می شنود و خود را نوه صدای بیش از تلفن خود را فشار خون بالا می رود و آن را هل می دهد و او را به مبارزه ادامه جاناتان نوشت در وب سایت. او رفته از نیاز به ماساژ قفسه سینه خود را به نگه داشتن پمپاژ قلب به “چنگ زدن راه خود را به آرامی به زندگی است.”

یکشنبه, مارس 19 Hefler علائم حیاتی شروع به بازگشت به سطح نرمال با او را تکان و حرکت اسلحه خود را بیشتر.

فقط چند روز بعد پنج شنبه, آوریل 23 تیم در ساراسوتا بیمارستان یادبود جشن Hefler پیشرفت که او را دیدم گذار به یک مرحله پایین واحد پنج شنبه بعد از ظهر. سلامت کارگران مفتخر به لحظه با آواز خواندن مورد علاقه خود را آهنگ “جاده های کشور” توسط جان دنور در حالی که خانواده اش پیوست از طریق FaceTime.

Hefler بستری شد به ساراسوتا بیمارستان یادبود در مارس 28, شده است و در بخش مراقبت ويژه پس از 29.

“ما از صحبت کردن با او هر روز چند بار در روز به تشویق او و حفظ او مبارزه سخت است. هر Covid بیمار سزاوار این حداقل عشق و حمایت” می خواند GoFundMe صفحه.

که نمی توان بدون مهربانی یک پرستار و کمک مالی که آنها را وادار به پرسیدن سوال.

“اما چگونه بسیاری از بحرانی دیگر بیماران در همه جا وحشتناک در تلاش برای زندگی خود هیچ راهی برای برقراری ارتباط و یا شنیدن عزیزان خود صدای? چگونه بسیاری از شدت ناپایدار بیماران در بیمارستان کشتی در موقت قرنطینه ساختمان و غرق در Icu در همه جا — همه با هیچ راهی برای اتصال — به سادگی به خاطر چیزی که به عنوان جزئی به عنوان یک گوشی هوشمند در حال اجرا از باتری؟”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می تواند کمک به بازدید خود GoFundMe مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de