به عنوان دانش آموزان جدا شده از کارکنان که به طور معمول هشدار مقامات بالقوه سوء استفاده و یا غفلت تماس به دولت گزارش خط تلفن کاهش یافته است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

سوم-کلاس آن را فقط به زمین بازی شایعات بی اساس است.

در طول زنگ تفریح دانش آموزان در اوک پارک مدرسه در ساراسوتا بودند مبادله داستان در مورد زندگی در خانه. یک پسر در حالی که آویزان از میمون میله nonchalantly توصیف یک “سیاه” او به تازگی دریافت کرده است.

کیت o’hare دوم-معلم کلاس در مدرسه بود مانیتورینگ زنگ تفریح هنگامی که او شنید گفتگو که صورت گرفت سال گذشته است.

آن را سخت به بگویید که با بچه ها, او گفت:. گاهی اوقات “گرفتن whooped” به معنی, در کونی, اما دیگر زمان آن است که به مراتب جدی تر است. این هم داستان شد و همراه با تاول.

“من نمی پروب اما من با دیدن علائم و کبودی,” او گفت:. “این کار من به بررسی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

O’hare فرستاده پسر به درمانگاه و نام این گروه از کودکان و خانواده ها کودک آزاری خط تلفن راه اندازی یک کودک رفاه بررسی است.

معلمان و رانندگان اتوبوس راهنمايي مشاوران متولیان — همه می دانیم که اگر آنها مشکوک یک کودک مورد آزار قرار گرفته, آنها ملزم به ارائه گزارش آن. اما با مدارس بسته از مارس 13 با توجه به COVID-19 گیر DCF را تلفن های زنگ به عنوان اغلب به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

تعداد تماس های تلفنی گزارش امکان سوء استفاده و یا غفلت به DCF خط تلفن در ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو 20 درصد کاهش یافت در ماه مارس از میانگین 1,037 تماس هر یک از مارس پس از 2015 به 835 این سال با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط گروه.

محلی روند نشان دهنده چه چیزی است که اتفاق می افتد در سطح ایالت. در سراسر فلوریدا تعداد گزارش کاهش 11 ٪ در ماه مارس از میانگین پنج ساله است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

کودک رفاه کارگران پیش بینی و حتی بیشتر کاهش آوریل است.

با مدارس بسته مراکز مراقبت از کودکان توقیف, دکتر, بازديد محدود و تقریبا تمام فعالیت های فوق برنامه لغو کودکان در حال دیدن نیست بزرگسالان مانند o’hare که آموزش دیده به نقطه و از نظر قانونی ملزم به گزارش سوء استفاده یا غفلت.

“کودکان و نوجوانان در حال دیدن نیست همه موظف به خبرنگاران گفت:” Nathan Scott یک کودک رفاه سیاست هماهنگ با ایمنی خانواده داد. “آنها در حال رفتن به دکتر رفتن به مدارس بنابراین ما در حال گرفتن تماس است.”

افزایش شدت

این بیماری همه گیر به نظر می رسد سفارشی طراحی شده برای وادار کردن استرس است. در همان زمان که بسیاری از والدین یا از دست دادن شغل خود و یا نیاز به کار از خانه و فرزندان و هیچ جایی برای رفتن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

معلمان و کودک رفاه کارگران که دیده نمی شود دانش آموزان خود را در هفته نگران است که این دستور العمل مناسبی برای سوء استفاده.

“وجود دارد هیچ چشم این خانواده ها و این خانواده ها تحت مقدار زیادی از استرس” o’hare گفت. “این به آن معنا نیست سوء استفاده اتفاق می افتد نیست. این درست نیست که دیده می شود.”

در حالی که کودک آزاری خط تماس کاهش یافته است خاموش, سازمان های کار با قربانیان خشونت خانگی در حال حاضر شاهد برخی از تاثیر استرس COVID-19 قرار داده است در خانواده ها است.

ساراسوتا در محل امن و بحران تجاوز مرکز (SPARCC) دریافت 33 درصد بیشتر بحران تماس در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس 2019, SPARCC مدیر عامل جسیکا هیز گفت.

هیز گفت که او نمی دانست دلیل دقیق برای سربازان ارتش اما این باورند که فشارهای مالی و استرس از انزوای اجتماعی و مردم به دام افتاده در خانه های خود را با توجه به همه گیر شد و در نظر گرفتن عوارض خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

حجم تماس زمانی که دانش آموزان از مدرسه کاهش می یابد هر سال اما تماس که نمی آیند در تمایل به بیشتر جدی است.

پس از سال 2016 ماه های تابستان بيشترين درصد از تماس های تلفنی که منجر مقامات برای حذف یک کودک از خانه با توجه به داده ها از DCF.

معلمان و پزشکان و مراقبت از کودکان و کارگران آموزش دیده اند به نقطه نشانه های اولیه از سوء استفاده و یا غفلت. زمانی که ایمیل ارائه تماس های DCF آن معمولا به معنی این وضعیت را تشدید کرده.

“اگر این تماس است که از یک همسایه و یا پدربزرگ و مادر بزرگ است که در آینده از افرادی که نمی روت به توجه به آن است. زمانی که آن می رسد توجه عموم مردم آن را ممکن است بسیار شدید” گفت: P. J. بروکس مدیر ارشد خدمات بالینی افسر برای اولین گام ساراسوتا آژانس فراهم می کند که متخصصان سلامت روانی در ساراسوتا و DeSoto county مدارس متوسط و بالا.

مدارس پاسخ

چری Prescod بدست خلاق وقتی که می آید به نگه داشتن در تماس با حدود 150 نفر از دانشجويان در caseload در بوکر دبیرستان.

Prescod دانشجوی دستیار متخصص برنامه برای اولین گام ساراسوتا اجرا می شود ماموریت خود را بر اساس زمانی که و که در آن دانش آموزان در معرض خطر او مربی کار خواهد کرد. او چک در دانش آموزان در حالی که خرید مواد غذایی در Publix یا گاز گرفتن در Wawa.

او پیگیری کردن دانش آموزان دیگر در رسانه های اجتماعی و تنظیم زوم و یا FaceTime تماس — همه به اطمینان حاصل شود که او قادر به دیدن آنها را چهره به چهره است.

“من می توانم بگویم که بچه ها نیست خواب در شب زمانی که آنها نمی خورده” او گفت:.

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی مدارس باید بسیج کارکنان را بررسی کنید در حدود 100,000 دانش آموزان مدرسه در این دو شهرستان است.

ساراسوتا سرپرست Mitsi کورکوران گفت که این منطقه در تماس بوده — یا از طریق سیستم عامل آموزش آنلاین و یا در فرد — با هر دانش آموز در این منطقه به جز شش فرزند. گاو دریایی مدارس سخنگوی مایک آرایشگر گفت: بیش از 97 درصد از دانش آموزان در گاو دریایی مدارس وارد شده به Schoology منطقه را به پلت فرم آموزش آنلاین و فارغ التحصیلی افزایش تکنسین های اختصاص داده شده به بررسی کنید در کودکان که ممکن است در بحران است.

بروکس گفت: کارکنان شده است صحبت کردن با دانش آموزان از طریق تلفن و یا بر روی ویدئو چت و آنها به خصوص با توجه به نحوه این بیماری همه گیر ممکن است تشدید در حال حاضر در حال فرار است ،

“که در ارتباط با کودک و پدر و مادر ممکن است یک زای در تمام طول” بروکس گفت. “در حال حاضر آنها در خانه هستند شاید اضافی وجود دارد استرس های مالی … وجود دارد بسیاری از چکه کردن از این است که آوردن در مورد عوامل استرس زا است.”

Prescod گفت: این نادر است برای دانش آموزان به سمت راست آمده و می گویند که آنها در معرض خطر هستند. او به خاطر یک مثال که در آن یک دختر تحت پوشش در کبودی گفت که پدرش او را ضرب و شتم تا اما است که غیر معمول بود. بسیاری از موارد غفلت و یا سوء استفاده نیست همانطور که واضح است و نیاز به منطقه کارکنان به پرسش هایی که ممکن است ارائه بینش به مشکلات در خانه.

دانش آموزان در یک صفحه اصلی خطرناک ممکن است در همان اتاق به عنوان یک مصرفکننده بنابراین سلامت روان پزشکان گاهی اوقات نیاز به سوال بله یا خیر سوالاتی مانند “آیا شما ایمن است ؟” یا “وجود دارد هر چیزی در خانه خود را ساخت شما احساس نمی خوب است؟” بروکس گفت.

جورج Schrier مدیر خدمات دانشجویی برای گاو دریایی مدارس گفت: منطقه کارکنان توزیع مواد غذایی معلمان صحبت کردن به دانش آموزان از طریق ویدئو کنفرانس و سلامت روان پزشکان بپرسید سوالات مشابه مانند “وجود دارد چیزی است که شما می خواهم به بحث در مورد دیگر از دانشگاهیان?”

اما تکنولوژی و هماهنگ توسعه نمی تواند جایگزین بی شماری تعاملات روزانه دانش آموزان به طور معمول با بزرگسالان کار خود را در مدارس است.

O’hare گفت: او به ویژه نگران دانش آموزان از دست دادن تماس با همه غیر, معلم, بزرگسالان تعامل آنها با به صورت روزانه.

“بسیاری از دانش آموزان من می گویند چیزی به من (استاد مشاور). آنها یک رابطه متفاوت وجود دارد. این همان چیزی با رانندگان اتوبوس های ویژه معلمان و افراد مختلف در سراسر پردیس,” او گفت:. “من با داشتن یک ساعته زوم جلسه با آنها قصد ندارم به همان خواهد بود.”

هر کسی مشکوک سوء استفاده از غفلت و یا بهره برداری باید تماس فلوریدا سوء استفاده از خط تلفن در 1-800-96ABUSE و یا استفاده از گزارش آنلاین پورتال در reportabuse.dcf.دولت است.fl.ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im