Coronavirus فلوریدا: که در آن به انتخاب کنید تا بیکاری اشکال در نورث پورت

FedEx Office ارائه شده است یک شبه حمل و نقل از کپی کردن اشکال به دولت برای پردازش.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

بندر شمالی — وزارت امور خارجه از فرصت های اقتصادی Reemployment کمک برنامه های کاربردی در حال حاضر در دسترس در انواع مکان های اطراف بندر شمالی به عنوان شهرستان نورث پورت همکاری با شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی و ایمان مبتنی بر سازمان های اطراف شهر به آنها را در دسترس است.

نسخه های سخت از Reemployment کمک نرم افزار می توان به دست آمده در این مکانها در شهرستان: خانواده مرکز خدمات در 6919 توسعه راه; در تعیین ایستاده در خارج از اتاق دفتر 1337 N. سامتر بلوار; در PostNet, 1121 W. قیمت Blvd.; و در جامعه جدید امید کلیسا 5600 جنوبی Biscayne رانندگی در شربت خانه مواد غذایی پرداخت از 1 تا 5 بعد از ظهر دوشنبه ها و جمعه ها.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

علاوه بر این دفتر FedEx با همکاری وزارت امور اقتصادی فرصت برای چاپ برنامه های کاربردی و ارسال آنها را هر روز برای تحویل یک شبه.

نزدیک ترین محل به بندر شمالی است FedEx Office در ونیز در سال 1506 ونیز دور زدن S. ونیز.

که در اتاق باز است و از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه با حمل و نقل بیرون رفتن در 4 p. m.

این دفتر FedEx رسانه ها در سال 1901 S. تمیمی دنباله ساراسوتا; و در کورتز پلازا در 401 14 سنت W. برادنتون ارائه خدمات مشابه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Reemployment کمک مزایا و نحوه درخواست و یا دانلود فرم بازدید DEO تلفن همراه-سایت دوستانه www.FloridaJobs.org/COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>