Coronavirus فلوریدا: راه هایی برای حمایت از کسب و کار در ساراسوتا-گاو دریایی

در اینجا برخی از منابع جامعه در ساراسوتا-گاو دریایی است که مردم می توانید استفاده کنید برای حمایت از کسب و کار نیاز دارند.

با تمام اطلاعات در مورد کسب و کار نهفته COVID-19 وجود دارد الک را از طریق برای پیدا کردن یک محل به حمایت می تواند یک کار خسته کننده.

خوشبختانه چندین منابع جامعه در ساراسوتا-گاو دریایی است که مردم می توانید استفاده کنید برای حمایت از کسب و کار به عنوان آنها مقابله با این بیماری همه گیر.

گانت شرکت مادر از ایالات متحده آمریکا امروز و 261 محلی روزنامه علامت های تجاری در آمریکا از جمله ساراسوتا هرالد تریبون, راه اندازی یک وب سایت supportlocal.usatoday.com برای حمایت از کسب و کارهای محلی در سراسر کشور است.

این وب سایت اجازه می دهد تا کاربران را به خرید کارت های هدیه برای کسب و کار در شهرستانها با گانت روزنامه از جمله Austin, Texas, روچستر, نیویورک, و, Nashville, Tennessee, فقط به نام چند.

سایت جدید مهم است برای کمک به کسب و کارهای کوچک و دیگران برای حفظ یک جریان درآمد به خصوص کسب و کار نمی تواند از استقبال مشتریان در حال حاضر به دلیل تماس و تراکم مسائل مانند رستوران ها و کافه ها گفت: Matthew Sauer هرالد تریبون اجرایی و مدیر کل.

“با خرید یک کارت هدیه در حال حاضر از یک کسب و کار, شما می توانید برخی از پول در خزانه خود را که شما می توانید سپس با استفاده از هنگامی که زمان بازگشت به حالت عادی” Sauer گفت. “من خیلی افتخار ما پدر و مادر گانت برای ایجاد این سایت به خصوص با تلاش کسب و کارهای کوچک در ذهن است. کسانی که کسب و کار ستون فقرات نه تنها منطقه ما بلکه ملت ما و آنها جمعی از کارکنان میلیون ها و میلیون ها نفر از کارکنان که همچنین می تواند کمک به برقراری ارتباط از طریق supportlocal.usatoday.com.”

Sauer اشاره کرد که تلاش متناسب با هرالد تریبون را از همکاری با جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی در فصل های که به دنبال ارائه کمک به دست به جنوب غربی فلوریدا که غیر منتظره بیل را تهدید می کند که توانایی خود را به ماندن در خانه خود را.

“این خواهد helpfully به یک آسانسور از بالا به کسب و کار به عنوان ما همچنان به مقابله با این ملی اضطراری,” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

در ساراسوتا هفت کسب و کار ذکر شده بود در گانت سایت که از اواخر هفته گذشته از جمله نوری سوشی و تایلندی در, Clark, جاده, دیگچه در ونیز زرد توت فرنگی سالن مو در ساراسوتا و Lakewood در مرتع پرورش احشام و لا Mucca رقاصه در خیابان اصلی.

بازدید کنندگان به وب سایت همچنین می توانید اضافه کردن یک کسب و کار محلی برای حمایت از.

“ما باید همچنان به حمایت از کسانی که انتقادی به زیرساخت های جامعه ما بودن” Teri هانسن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت چارلز & Margery Barancik بنیاد در ساراسوتا گفت. این بنیاد با سواحل خلیج فارس جامعه بنیاد ساراسوتا است ارتکاب مجموع 1.5 میلیون دلار به آدرس گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی در طول این زمان.

در علاوه بر این به گانت تلاش هرالد تریبون ارائه به روز رسانی خود را.

این روزنامه ارسال روزانه داستان در مورد عملیات رستوران در وب سایت خود را به نگه دارید تا با تغییرات روزانه به طور مداوم تغییر رستوران چشم انداز است.

رستوران در حال ارزیابی مجدد چه چیزی را حس می کند برای کسب و کار خود را در تقریبا اساس ساعات روز:. برخی از آنها عامل به رفتن تنها مدل کسب و کار در حالی که دیگران مانند اسکله 22 در برادنتون و گرو در لیکوود تگزاس منتقل كرده اند و نسبت به فروش مواد غذایی و کالاهای خانگی از جمله سفید کننده کاغذ توالت, گوشت, لبنی, تولید و منجمد و خشک کالا.

یک مثال از رستوران در حال تغییر تاکتیک است آنا ماریا صدف بار در گاو دریایی شهرستان که به عنوان جمعه, مارس 20 ارائه شد به منو بروید و از جمله margaritas. اما فقط شش روز بعد رستوران اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در تمام عملیات از جمله به رفتن به طور موقت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما ساراسوتا-گاو دریایی, رستوران, اخبار

“ما سعی در باز نگه داشتن درها را به امید انجام برخی از کسب و کار برای دریافت راهنمایی به برخی از کارکنان ما را از جیب و خدمت به جامعه با تماس به عنوان امکان پذیر است” رستوران نوشت: در Facebook. “متاسفانه در این زمان ما فکر می کنم ما همه می خواهم بهتر است با خیال راحت در خانه های ما و شرکت در اجتماعی فاصله.”

دیگران نیز در تلاش برای نوآوری برای کمک به کسب و کار به عنوان بحران بهداشتی تکامل می یابد.

صاحبان خیابان, رسانه های ساراسوتا آژانس بازاریابی دیجیتال ایجاد شده TakeoutSRQ یک پلت فرم جدید است که به طور مستقیم تماس eateries محلی برای تحویل به جای استفاده از یک شخص ثالث تحویل شرکت مانند UberEats یا Postmates. این حذف هزینه های اضافی برای مشتری قرار می دهد و پول بیشتری در جیب کارکنان رستوران با توجه به شرکت.

پلت فرم وب سایت takeoutsrq.com حال بیش از 50 eateries محلی ذکر شده در هفته گذشته و در حال اضافه کردن بیشتر.

“چه اتفاق می افتد به اقتصاد محلی ما کاملا دلخراش” TakeoutSRQ مالک تونی Marchuk گفت. “ما می خواستیم برای ایجاد یک راه برای بازگشت به جامعه ما و حمایت از ما در خانه محلی-رشد رستوران با گسترش این کلمه در مورد آنچه در دسترس برای بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.”

برای گسترده تر نگاه کنید این مشکل برای صاحبان کسب و کار کوچک خود را توسعه اقتصادی شرکت ساراسوتا کانتی (EDC) نیز قرار دادن با هم یک منبع آنلاین در edcsarasotacounty.com/business-assistance/covid-19.

این وب سایت اطلاعات برای کارفرمایان و کارگران و همچنین لینک به وب سایت های دولتی و انجمن های کسب و کار.

وجود دارد اطلاعات در مورد جدید Familes اول Coronavirus عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 18, یک, مبین, ایالات متحده کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام و اجاره و وام مسکن تسکین و تفکیک فدرال محرک لایحه در حال حاضر در حال مذاکره با به روز رسانی به عنوان آنها می آیند.

آن زمان دشوار برای کسب و کار

“این بار به چالش کشیدن برای کسب و کار در سراسر کشور و در جامعه خود ما. از طریق COVID-19 و مثل همیشه EDC است که در اینجا برای حمایت از ما به ارزش کارفرمایان و کارکنان” دیو بولاک موقت مدیر عامل شرکت EDC از ساراسوتا کانتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>