Coronavirus می شود پدال بارها ممنوع در مینیاپولیس

رستوران ها و کافه را تعطیل ترک هزاران نفر از Minnesotans ، پرستاری خانه و زندان و حتی برخی از مجتمع های آپارتمانی ممنوع کرده و بازدید کنندگان است. ما حتی نمی باید به اندازه کافی coronavirus آزمون به رفتن در اطرافو یا ماسک یا ضد عفونی کننده دست و یا کاغذ توالت.

پس از آن همیشه خوب زمانی که برخی مبارک عوارض ایجاد یک پوشش نقره ای در این غیر این صورت دور و اضطراب القا ابر. توجه داشته باشید که در ما خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که پدال بارها به طور موقت ممنوع در مینیاپولیس.

درست است که این شهر را پنج مایل در ساعت آبجو-swilling نوار-قیف بدینوسیله ممنوع از خیابان های شهر تا زمانی که کل این بیماری همه گیر چیز تحت کنترل است. شهردار یعقوب فری امضا سفارش بیش از آخر هفته رسما گسترش هفته گذشته به منظور تعطیل کردن رستوران ها و کافه ها شامل “هر گونه استفاده تجاری پدال خودرو دارای مجوز و یا نیاز به مجوز توسط شهرستان.”

“من نفرت پدال میخانه” Facebook صفحه rebroadcasted این خبر بلافاصله به آن 4,600 پیروان.

“من تا الحاد” یک دیدگاه گفت: “به دلیل وجود یک خدا!”

شهردار همچنین در توییتی در مورد حرکت در روز یکشنبه و در پاسخ با این سطح از حساسیت شما ممکن است انتظار می رود با توجه به گرانش از موضوع.

پدال میخانه شهرهای دوقلو نمی پاسخ به درخواست مصاحبه و آن را به می دانم که اگر آنها انجام کسب و کار بسیار در این لحظه به هر حال. این است مارس در مینه سوتا بعد از همه… در وسط بین المللی سلامت در بحران و در آستانه بالقوه پناهگاه در محل سفارش.

تا آنجا که شهرهای دوقلو به غوطه دادن در آن آبجو دوچرخهو آه عیسی آیا ما تا به حالما احتمالا می تواند به توافق برسند ما می خواهم به جای شش دوجین از این نورد حوادث, پخش كردن, سر و صدا و استفراغ را از طریق محله های ما از ما در وضع فعلی.

بنابراین اجازه دهید امیدوارم که زندگی به عنوان ما آن را می دانستندبله حتی پدال میخانهمی تواند به بازگشت ما به زودی. در ضمن لذت بردن از صلح و آرامش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>