بسیاری از کسب و کار در صنعت سفر و گردشگری هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را در معرض خطر.

با توجه به coronavirus مردم در سراسر جهان باید خود را لغو برنامه سفر. دولت و مقامات بهداشت هشدار داده اند که برای جلوگیری از سوار شدن کشتی های کروز و بلند پرواز. رویدادهای مهم مانند کنفرانس ها و تجارت را نشان می دهد و بازی های المپیک شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از کسب و کار در صنعت سفر و گردشگری هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را در معرض خطر.

CC BY-SA

پیش بینی اقتصادی از coronavirus در حال حاضر شبیه به شرکت در یک رقابت بدون دانستن اینکه چه مدت این دوره است. اما چند چیز در حال حاضر روشن است.

مطالعه ما

ما انجام یک مطالعه در هفته سوم مارس با بیش از 2000 مسافران از 28 کشور جهان است. از طریق Amazon Mechanical Turk ما خواسته پاسخ دهندگان در مورد سفر خود رفتارهای طول بیماری همه گیر.

مطالعه ما نشان داد که 63.8 درصد از مسافران را کاهش می دهد سفر خود را برنامه در 12 ماه آینده. بیش از نیمی از لغو سفر کسب و کار خود را بلافاصله با توجه به کوروناویروس.

نتایج حاصل از مطالعه ما پیش بینی است که در مقایسه با سال گذشته صنعت سفر که شامل کسب و کار مانند شرکت های هواپیمایی و هتل ها و رستوران های کوچک خواهد شد 50 ٪ در سال 2020 که به معنی از دست دادن قابل توجهی از شغل و درآمد.

تعداد مسافران بین المللی می تواند کوچک از 1.4 میلیارد دلار به کمتر از 1 میلیارد نفر. خواهد بود که اولین بار بین المللی مسافر تعداد کاهش یافته است که پایین ترین سطح از سال 2015 است.

ما همچنین از پاسخ دهندگان به رای دادن خود را درک تصویر از چین و ایتالیا دو کشور سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. جالب است که ایالات متحده مسافران’ تصویر از چین و ایتالیا رو به وخامت گذاشته است. تصویر از چین آسیب دیده بود به طور قابل توجهی بیشتر به عنوان برخی از مردم سرزنش چین برای گسترش ویروس.

اما ما انتظار داریم که این تصویر ممکن است بهبود می یابند به زودی به عنوان تحقیقات نشان می دهد که مسافران باید یک حافظه کوتاه در مورد جنبه های منفی یک مقصد پس از یک فاجعه است.

هیئت مدیره مثال واردان لیست تعدادی از پروازهای لغو شده در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در 15 آوریل. AP Photo/ایلین تامپسون

اندازه تا تاثیر

صنعت سفر کرده است در مواجهه با چالش های زیادی در گذشته از جمله 9/11 حملات و رکود بزرگ اما هیچ کدام شبیه قدر به کوروناویروس. برای مثال صنعت سفر کاهش 31.6% پس از 9/11.

در ایالات متحده, سفر و گردشگری, صنعت تولید US$1.6 تریلیون دلار در سال 2017 اقتصادی در خروجی.

یک مطالعه از گردشگری در اقتصاد یک شرکت است که مشورت در بخش گردشگری پیش بینی کرد که ایالات متحده در صنعت گردشگری را از دست بدهند حداقل 24 میلیارد دلار در سال 2020 به لطف گسترده دست دادن صرف در رستوران ها و هتل ها و پارک ها و بیشتر.

جهان, سفر و گردشگری, شورای, که نشان دهنده جهانی بخش خصوصی از مسافرت و گردشگری پیش بینی تا 50 میلیون شغل در سفر جهانی صنعت می تواند از دست رفته.

در حالی که تاثیر اقتصادی coronavirus بسیار مهم است و تاثیر آن بر مردم تعامل اجتماعی را بیش از حد خواهد شد به احتمال زیاد احساس می شود برای سال آمده است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

Faizan علی, استادیار دانشگاه جنوب فلوریدا و Cihan Cobanoglu, McKibbon وقف صندلی استاد دانشگاه فلوریدای جنوبی

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de