Coronavirus فلوریدا: آنچه می تواند به شما هنوز هم در ساراسوتا-گاو دریایی?

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر شده چه بسیاری از دولت فدرال و مقامات تماس “ماندن در خانه سفارش” که بیشتر یا کمتر نیاز به فلوریدا در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال ساخت ضروری سفر — می خواهم به فروشگاه مواد غذایی و یا انجام وظایف ضروری.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

به یاد داشته باشید “قبل از زمان” نیز شناخته شده به عنوان زندگی قبل از COVID-19? این نبود که مدتها پیش اما آن را نیز ممکن است متفاوت بود.

در آن زمان همه از خوب اقتصادی نشانه وجود دارد. بازار سهام شد و خرد کردن آن. ضریب اطمینان بالا بود. ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی شد گزارش فصل های مسافری افزایش پس از فصل های مسافری افزایش می دهد.

اما در حال حاضر به معنای واقعی کلمه هفته بعد با آن مواجه هستیم احتمال این که ما معشوق beachside ماورا میله قوی هتل ها و مراکز خرده فروشی مانند خیابان Armands دایره می تواند متوقف به وجود داشته باشد به عنوان ما می دانستیم که آنها را — نه به ذکر است شغل ما است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در طول چند روز ما به عنوان یک جامعه رفت و از پرسیدن سوال “چه closing?” به “هر چیزی است هنوز باز است؟” ما هنوز هم بپرسید که سوال دوم هر روز به خاطر همه چیز تغییر توسط دقیقه است.

روز چهارشنبه آخرین عمده در پاسخ به این سوال بود صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در قالب یک فرمان اجرایی.

DeSantis صادر شده چه بسیاری از دولت فدرال و مقامات تماس “ماندن در خانه سفارش” که بیشتر یا کمتر نیاز به فلوریدا در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال ساخت ضروری سفر — می خواهم به فروشگاه مواد غذایی و یا انجام توابع ضروری از روز شنبه از طریق آوریل 30.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

آنچه واجد شرایط به عنوان “ضروری” تابع ؟ خوشحالم که از شما خواسته است.

در واقع وجود دارد یک 10 1/2-صفحه لیستی از مشاغل در نظر گرفته شود “ضروری” صادر شده توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده متصل به DeSantis ” نظم و یک لیست جداگانه از ضروری کسب و کار صادر شده توسط Miami-Dade County وقتی که county نهاد خود دستورالعمل در 19 مارس ،

Homeland Security لیست به طور کلی شامل کسانی که در مراقبت های بهداشتی, خدمات مالی, مکان عمومی کار می کند و زیرساخت های حمل و نقل و لجستیک, انرژی, آب و فاضلاب, ارتباطات و مواد غذایی و صنایع کشاورزی.

فرماندار همچنین مشخص شده در سفارش خود را که ضروری شامل فعالیت های در فضای باز مانند پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری, صید دویدن یا شنا و حضور در مراسم مذهبی. فلوریدا نیز مجاز به ترک خانه های خود برای مراقبت از حیوانات خانگی و برای عزیزان.

از بعد از ظهر پنجشنبه همه ساراسوتا کانتی پارک ها به استثنای سواحل بودند باز شهرستان سخنگوی جلب وینچستر گفت. اما این را شامل نمی شود, ورزشی, دادگاه, سگ, پارک ها و زمین های بازی. کسانی که همه بسته است. ناتان Benderson پارک باز می ماند.

پس چگونه است که واقعا تغییر هر چیزی از آنچه ما انجام شد چند روز پیش ؟ یکی از عمده اثرات تغییر هتل میباشد. این واقعا عجیب و غریب زمان برای هر فرد و کسب و کار احتمالا در سراسر جهان, اما به خصوص عجیب و غریب در فلوریدا هتل ها.

در طول زمان از سال که معمولا در ارتفاع مشغول نجومی هتل ها مجاز نیست به میزبان گردشگران دیگر با توجه به فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط است.

“هتل ما امروز برای کسب و کار باز به عنوان شما فکر می کنم ما سنتی گردشگران خواهد پرواز و ورود به هتل برای رفتن به ساحل و استخر. این چیزی نیست که ما به هتل باز هستند برای امروز” کارول دوور, رئيس جمهور و مدیر عامل این انجمن گفت: در صنعت به روز رسانی تصویری. “بسیاری از هتل ها مسکن بیماران و یا در برخی موارد بیمار واقعی در خانه است اما خانواده خود را در بررسی به این هتل برای به دور ماندن از COVID بیمار است.”

خرده فروشی اثرات متفاوت است. برخی مانند فروشنده و عمده فروشان مانند Costco بسیار شلوغ و ضروری. دیگران مانند فروشگاه های محلی در مراکز منتخب به نزدیک خود به خود قبل از هر گونه سفارش صادر شد. رستوران ها هنوز هم تشویق به ارائه برو و ارائه خدمات به عنوان آنجا که ممکن است.

حقیقت گفته شود, من مطمئن هستم که چقدر اجرایی تغییرات به منظور آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد. آن را به صراحت می گویند افراد بالای 65 سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید در خانه بمانند. اما جمله بندی در امنیت داخلی دستورالعمل های متصل شده به منظور اجرایی بسیار سهل انگار.

“این لیست مشاوره در طبیعت. آن است و نه باید آن را در نظر گرفته فدرال دستورالعمل یا استاندارد” آن را می خواند. آن را ادامه “فردی حوزه های قضایی باید به اضافه کردن یا تفریق ضروری نیروی کار دسته بندی بر اساس نیاز خود و اختیار.”

من یک اپیدمیولوژی اما من احساس که COVID-19 تبعیض قائل نیست بر اساس استان و یا حتی مرزهای ملی. چگونه است که این همیشه در حال رفتن به توقف مگر اینکه هر کس در همان صفحه ؟

داور ممکن است گفته اند که آن را در ویدئو های او به رستوران و مسکن میباشد.

“متاسفانه (هتل ها) باز نیست برای گردشگران برای آمدن و ماندن در اینجا برای لذت بردن از دولت ما. ما خواهد بود که در یک روز اما در حال حاضر زمان,” او گفت:. “لطفا اگر شما فقط احترام به این ماندن در خانه ،

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>