Coronavirus فلوریدا: چه انتظار می رود در درایو از طریق آزمایش در ساراسوتا کانتی

این تست در Twin Lakes پارک انتظار می رود روند 50 نفر در روز است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی درایو از طریق coronavirus نمونه مجموعه آغاز شد و در روز جمعه در Twin Lakes پارک. در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار:

مثل در گاو دریایی شهرستان بازدید کنندگان به COVID-19 تست منطقه باید به پزشک مراجعه آزمایش می شود. مطب پزشک تماس خواهد DOH پرسنل در ساراسوتا که خواهد شد و سپس با شما تماس با یک قرار ملاقات روز و زمان.

هنگامی که به شما می رسد از طریق ورودی اصلی پارک کلارک و جاده شما متوقف شود در چند پست های بازرسی در طول مسیر خود را به منظور بررسی نشانه های هویت و اقامت. آیا خروج وسیله نقلیه خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا بیمارستان یادبود همکاری برای ایجاد coronavirus انتصاب-تنها نمونه مجموعه سایت علامتی برای افرادی که با زمان مراکز کنترل بیماری تست راهنمایی. بیمارستان ارائه پرستاران به جمع آوری نمونه.

آنها انجام یک سواب خود حفره بینی با چیزی که به نظر می رسد مانند یک 6 اینچ, Q-Tip.

“هنگامی که شما تا به حال این تست شما را به یاد داشته باشید و آن را آب چشم” گفت: G. استیو houston press عمومی افسر اطلاعات برای دولت و وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی.

خود را نمونه همراه با دیگران خواهد شد به دولت و یا قرارداد آزمایشگاه برای تست.

Houston press انتظار می رود به برنامه 50 آزمون در روز, اما گفت که می تواند تغییر کند.

مقامات بهداشت آزمایش 20 نفر بین 8 یک.m و ظهر روز جمعه.

ساراسوتا کانتی ساکنان که به اعتقاد آنها ممکن است COVID-19 خواسته به تماس ساراسوتا کانتی COVID-19 مرکز تماس در 941-861-2883 قبل از مراجعه به اتاق اورژانس بیمارستان و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید DOH COVID-19 تدریس خصوصی در 866-779-6121 و یا بازدید floridahealth.gov/covid-19.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>