Coronavirus فلوریدا: چرا دوریان نمی خواهد بازنشسته به عنوان یک طوفان نام این سال

Coronavirus است خونریزی به فصل طوفان و حتی تاثیر طوفان نامگذاری.

طوفان دوریان خاک یکسان شمالی باهاما باریکه های خانه و تغذیه آنها را به دریا قبل از تبدیل آن خشم در کارولینای شمالی که در آن محصل سپتامبر. 6 به عنوان یک دسته 1 طوفان.

اما دوریان نام نمی خواهد بازنشسته در این سال به عنوان سنت با شدت طوفان ویرانگر به دلیل این که نظارت استاد کاتالوگ monikers شده است کنار coronavirus.

سازمان جهانی هواشناسی حافظ از شش سال دوار لیست cyclone نام برنامه ریزی شده بود برای دیدار در پاناما در ماه گذشته با دستور کار است که سالانه شامل درخواست از کشورها برای بازنشسته طوفان نام هایی که موجب آسیب و یا مرگ و میر. این WMO جلسه کوتاه بود, برگزار شد, توسط ویدئو کنفرانس با هیچ جایی برای درخواست بازنشستگی.

طبیعت-تصاویر مرتبط از سراسر فلوریدا است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن خود را ذن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به جای دوریان بازنشستگی در نظر گرفته خواهد شد در بهار سال 2021 همراه با هر نام نیاز به لغو از سال 2020 فصل طوفان.

“ایده این است که نام خود را از نظر روانی مرتبط با آن به خصوص مخرب رویداد است و نه فقط یک نام دیگر” گفت: Brian McNoldy ارشد تحقیقاتی مرتبط با دانشگاه میامی Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم در مورد اینکه چرا نام بازنشسته هستند. “ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم نام دوریان هرگز توان دوباره استفاده شود.”

حتی بدون تبعید در این سال دوریان نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره تا سال 2025 است.

Coronavirus: فلوریدا خانواده به ارمغان می آورد Coronasaurus رکس

اما آن را نه تنها 2019 گرمسیری سیستم است که ممکن است دیدن یک بازنشستگی.

“من انتظار می رود طوفان گرمسیری Imelda خواهد نام خود را بازنشسته گفت:” جف کارشناسی ارشد آب و هوا زیرزمینی مؤسسین و یک هواشناس علمی آمریکایی است. “با خسارت برآورد 5 میلیارد دلار آن قطعا واجد شرایط.”

Imelda کوتاه بود عمر طوفان گرمسیری تشکیل شده است که فقط 20 مایل دریایی از جنوب غربی فریپورت تگزاس در سپتامبر 17. آن را به سرعت ضعیف به افسردگی پس از ریزش زمین اما ثابت خوراک گرمسیری رطوبت از خلیج مکزیک تولید گسترده بارندگی مقدار بیشتر از 30 اینچ. بیشترین بارش باران بود 44.29 اینچ ضبط شده 2 مایلی جنوب-جنوب غربی Fannett تگزاس با توجه به National Hurricane Center.

که اوج بارندگی مقدار ساخته شده Imelda هفتم مرطوب گرمسیری طوفان به تاثیر ایالات متحده است. سیستم سرعت هرگز در صدر 46 مایل در ساعت.

دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach توافق Imelda خوب بود نامزد برای بازنشستگی و گفت: طوفان لورنزو نیز ممکن است شانس در تبعید.

در سپتامبر. 28 لورنزو منفجر شد به یک گربه 5 گردباد حدود 1400 مایلی جنوب غربی آزور. لورنزو محل ساخته شده در تاریخ به عنوان دورترین شرق گربه 5 طوفان ثبت رسیدن به آن اوج شدت حدود 45 درجه غرب با توجه به Klotzbach.

اما آن را نیز دوم-مرگبارترین گردباد گرمسیری از سال 2019 با 19 مرگ و میر به طور مستقیم نسبت به آن بادها و امواج. آن را به ویژه کشته و 11 خدمه از اقیانوسی tugboat بوربن رود و هشت نفر در طول سواحل شرق ایالات متحده.

لورنزو آورده پایدار طوفان نیروی باد 74 مایل در ساعت به Corvo جزیره — شمالی جزیره آزور.

“بادها از این قدرت را به ندرت تجربه شده است در آزور و لورنزو باعث خسارت عمده به خصوص در Flores” کارشناسی ارشد گفت. “دولت برآورد خسارت در $367 میلیون — در درجه اول به زیرساخت های بندر — ساخت لورنزو پرهزينه ترين طوفان در آزور تاریخ است.”

پس از بیش از حد فعال طوفان سال 2017, چهار, نام بازنشسته شدند — هاروی ایرما ماریا و مقابله. آنها جایگزین شد با هارولد, Idalia مارگوت و نایجل.

مایکل و فلورانس بازنشسته شدند پس از 2018 فصل جایگزین فرانسین و میلتون.

در سال 2004 و 2005 فصل دیدم چندین نام بازنشسته از جمله چارلی فرانسیس ایوان جین, دنیس, کاترینا, ریتا, استن و ویلما.

پس از سال 1954 89 اطلس tropical cyclone نام بازنشسته شده اند.

طوفان با نام که شروع با حرف من بازنشسته شده اند 10 برابر ساخت I-نام به احتمال زیاد زده. C-به نام طوفان در جایگاه دوم در نه بار.

بازنشستگی ذهنی است تصمیم یک کمیته WMO و گاهی اوقات بسیار مخرب طوفان نیست بازنشسته شد.

کارشناسی ارشد گفت: هفت طوفان که بیش از 1 میلیارد دلار خسارت هنوز در چرخش 2012 از جمله طوفان آیزاک که باعث شد حدود 2.4 میلیارد دلار خسارت.

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>